Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. DarekS4 odpowiedział(a) na Klaun temat w Audi A4 B6/B7
    masz jeszcze ZR18 + 355mm powodzonka pozdro
  2. DarekS4 odpowiedział(a) na Klaun temat w Audi A4 B6/B7
    Wystawiłem dzisiaj dwa zestawy zobacz może coś Cię zainteresuje.
  3. @Muskel1 na pewno ? Stawiałem A8 po uwalonym gatewayu i na 99% drzwi miały CP
  4. Lepiej będzie jak oddasz samochód do kogoś zaufanego. Najlepiej tam gdzie był robiony soft. Na zasadzie friendly claim Niech sprawdzą może coś Ci się psuje i nie jest to wina softu. Widzę że raczkujesz w temacie więc na prawdę tak będzie szybciej i prościej.
  5. Cześć. Możesz nie mieć problemu z sondą bo dotyczy to sondy 1 . Sterownik informuje Cię że masz za bogatą mieszankę. Jeżeli myślisz że miałeś modyfikację softu to na pewno nie dotyczył on usunięcia sondy 1 Musisz zrobić logi STFT i LTFT statyczny i dynamiczny + kmpl reszty logów Może to być kwestia źle zrobionego softu. Dobrze by było przeprowadzić też diagnostykę na seryjnym sofcie. JA tak przynajmniej robię. Za bogata mieszanka może dotyczyć problemów z układem wtryskowym / Dolotowym ( nieszczelnosci) / MAF ( zakłamany pomiar) lub w ostateczności padającej sondy która sama zakłamuje pomiar. Zobacz też napięcie jak pracuje sama sonda.
  6. Miałem okazję bawić się ruskim 3dMFA i bajka w porównaniu z VFIZ. Odświeżalność dużo szybsza np.
  7. Za niskie i na zimnym i na ciepłym. Miska w dół Panewki na stół Dodatkowo do sprawdzenia góra bo tam też z wiadomych przyczyn lubi się gubić ciśnienie.
  8. Ale swoją drogą nie daleko na wulkanizacji chłopaki mają felgi z takim logo na rancie AUDI SPORT z najnowszej S5. 20" Super wklędsłe i podobają mi się fest ..... może znajdzie się kupiec na JRy to pomyślę ale to dopiero na jesień
  9. No Przepaść między ZR18 No Już się robi concept na 401mm pływająca tarcza tylko nie mam 20" na przymiarki Ale nie mam czasu więc pewnie z pół roku znowu to potrwa na razie jade na łopacie przy domu ....
  10. Tak się nie robi logów. Zrób jak należy.
  11. Za takich ciekawostek dotyczących dechromingu to tylna listwa zderzaka poszła w prawdziwy carbon. Założyłem w końcu też fifki wydechu
  12. żałuje że nie wygłuszyłem tak u siebie.... teraz już na konserwację to pewnie d*pa
  13. Nie stać mnie .... a szkoda Nie ale miałem już jedną akcję awaryjną i byłem w szoku jak quattro zachamowało .... jakbym ośką jechał ... na pewno biją na łep ZR18 Wiem .... Ale nie znam nikogo chętnego.
  14. @staniek masz pompę dwuobwodową .... czyli przewody hamulcowe które idą do tyłu wpuszczasz w dwie osobne sekcje w ręczny i masz wyjścia którymi prowadzisz je dalej. Jak zaciągasz to blokujesz tylko tył poprzez zamknięcie obwodu . W skrócie masz 2x IN i 2x OUT. N- Grupa miałą specyficzne wymagania. Ale spoko bo nie trzeba się babrac w drugi zacisk.
  15. @_małyTM_ Dokładnie To jest w fazie testów bo jest to mój autorki pomysł ale hamuje okrutnie. Pompa seryjna. Tylko z odpowietrzaniem nie jest łatwo. @staniekteż w fazie testów .... dwuobiegowa pompa grupy N w rajdach samochodowych Dodatkowo przy okazji reklamacji wadliwej armatki led w ramach reklamacji zrobili mi devil eyes.
  16. Mały aktual.... Wyeliminowałem stuki w zawieszeniu w końcu. Przyczyną był na 99% gwint billsteina. Aktualnie wjechał gwint BC Racing z regulacja dobicia Rok temu wymieniłem łożyska prżód na GSP któego tak mocno tu zachwalałem. Niestety widać ze też chyba walczą z kosztami bo nie dało się już jeździć. Wjechały 4 nowe FAGi Musiałem też wymienić dyfer bo się już rozwył na maxa. Wjechał też kolejny zestaw Big brake 395mm przód i 355mm tył Zaciski prżód RS6 tył Porsche panamera. Założyłem też kierownice z multi wszystko działa spoko Wjechały też na drzwi listwy z S4 ORI No i wjechały na lato JR30 19" x 8,5J 215/35 R19 + 20mm dystans. Chciałbym żeby ktoś zrobił kozak foty bo z telefonu to lipa.
  17. które
  18. DarekS4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Juz znalezione.... chodziło o kozackie a4 z 2.7 BiT. Z innej beczki co myślicie u dupkach sedana w USA ? Nie miałem okazji widzieć na żywo.
  19. Zaworki w układzie wspomagania
  20. Zobacz czy na ssaniu brzęczy bardziej .... kat oryginalny ?
  21. Tak od początku ale w V6 tak podobno jest. Też kręcę 19" kołem ale tu bardziej szerokość koła + ciężar ma wpływ niż wielkość .
  22. czujnik pewnie jeszcze OE nie zmieniałem .... To taka lużna uwaga w kontekście tematu .... pewnie prędzej czy później padnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.