Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. Rozglądam się za takową były takie OE ?? Najbardziej to że lśni nic nie jest upocone i wszystko udało się ogarnąć na strzał bez poprawek. A jak motor suchy to cieszy W sobote kiwka w małopolskie po wiochach i udany zakup. Avus III z S4 B7 z nówkami zimówkami. Teraz tylko dokupić dekielki i jedno z bani. Dodatkowo spalanko po wiochach w trybie mieszanym też cieszy. A finalnie spadło na jeszcze mniej.
  2. DarekS4 odpowiedział(a) na sitar temat w 1.9TDI
    powinno podejść z SDI
  3. Ja to robię vasem i idzie od strzału. VCDS robi z tym problem i to na forum tutaj już też widziałem parę razy. W leonie 2009r vcds nie łykał a vas z robił w 5min. Ten i ten ori.
  4. totalnie nie ma to żadnego znaczenia. Po prostu przypadek moim zdaniem. w kanale 005 ma ci się zmieniać pierwsza wartość od + do - i na odwrót. Jak ci tego nie loguje to coś masz nie tak w aucie lub z interfejsem. Są błędy na ABS ? Zobacz czy możesz logowac inne wartości np czujniki ABS. Podjedź do kogoś kto ma inny sprzęt w miarę markowy i sprawdź żeby wykluczyć sprzet/samochód
  5. Zmienia wartości ? Wykręcałeś drążek ?? Zbieżność do tego nic nie ma. Raczej przypadek.
  6. DarekS4 odpowiedział(a) na fanatyklech temat w Audi A4 B8
    ile nalatane ?
  7. Jedna fota po poskładaniu pieca. Wszystko suche nic nie cieknie jest spoko. Reszta z powyższego postu bez zmian czekam dalej na lampy - odp to zmiana sposobu sklejenia kloszy - projektor który nie świecił w całości był podpięty jako DRL i dlatego swiecił po obrysie. - Ma dołożyć coś co zapobiegnie wyświetlaniu spalonej żarówki - No i oczywiście dalej twierdzi że coś jest nie tak w samochodzie. Tygodnie mijają ... autko stoi ... super Środek audi do sprzedania - w rozliczeniu chętnie przyjmę deske soul - Czeka już nowy środek w ciekawej konfiguracji. Szukam też felg z S4 B6 18" AVUS III bo trzeba się na zimę przygotować. @pila24 ogarnia BT + adapter do RNSe
  8. myślę że dla pasjonaty to kwesta indywidualna już i raczej nie ma co dyskutować... każdy z nas w swoich wozach na pewno więcej niż raz zrobił coś co się mijało z ekonomią czy opłacalnością porównując to do wartości samochodu .... Mi na B6 nie jest szkoda ani złotówki ... Nawet jak coś jest na wyrost. Auto daje mi satysfakcje i stojąc obok rocznego audi nie czuje się ani trochę zawstydzony. BTW super podejście widzę że mamy podobne podejście Hebel z tyłu sztosik.... będę musiał wsadzić też coś męskiego do kmpl u siebie ...
  9. Myślałem że tylko ja jestem dziwny ..... a jeszcze ta dupka sedana na S-Line z tą lotką u mnie jeszcze + maxton jaby był.... ajajajajajaj
  10. Znowu mój instalator twierdzi odwrotnie. Chyba będzie trzeba zrobić doświadczenie
  11. I właśnie w 100% mam te same obawy. Z tym że w przyszłym roku startuje z docieplaniem i miało być 10cm ale doszedłem do wniosku że tu akurat nie będę oszczędzać i idzie 20cm. Ze względu na dużą powierzchnie robię tylko połowę domu ale od tych najmniej nasłonecznionych stron. i też odrazu Gaz by wjechał. Co do nieszczelności to u mnie tak nie ma. Wszystkie okna, szpalety są szczelne elegancko . Drzwi mam nówki w całym domu też jakieś ciepłe. Stropy strychu docieplone 10cm styropianu. Tragedii nie ma. z resztą jak na taki metraż 5 ton węgla to jest odziwo bardzo mało. ok czyli kocioł pracuje też na wyższych temp spoko.
  12. zależy jakim bo nie każdy to ogarnie .... szczególnie te z importu są śliskie.
  13. Potwierdzam. W sofcie czyli musisz odczytać to co masz zmodyfikować i wgrać.
  14. DarekS4 odpowiedział(a) na gucio3110 temat w 1.8T
    a co nie masz jej w ogóle ?? Czy cieknie ? Wyczyścić odtłuścić i całą miskę na reinzu osadzić. Większość elementów gumowych i uszczelek na rynku nawet dobrych firm sa już gówno warte. Na szczęście jest masa z reinza
  15. nie nie.... jest układ otwarty ale czemu to naczynie tam jest to nie wiem. Majstry co robiły instalacje tak to ogarneli W każdym razie działa Wracając do meritum .... Trochę czytam trochę pytam znajomych i kalkulacje finalne wychodzą na rzecz gazu chociaż trochę temu nie ufam. W każdym razie chyba się zdecyduję ..... NA jakich temp pracuje taki układ CO ?? Czyli jaką temperaturę ma woda na wyjściu z kotła u was ? @piotrsob1 @vvalery
  16. dlaczego .... instalacja CO obejmuje tylko to bez CWU. Więc jest prosta .... Piec + pompa --> instalacja --> odbiorniki ciepła tj. grzejniki i rozdzielacz podłogowy z pompa --> powrót .... Gdzie ma się tutaj znajdować wymiennik ciepła.
