Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Jak wystawiłem na sprzedaż całe projektory z ładnymi odbłysnikami h7 za cenę 1/3 co regeneracja to chętnych nie było.
  2. Można było swoje tanim kosztem zreanimowac i kilka lat świeciły by znów ładnie. Depo się nadają... na śmietnik.
  3. Projektor biled musiał by się zmieścić w miejsce oryginalnego bez żadnej rzeźby,by nic nie haczyło. Póki co to biled nie wchodzi bez rzeźby,może przyszłe wersje będą bardziej kompaktowe to wtedy wejdzie .
  4. Ten "pisk" to nie żadne łożyska tylko wycie pompy powietrza wtórnego (SAI),jak chcesz dowiedzieć się co z silnikiem się dzieje to wejdź do działu diagnostyka i zrób logi,masz wszystko opisane w dziale co i jak. Nie oddawaj auta do żadnego mechanika-wymieniacza bo kilka tysięcy wybulisz i nic się nie zmieni.
  5. Silniczek jest ten sam,różni się "nakładką"na trzczpieniu
  6. Nie musisz,rnse lub bnse obsługują telefon i można z ich pomocą dzwonić i odbierać ale nie są konieczne. Jak masz kierownicę mf od b7 to można telefon obsługiwać przyciskami na niej,a jak nie masz nic to telefon musisz ręką obsługiwać ☺ Możesz do tego co masz dołożyć moduł bt,z czasem dołożysz dodatkowe elementy(rnse i mf ) i będzie wygodniej się obsługiwało telefon.
  7. pila24 odpowiedział(a) na Dcdt temat w 1.6
    Ja mam viakena i nie jestem z niego zadowolony,lepiej spisuje się najtańszy chińczyk kkl za 30 zł
  8. W radiu nie masz aplikacji za pomocą której dopisujesz funkcje do przycisków na kierownicy?
  9. Jak są luzy to już łożysko się rozpada i powinno głośno hałasować. Sprawdź gumy stabilizatora tył i jego łączniki,oraz gumy na wahaczach-od tego może myszkować
  10. Jak b8 benzyna to polift od 2012r,przedlifty mają wady fabryczne i z reguły trzeba remontować silniki. Jak b7 to bezpieczne silniki to 1.6 (ciut słaby ale trwały) 2.0 Alt (nie wcina oleju jak w b6),1.8t(najbardziej polecana benzyna w b7). Są jeszcze inne silniki ale już bardziej skomplikowane i droższe w utrzymaniu.
  11. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Za nowe przetwornice jednak dałeś te 400zł minimum ,a za te przetwornice hella używki dałbyś 200zl,do tego 2 kawałki blachy by zaślepić miejsce po starych przetwornicach i klej poliuretanowy za 20 zł do uszczelnienia i przyklejania przetwornic. To by rozwiązało problemy ze wszelkim mruganiem itp,i wyszło by niemal połowę taniej.
  12. Trzeba sprawdzić połączenie elektryczne w miejscu gdzie jest przeciętny przewód wtryskiwacza pb a wpięte są przewody od lpg. A skoro pominąłeś instalacje lpg to zrobiłeś mostki we wtyczce od komputera lpg?bo po odłączeniu komputera od gazu nie ma przejścia na wtryskiwacze benzynowe. Moim zdaniem to problem z przerwanym połączeniem wtryskiwacza 3 albo z komputerem lpg
  13. pila24 odpowiedział(a) na kowalkam temat w 1.8T
    Puk puk... kto tam?! Panweczka przy wyższych obrotach nie słychać bo ciśnienie oleju trzyma ją jeszcze na odpowiednim dystansie od wału. U mnie stukać tez zaczęła nagle i stukała przez 1,5 miesiąca aż się obróciła.
  14. Błędy z modułu kierownicy masz a nie modułu komfortu,nie podłączysz ori modułu bt do tego radia,can steruje tym modułem. Wykoduj z modułu kierownicy obsługę tego modułu i błędy znikną. A telefon sparuj z tym radiem które masz poprzez jego bt.
  15. Trzeba się przyzwyczaić,albo radio głośniej dawać. Jak dla mnie taki odgłos jest dużo lepszy niż z legendarnego 1.9 tdi ?
  16. A tylko na zimnym to masz?
  17. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Przetwornice pewnie znów valeo? Sprawdzałeś jakie napięcie do nich dochodzi?
  18. Tutaj kolega z forum wrzucał z takim silnikiem jak ja mam i jak rusza z pierwszego biegu słychać delikatnie ten odgłos od 35-50km/h
  19. Tutaj kiepsko słychać bo telefon leżał bezpośrednio na silniku,nie wiem czy to osprzęt czy sam motor ,czy może takie odgłosy z kolektora ssacego idą przy zmianie długości dolotu.
  20. Mam coś takiego,sprawdzałem czy grucha działa i przy zejściu z obrotów trochę słychać 20180603_143908.mp4
  21. Powiem Ci że ten dzwięk jest cichy u mnie,ale podczas przyspieszania coś ucho wyłapuje. Im bardziej cichy wydech tym lepiej to słychać
  22. A Tobie o tą suszarkę chodzi ?? jakby turbina się załączała. Spoko ja w swoim 2.4 v6 mam taki sam dźwięk. Tak ma być.
  23. Widziałem kilka filmików z tym silnikiem i na każdym jest ten dźwięk. To chyba pompa wysokiego ciśnienia go generuje.
  24. Tak jak na tym filmie, jedni piszą ze to napinacze a drudzy ze tak ma brzmieć ten silnik.
  25. pila24 odpowiedział(a) na WhiteN temat w 1.8T
    Inne auto,inny silnik ale napinacz taki sam i sposób na wymianę tez taki sam "Naprawa Audi A6 C5 - zrób to sam - krok po kroku.": Uszczelka pokrywy zaworów, uszczelka nastawnika (napinacza) wałka rozrządu - głowica LEWA - wymiana. A6C5.BLOGSPOT.COM Przewodnik „zrób to sam” umożliwiający „krok po kroku” samodzielne naprawy samochodu Audi A6 C5. Opisy i zdjęcia z przebiegu prac. Inf. serwisowe, numery części, ceny, itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.