Treść opublikowana przez DarekS4
-
Uchwyt na telefon
mocny magnes tez jest super
-
B6 Avant 3.0 ASN Quattro
Wydaje mi się ze w tym aucie głowice nie są żadnym problemem. PES to horrendalne hajsy. ten wyżej jak dobrze pamiętam to full zestaw ok 7-8tys. a do RS4 B7 ok 13tys $
-
B6 Avant 3.0 ASN Quattro
Chwila chwila chłopy .. 10 za swap Ok ale robisz go sam i masz pewniak silnik A jak się okaże że tu pierdoła a tu zaworek tam muszla od turbiny na klapce pęknięta a trzeba wydech zrobić a trzeba dolot zrobić a się okazuję że kompresja gdzies ucieka na jednym i się robią koszta. druga sprawa jak ja bym miał sprzedawać któryś z moich silników które mam to np za AGB na Zmienionej elektronice to 6tys to jest super minimum. I to jeszcze trzeba by rozrząd wymienić oleje filtry płyny gdzie wyjęcie włożenie nowego. Sorry znam realia robię silniki prawie co dziennie i nie dam się nabrać na bajki o idealnych silnikach. BTW ASN Czemu nikt nie chce tego modzić ? .... muszę złamać ten stereotyp.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Są dostępne na rynku nowe sprawdzone blendy do Sedana ? Padło mi otwieranie klapy i tylko kluczykiem zostało.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
wal z BES. jak masz nowszą elektrykę już na silniku.
-
1.8t wypadanie zaplonu
Sprawdź STFT na jałowym. Daj log statyczny
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Będzie żyć Opisz setup . Jaki kod silnika jaki sterownik będzie. GTO stroi finalnie ? Jakbyś potrzebował części to koduj mam jednego rozebranego i nie wszystko jest mi potrzebne.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
ja używam tego. Mam zewnętrzną pompkę i dorobione przyłącza i puszczam to na półgodziny. allegro.pl ALLEGRO.PL
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
wymień ją koniecznie. Wielu mechaniorów to olewa.
-
A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix
Wow po 300k ??
-
B6 Avant 3.0 ASN Quattro
Brawo.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
jak kupisz wyślij z ciekawości jaki tam jest pierścień olejowy .... Składam powoli silnik do mojego BMW i np pierścień olejowy zmieniałem z innego silnika bo to nie wypał co zamontowali.
-
Lotka maxton design avant
Montowałem tydzień temu cały pakiet do a3 8p lift. Każdy element pasował idealnie.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ten temat trzeba przenieść do DYI
-
A4 B6 Cabrio
Zawsze chciałem mieć cabrio.... gdybym miał włosy
- A4 B6 Cabrio
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
tłok w dół chwytasz za zawór i ocenisz. Chyba że nie masz porównania to możesz mieć ciężko na pierwszy raz. Grubo by musiało tam być. Ja nie robię takich rzeczy. Jeżeli miało by dojść do takich tematów wolę wstawiać tuleje i robić na nominał silnik.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
No i za***iście że zapmnieli powiedzieć że auto zrobiło się mułem bagiennym. Pamiętaj że jak Ci pozmieniają biegi na długie a wiem z czego te przełożenia wjadą to auto już nigdy nie pojedzie. Zmienia się tylko 6 bieg i to wszystko. na JHM można zamówić nowy. Spróbuj je zdjąć od góry i ocenić stan nim zdejmiesz czapki może się okazać że poradzisz sobie bez zdejmowania czapek i rozwiąże to cały twój problem. po co Zgadzam się
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
ja juz go tam smarowałem ale nic to nie dało. Jutro go wyjmę nim go żona urwie xd
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Ok muszę się tym zainteresować bo przez zimę teraz mi się tak stało.
-
Po regeneracji maglownica zacina się w zimne dni
Jezeli zmieniałeś płyny to powinieneś wypłukać cały układ. Nie można łączyć płynów .... Ogólnie ciężki temat ... ja wymieniłem pompę wspomagania na SKV i wyje od nowości a im dłużej jade tym bardziej wyje. Układ płukałem 2x nowym płynem bo przekładnia z B7 jeździła na żółtym. Pompa OE 1400zł. Ale mam na to już pomysł tylko potrzebuję troche czasu i luxniejszego budżetu
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
kmpl remont ?? Aż tak źle ? Ja założyłem klapy u siebie i powiem ci że chyba jest gorzej niż było. muszę to schować. Z czym masz największy problem na ten moment ?? Widziałem foty schowka.... czyli rozumiem że jak u mnie juz trzeba mocno ciągnąć to lepiej szukac już nowego amortyzatorka ?
-
Tak się kradnie auta z systemem Keyless czyli "Game boy" w akcji
To cacko jest już kilka ładnych lat na rynku a co miał już nakraść to nakradli .... Mieszkam w zagłebiu szrotów w naszym kraju i ile nalotów już sie naoglądałem to głowa mała. A co do GPS to musiały byc niezłe dzbany że nie wzieli tego pod uwagę. Biorąc pod uwagę ilość osób handlujących samochodami to samochody były i będą kradnięte ze względu na zapotrzebowanie na części. Chyba że za granica jest zamówienie na konkrety egzemplarz no to wtedy będzie żyć. Ale na wschodzie.