Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. DarekS4 odpowiedział(a) na A4B5SEDAN temat w 1.8
    Przełóż i daj znać. odpalić odpali tylko sterownik z 1.8 może trochę świrowac z racji różnic w pojemności ale na strojeniu się ogarnie. Jeżeli masz dostęp do części w cenie złomu to ogarniesz to nawet tanio. Tylko po co. Piszesz że kolejnego to chyba juz to robiłeś ? No i pytanie ile dmuchniesz w to ... 0,4 - 0,5 Bara ?
  2. Własnie na zdjęciach tak wyszedł dosyć delikatnie Też mi się V2 bardzie podoba . Ja z lakierem w innym moim aucie tez zwlekam bo mówię pierwsze mechanika .... i tak miną kolejny rok
  3. Po co zdejmowałeś czapy ?? Widze pierwsza pucha została .... pusta ??
  4. A od kiedy wóz odpala ci na LPG ?
  5. Choćby skały srały to tam w życiu Ci paliwa nie wywali. Tak ten.
  6. Petarda avant Kurde muszę do swoich Avusów dokupić dekielki Super się prezentuje i widzę ze nie tylko mi lampy parują. Na aucie powłoka czy wosk ? Którego masz maxtona V1 czy V2 ?
  7. A jak zauważyłeś te mokre wtryskiwacze ?? Log. czujnika temperatury i czy nie ma od niego błędów. Wypnij go i spróbuj odpalić rano na odpiętym czy złapie.
  8. DarekS4 odpowiedział(a) na s3ns temat w Audi A4/S4 B6
    O proszę .... No i super są jaka cena ? Bo ja teraz dostałem foty od tego chłopaka z DE i super to wygląda ale 400 za kmpl
  9. Myślałem ze tylko ja więcej robię niż jeżdżę .... Mozesz mi zrobić foto jak amsz zamocowane katy do skrzyni ? Bo mi się wiecznie odkręca wydech na kolektorze a nie mam tych łap i napreżaenia robią swoje.
  10. DarekS4 odpowiedział(a) na s3ns temat w Audi A4/S4 B6
    Napisałem żeby podesłał to co robił do B5 .... I tu na forum w b6 abo b7 ktoś robił tarcze A'la RS4 + malowanie ramki zegarów i fis w czarny połysk .... ja tak chce np bo szkoda mi kasy na licznik RS4 którego i tak nie wykorzystam do 9k RPM a i tak kładę na to 3d mfa więc wręcz szkoda tego licznika. Aha no i do B6 na ten moment i tak go nie wsadze bo immo.
  11. DarekS4 odpowiedział(a) na s3ns temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo mnie cieszy to info bo jak robiłem do S4 B5 5 lat temu to nic nie było. Jadzwin wtedy kombinował i wiem że mocno poszło do przodu. Masz 100% emu czy wykorzystujesz go na zasadzie bigy back i jednak masz Ori ECU z tego samochodu ? Też chciałem licznik z RS4 B7 ale ma to co potrzebuje to totalnie się nie opłaca. Zobacz jak chłopaki tu modza liczniki.... Na jednej grupie na FB gość po 400 robi tarcze jak RS4 do tego malujesz ramki na czarny połysk i jest pikobelo za 1/4 ceny.... Jeszcze jakbyś chciał mieć 3d Mfa czy vfiz to tym bardziej szkoda zachodu. Chociaż w twoim wypadku nie wiem jak vfiz złapałby cana.
  12. DarekS4 odpowiedział(a) na s3ns temat w Audi A4/S4 B6
    Jak działa Ci EMU vs. CAN vs. Licznik ? Wszystko działa pikobelo ?
  13. allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL Mam obie. Polecam. Yato po 6 latach teraz dolałem olej i zapierdziela dalej.
  14. DarekS4 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie tak rób i nie kombinuj. 10min roboty A jak w 2,5 TDi wymieniałbyś pompę wtryskową to tez byś kupował wszystko bo by Ci immo wywaliło ? No nie.
  15. Jakby były większe to już by kilka leżało na regale ja kiedyś montowałem w 1,8 T obudowę MAF z S4 2.7 + przepustnice też z S4 2.7 ja kolektor był kombinowany. Wtedy uszczelka moze byc inna
  16. Golf 4 AUM i jakieś b7 BFB Nr są inne bo pewnie się zmieniły .... zamów w sklepie 2 i sobie od razu porównasz ale na pewno będą te same bo przepustnice lecą w jednakowej średnicy.
  17. każde 1,8T ma taką samą uszczelkę. Klingierytową.
  18. Piękna .... choruje na kolejną 80 tym razem cabrio. Może kiedyś
  19. Będą pasować. W B7 nie był zmiany na stożku sworznia Były w B6
  20. DarekS4 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w 2.0
    Kosz z pompą w zbiorniku do wymiany Wydech DP do wymiany a najlepiej jakbyś miał cały kmpl trochę pinologi na kablach ale to bez problemu. reszta P&P o ile masz wszystko
  21. Po etce już patrzyłem.... Kupię gdzieś używki może dorwę w dobrej cenie.
  22. Ziomuś mam prośbę .... Mozesz zrobić foto jak masz zamontowane podpory katów ? Czy lewa i prawa są takie same czy są tak jakby odwrotne ? Bo u mnie tego nie ma kupiłem furę z rozszczelnionym wydechem .... dodatkowo u mnie rozszczelnił się nowy wydech na kolektorach już 2x i to wina braku tych podpór właśnie.... Mogę je zamówić ale niestety nie mogę oddać i wolę się upewnić bo dziwnie to wygląda u mnie.
  23. ja myślałem nad tym allegro.pl ALLEGRO.PL Dodatkowo mam pytanie... Widać u Cb. po zamontowaniu dużo takich dołków jakby wgniotek .... to tak jest od montażu i potem się wyrównało czy zostało tak po klejeniu ??
  24. DarekS4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie pamiętam ale tam jest przejście płynu przez napęd silniczka ? Jak w golfie 4 ? Bo mogło się rozcieknąć i wali zwarą
  25. Tzn bardziej chodziło mi o to że jak założę licznik z B7 to automatycznie będę miał ta funkcję poprzez FIS mimo ze tej kontrolki na liczniku nie będzie. 3d mfa nic do tego nie ma. To urządzenie nie ma żadnych dodatkowych funkcji. Trochę dyskutowaliśmy na ten temat z @pila24 i faktycznie pozostała by kwestia immo czyli na dzień dzisiejszy lipa. Czyli jeżeli w B6 chciałbym cos takiego mieć to po prostu muszę szukać licznika z taką kontrolką i tyle. Bo w B6 kolor fis tego nie obsługuje ? Czy to też jest pod znakiem zapytania ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.