Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. DarekS4 odpowiedział(a) na lukcy77 temat w Audi A4 B8
    mocny magnes tez jest super
  2. Wydaje mi się ze w tym aucie głowice nie są żadnym problemem. PES to horrendalne hajsy. ten wyżej jak dobrze pamiętam to full zestaw ok 7-8tys. a do RS4 B7 ok 13tys $
  3. Chwila chwila chłopy .. 10 za swap Ok ale robisz go sam i masz pewniak silnik A jak się okaże że tu pierdoła a tu zaworek tam muszla od turbiny na klapce pęknięta a trzeba wydech zrobić a trzeba dolot zrobić a się okazuję że kompresja gdzies ucieka na jednym i się robią koszta. druga sprawa jak ja bym miał sprzedawać któryś z moich silników które mam to np za AGB na Zmienionej elektronice to 6tys to jest super minimum. I to jeszcze trzeba by rozrząd wymienić oleje filtry płyny gdzie wyjęcie włożenie nowego. Sorry znam realia robię silniki prawie co dziennie i nie dam się nabrać na bajki o idealnych silnikach. BTW ASN Czemu nikt nie chce tego modzić ? .... muszę złamać ten stereotyp.
  4. DarekS4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @_małyTM_ plastik
  5. DarekS4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są dostępne na rynku nowe sprawdzone blendy do Sedana ? Padło mi otwieranie klapy i tylko kluczykiem zostało.
  6. wal z BES. jak masz nowszą elektrykę już na silniku.
  7. DarekS4 odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Sprawdź STFT na jałowym. Daj log statyczny
  8. Będzie żyć Opisz setup . Jaki kod silnika jaki sterownik będzie. GTO stroi finalnie ? Jakbyś potrzebował części to koduj mam jednego rozebranego i nie wszystko jest mi potrzebne.
  9. ja używam tego. Mam zewnętrzną pompkę i dorobione przyłącza i puszczam to na półgodziny. allegro.pl ALLEGRO.PL
  10. Wow po 300k ??
  11. Brawo.
  12. jak kupisz wyślij z ciekawości jaki tam jest pierścień olejowy .... Składam powoli silnik do mojego BMW i np pierścień olejowy zmieniałem z innego silnika bo to nie wypał co zamontowali.
  13. DarekS4 odpowiedział(a) na Akuku temat w Audi A4 B7
    Montowałem tydzień temu cały pakiet do a3 8p lift. Każdy element pasował idealnie.
  14. Ten temat trzeba przenieść do DYI
  15. DarekS4 odpowiedział(a) na Marcos.STG temat w Audi A4/S4 B6
    Zawsze chciałem mieć cabrio.... gdybym miał włosy
  16. DarekS4 odpowiedział(a) na Marcos.STG temat w Audi A4/S4 B6
    No za***ista
  17. tłok w dół chwytasz za zawór i ocenisz. Chyba że nie masz porównania to możesz mieć ciężko na pierwszy raz. Grubo by musiało tam być. Ja nie robię takich rzeczy. Jeżeli miało by dojść do takich tematów wolę wstawiać tuleje i robić na nominał silnik.
  18. No i za***iście że zapmnieli powiedzieć że auto zrobiło się mułem bagiennym. Pamiętaj że jak Ci pozmieniają biegi na długie a wiem z czego te przełożenia wjadą to auto już nigdy nie pojedzie. Zmienia się tylko 6 bieg i to wszystko. na JHM można zamówić nowy. Spróbuj je zdjąć od góry i ocenić stan nim zdejmiesz czapki może się okazać że poradzisz sobie bez zdejmowania czapek i rozwiąże to cały twój problem. po co Zgadzam się
  19. ja juz go tam smarowałem ale nic to nie dało. Jutro go wyjmę nim go żona urwie xd
  20. Ok muszę się tym zainteresować bo przez zimę teraz mi się tak stało.
  21. Jezeli zmieniałeś płyny to powinieneś wypłukać cały układ. Nie można łączyć płynów .... Ogólnie ciężki temat ... ja wymieniłem pompę wspomagania na SKV i wyje od nowości a im dłużej jade tym bardziej wyje. Układ płukałem 2x nowym płynem bo przekładnia z B7 jeździła na żółtym. Pompa OE 1400zł. Ale mam na to już pomysł tylko potrzebuję troche czasu i luxniejszego budżetu
  22. kmpl remont ?? Aż tak źle ? Ja założyłem klapy u siebie i powiem ci że chyba jest gorzej niż było. muszę to schować. Z czym masz największy problem na ten moment ?? Widziałem foty schowka.... czyli rozumiem że jak u mnie juz trzeba mocno ciągnąć to lepiej szukac już nowego amortyzatorka ?
  23. To cacko jest już kilka ładnych lat na rynku a co miał już nakraść to nakradli .... Mieszkam w zagłebiu szrotów w naszym kraju i ile nalotów już sie naoglądałem to głowa mała. A co do GPS to musiały byc niezłe dzbany że nie wzieli tego pod uwagę. Biorąc pod uwagę ilość osób handlujących samochodami to samochody były i będą kradnięte ze względu na zapotrzebowanie na części. Chyba że za granica jest zamówienie na konkrety egzemplarz no to wtedy będzie żyć. Ale na wschodzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.