  17. DarekS4 odpowiedział(a) na Maro20 temat w 1.8T
    LM Top Tec 5w30
  18. nie. i nie mam żadnego wymiennika ciepła Wiem wiem. Ale raczej na rachunku za gaz może być problem. Sprawdzę tej zimy jaka panuje temperatura w piwnicy podczas palenia w piecu. Wezmę pod uwagę ten gaz.... bo wychodzi na to że w całościowym koszcie Gaz & Pellet będę ok 10-11tys. do przodu na rzecz gazu. Teraz te pieniądze mogę zainwestować w docieplenie.
  19. nie no zwykłego od CO. CO mam na mocnej pompie przy piecu + pompa przy rozdzielaczu podłogówki na piętrze. Instalacja z naczyniem przeponowym w najwyższym punkcie ale nie w obiegu zamkniętym. W piwnicy grube rury ale w domu cała instalacja wymieniona na nową. Nowe grzejniki. Salon z kuchnią 70m2 w podłogówce na anhydrycie. + jedna łazienka w podłogówce. Reszta pomieszczeń grzejniki. Sterowanie całym domem od techa. Sterownik bezprzewodowy + sterowanie podłogówką. KAżde pomieszczenie ma czujnik temp + głowica na grzejniku. Nie ma efektu przegrzewania pomieszczeń bez sensu. Jak nie trzeba odcina i nie grzeje tyle. + w jednym pomieszczeniu testuje czujnik otwarcia okna. JEstem z całosci bardzo zadowolony i od razu paliło się dłużej na jednym zasypie pieca. Nie mam grzejnika w piwnicy.
  20. mój powiedział 20% więcej ale u mnie chata nie docieplona jeszcze. Niestety ja mam 80m2 garażu który jest dobudowany do domu i ocieplenie całości z chatą robi chory koszt. też mnie to zastanawiało .... ziomek twierdzi że spala mniej pelletu od ekogroszku przy tych samych temp. .... sprawdzę tej zimy jak ma w domu a no widzisz jednak jak wyżej ... ciekawe ciekawe ... czy tylu ludzi tyle opini i ile kotłów tyle opini ?? Może indywidualne doświadczenia i ustawienia każdego ? Gaz przy braku docieplenia + taka powierzchnia + na pewno ceny poleca do góry może mnie zniszczyć finansowo .... sam nie wiem. Piec gazowy to 1/3 ceny kotła na pellet. .... można by zaryzykować. Wujo miał .... ale olej z interwelmu za free Dla mojej żony za mało . U nas komfort cieplny to około 21-22 stopnie No to jest niewątpliwie ogromny + Jak pisałem wyżej na bank zdrożeje to jest pewniaczek jak kupon na Polskę z San marino. Co daje połowę tego co ja potrzebuję a nie mam pewności czy tak będzie.. Inaczej.... niech będzie tyle cop jest a nie więcej to będę zadowolony bo wiem że jak wrzucę 20cm styropianu na dom + docieplenie podpiwniczenia to musi być mniej. Z innej beczki.... ma sens włożenia jednego małego grzejnika do piwnicy i ustawienie go np na 10 stopni żeby tylko podtrzymywał temp w piwnicy ??
  21. No to mi to nie pasuje dalej bo kmpl zaworów od dobrego producenta to masz ok 800zł z uszczelniaczami do tego prowadnice a gdzie reszta. Coś za tanio chyba że zakładają najtańsze zawory to wtedy ok. Ja biorę pod uwagę sprawdzone porządne marki jak freccia, AE czy paradowcy
  22. oprócz innej charakterystyki nic nie da. Lać to co przewiduje producent tylko dobre jakościowo. Jak masz TDi to nie polecam zmieniać parametru nr 2 na niższy.
  23. Zamieniać olej cześciej a nie dolewać specyfiki .... Teraz to a przed wymianą płukankę i gdzie sens i logika. Jeżeli silnik w środku czysty bez nagarów lać dobry olej i zmieniać cześciej ( ja w swoich wozach zmieniam co 7k) Jeżeli silnik w nagarach to lać płukankę co zmianę aż go wyczyści z grubsza i potem lać już tylko olej bez płukanki. Ja w swoich silnikach nie wiem co to jest nagar.
  24. Czekaj ziomek bo Ty liczysz to troche inaczej niż my. Nas nie interesują popychacze ani napinacze i inne komponenty głowicy interesuje nas remont samej głowicy. BTW myślisz że zakup głowicy regenerowane zawiera nowe popychacze i napinacz ?? Albo że używka to będzie pewniaczek ? Będzie miała tak samo nalatane i może sie okazać że i tak będziesz ją musiał zrobić + popychacze i + napinacz. 1300zł co zawiera ?? Prowadnice zawory docieranie planowanie szczelność ??
  25. Zdrowy piec to się i odwdzięczy. Sam soft czy coś z mechaniki dłubane ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.