Treść opublikowana przez pila24
-
Słabe oświetlenie Nowe lampy Depo
Jak wystawiłem na sprzedaż całe projektory z ładnymi odbłysnikami h7 za cenę 1/3 co regeneracja to chętnych nie było.
-
Słabe oświetlenie Nowe lampy Depo
Można było swoje tanim kosztem zreanimowac i kilka lat świeciły by znów ładnie. Depo się nadają... na śmietnik.
-
Montaż bi-led w zwykłych lampach a samopoziomowanie
Projektor biled musiał by się zmieścić w miejsce oryginalnego bez żadnej rzeźby,by nic nie haczyło. Póki co to biled nie wchodzi bez rzeźby,może przyszłe wersje będą bardziej kompaktowe to wtedy wejdzie .
-
Problem na ssaniu-zimnym silnik
Ten "pisk" to nie żadne łożyska tylko wycie pompy powietrza wtórnego (SAI),jak chcesz dowiedzieć się co z silnikiem się dzieje to wejdź do działu diagnostyka i zrób logi,masz wszystko opisane w dziale co i jak. Nie oddawaj auta do żadnego mechanika-wymieniacza bo kilka tysięcy wybulisz i nic się nie zmieni.
-
Montaż bi-led w zwykłych lampach a samopoziomowanie
Silniczek jest ten sam,różni się "nakładką"na trzczpieniu
-
Telefon nokia a4b6 sparowanie ze smartfonem.
Nie musisz,rnse lub bnse obsługują telefon i można z ich pomocą dzwonić i odbierać ale nie są konieczne. Jak masz kierownicę mf od b7 to można telefon obsługiwać przyciskami na niej,a jak nie masz nic to telefon musisz ręką obsługiwać ☺ Możesz do tego co masz dołożyć moduł bt,z czasem dołożysz dodatkowe elementy(rnse i mf ) i będzie wygodniej się obsługiwało telefon.
-
Diagnostyka
Ja mam viakena i nie jestem z niego zadowolony,lepiej spisuje się najtańszy chińczyk kkl za 30 zł
-
Telefon pod chińskie radio - błąd 01303
W radiu nie masz aplikacji za pomocą której dopisujesz funkcje do przycisków na kierownicy?
-
Problematyczne zawieszenie A4 B7
Jak są luzy to już łożysko się rozpada i powinno głośno hałasować. Sprawdź gumy stabilizatora tył i jego łączniki,oraz gumy na wahaczach-od tego może myszkować
-
Jaki silnik benzynowy najlepszy?
Jak b8 benzyna to polift od 2012r,przedlifty mają wady fabryczne i z reguły trzeba remontować silniki. Jak b7 to bezpieczne silniki to 1.6 (ciut słaby ale trwały) 2.0 Alt (nie wcina oleju jak w b6),1.8t(najbardziej polecana benzyna w b7). Są jeszcze inne silniki ale już bardziej skomplikowane i droższe w utrzymaniu.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Za nowe przetwornice jednak dałeś te 400zł minimum ,a za te przetwornice hella używki dałbyś 200zl,do tego 2 kawałki blachy by zaślepić miejsce po starych przetwornicach i klej poliuretanowy za 20 zł do uszczelnienia i przyklejania przetwornic. To by rozwiązało problemy ze wszelkim mruganiem itp,i wyszło by niemal połowę taniej.
-
Wypadanie zapłonu cyl3 2.8 v6 AMX
Trzeba sprawdzić połączenie elektryczne w miejscu gdzie jest przeciętny przewód wtryskiwacza pb a wpięte są przewody od lpg. A skoro pominąłeś instalacje lpg to zrobiłeś mostki we wtyczce od komputera lpg?bo po odłączeniu komputera od gazu nie ma przejścia na wtryskiwacze benzynowe. Moim zdaniem to problem z przerwanym połączeniem wtryskiwacza 3 albo z komputerem lpg
-
Stukanie w silniku 1.8T
Puk puk... kto tam?! Panweczka przy wyższych obrotach nie słychać bo ciśnienie oleju trzyma ją jeszcze na odpowiednim dystansie od wału. U mnie stukać tez zaczęła nagle i stukała przez 1,5 miesiąca aż się obróciła.
-
Telefon pod chińskie radio - błąd 01303
Błędy z modułu kierownicy masz a nie modułu komfortu,nie podłączysz ori modułu bt do tego radia,can steruje tym modułem. Wykoduj z modułu kierownicy obsługę tego modułu i błędy znikną. A telefon sparuj z tym radiem które masz poprzez jego bt.
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
Trzeba się przyzwyczaić,albo radio głośniej dawać. Jak dla mnie taki odgłos jest dużo lepszy niż z legendarnego 1.9 tdi ?
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
A tylko na zimnym to masz?
-
Bixenon Xenon od A do Z
Przetwornice pewnie znów valeo? Sprawdzałeś jakie napięcie do nich dochodzi?
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
Tutaj kolega z forum wrzucał z takim silnikiem jak ja mam i jak rusza z pierwszego biegu słychać delikatnie ten odgłos od 35-50km/h
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
Tutaj kiepsko słychać bo telefon leżał bezpośrednio na silniku,nie wiem czy to osprzęt czy sam motor ,czy może takie odgłosy z kolektora ssacego idą przy zmianie długości dolotu.
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
Mam coś takiego,sprawdzałem czy grucha działa i przy zejściu z obrotów trochę słychać 20180603_143908.mp4
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
Powiem Ci że ten dzwięk jest cichy u mnie,ale podczas przyspieszania coś ucho wyłapuje. Im bardziej cichy wydech tym lepiej to słychać
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
A Tobie o tą suszarkę chodzi ?? jakby turbina się załączała. Spoko ja w swoim 2.4 v6 mam taki sam dźwięk. Tak ma być.
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
Widziałem kilka filmików z tym silnikiem i na każdym jest ten dźwięk. To chyba pompa wysokiego ciśnienia go generuje.
-
Czy taki dźwięk silnika jest normalny?
Tak jak na tym filmie, jedni piszą ze to napinacze a drudzy ze tak ma brzmieć ten silnik.
-
Olej ucieka?
Inne auto,inny silnik ale napinacz taki sam i sposób na wymianę tez taki sam "Naprawa Audi A6 C5 - zrób to sam - krok po kroku.": Uszczelka pokrywy zaworów, uszczelka nastawnika (napinacza) wałka rozrządu - głowica LEWA - wymiana. A6C5.BLOGSPOT.COM Przewodnik „zrób to sam” umożliwiający „krok po kroku” samodzielne naprawy samochodu Audi A6 C5. Opisy i zdjęcia z przebiegu prac. Inf. serwisowe, numery części, ceny, itp.