Treść opublikowana przez DarekS4
-
SWAP A4B7 PRZÓD TYŁ
masz jeszcze ZR18 + 355mm powodzonka pozdro
-
SWAP A4B7 PRZÓD TYŁ
Wystawiłem dzisiaj dwa zestawy zobacz może coś Cię zainteresuje.
-
Ochrona komponentu
@Muskel1 na pewno ? Stawiałem A8 po uwalonym gatewayu i na 99% drzwi miały CP
-
Ochrona komponentu
tak
-
Błędy sondy lambda po modyfikacji wydechu (downpipe + catback).
Lepiej będzie jak oddasz samochód do kogoś zaufanego. Najlepiej tam gdzie był robiony soft. Na zasadzie friendly claim Niech sprawdzą może coś Ci się psuje i nie jest to wina softu. Widzę że raczkujesz w temacie więc na prawdę tak będzie szybciej i prościej.
-
Błędy sondy lambda po modyfikacji wydechu (downpipe + catback).
Cześć. Możesz nie mieć problemu z sondą bo dotyczy to sondy 1 . Sterownik informuje Cię że masz za bogatą mieszankę. Jeżeli myślisz że miałeś modyfikację softu to na pewno nie dotyczył on usunięcia sondy 1 Musisz zrobić logi STFT i LTFT statyczny i dynamiczny + kmpl reszty logów Może to być kwestia źle zrobionego softu. Dobrze by było przeprowadzić też diagnostykę na seryjnym sofcie. JA tak przynajmniej robię. Za bogata mieszanka może dotyczyć problemów z układem wtryskowym / Dolotowym ( nieszczelnosci) / MAF ( zakłamany pomiar) lub w ostateczności padającej sondy która sama zakłamuje pomiar. Zobacz też napięcie jak pracuje sama sonda.
-
Co potrzebne, żeby mieć pełen FIS oraz test wskazówek zegarów przy odpalaniu
Miałem okazję bawić się ruskim 3dMFA i bajka w porównaniu z VFIZ. Odświeżalność dużo szybsza np.
-
Włączająca się kontrolka ciśnienia oleju
Za niskie i na zimnym i na ciepłym. Miska w dół Panewki na stół Dodatkowo do sprawdzenia góra bo tam też z wiadomych przyczyn lubi się gubić ciśnienie.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Ale swoją drogą nie daleko na wulkanizacji chłopaki mają felgi z takim logo na rancie AUDI SPORT z najnowszej S5. 20" Super wklędsłe i podobają mi się fest ..... może znajdzie się kupiec na JRy to pomyślę ale to dopiero na jesień
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
No Przepaść między ZR18 No Już się robi concept na 401mm pływająca tarcza tylko nie mam 20" na przymiarki Ale nie mam czasu więc pewnie z pół roku znowu to potrwa na razie jade na łopacie przy domu ....
-
Duże spalanie 2.0 BPW - analiza logów
Tak się nie robi logów. Zrób jak należy.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jako fan prosiaków .... w pytę panie.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Za takich ciekawostek dotyczących dechromingu to tylna listwa zderzaka poszła w prawdziwy carbon. Założyłem w końcu też fifki wydechu
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
żałuje że nie wygłuszyłem tak u siebie.... teraz już na konserwację to pewnie d*pa
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Nie stać mnie .... a szkoda Nie ale miałem już jedną akcję awaryjną i byłem w szoku jak quattro zachamowało .... jakbym ośką jechał ... na pewno biją na łep ZR18 Wiem .... Ale nie znam nikogo chętnego.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
@staniek masz pompę dwuobwodową .... czyli przewody hamulcowe które idą do tyłu wpuszczasz w dwie osobne sekcje w ręczny i masz wyjścia którymi prowadzisz je dalej. Jak zaciągasz to blokujesz tylko tył poprzez zamknięcie obwodu . W skrócie masz 2x IN i 2x OUT. N- Grupa miałą specyficzne wymagania. Ale spoko bo nie trzeba się babrac w drugi zacisk.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
@_małyTM_ Dokładnie To jest w fazie testów bo jest to mój autorki pomysł ale hamuje okrutnie. Pompa seryjna. Tylko z odpowietrzaniem nie jest łatwo. @staniekteż w fazie testów .... dwuobiegowa pompa grupy N w rajdach samochodowych Dodatkowo przy okazji reklamacji wadliwej armatki led w ramach reklamacji zrobili mi devil eyes.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Mały aktual.... Wyeliminowałem stuki w zawieszeniu w końcu. Przyczyną był na 99% gwint billsteina. Aktualnie wjechał gwint BC Racing z regulacja dobicia Rok temu wymieniłem łożyska prżód na GSP któego tak mocno tu zachwalałem. Niestety widać ze też chyba walczą z kosztami bo nie dało się już jeździć. Wjechały 4 nowe FAGi Musiałem też wymienić dyfer bo się już rozwył na maxa. Wjechał też kolejny zestaw Big brake 395mm przód i 355mm tył Zaciski prżód RS6 tył Porsche panamera. Założyłem też kierownice z multi wszystko działa spoko Wjechały też na drzwi listwy z S4 ORI No i wjechały na lato JR30 19" x 8,5J 215/35 R19 + 20mm dystans. Chciałbym żeby ktoś zrobił kozak foty bo z telefonu to lipa.
-
Kierownica nie wraca do pozycji 0
które
-
B6 DIVISION
Juz znalezione.... chodziło o kozackie a4 z 2.7 BiT. Z innej beczki co myślicie u dupkach sedana w USA ? Nie miałem okazji widzieć na żywo.
-
Kierownica nie wraca do pozycji 0
Zaworki w układzie wspomagania
-
Grzechotanie w silniku A4 B8 2.0TFSI przy puszczaniu gazu
Zobacz czy na ssaniu brzęczy bardziej .... kat oryginalny ?
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Tak od początku ale w V6 tak podobno jest. Też kręcę 19" kołem ale tu bardziej szerokość koła + ciężar ma wpływ niż wielkość .
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
u mnie SKV wyje jak stara ---- Porażka
-
Sprężarka przestaje pracować po kilkunastu sekundach
czujnik pewnie jeszcze OE nie zmieniałem .... To taka lużna uwaga w kontekście tematu .... pewnie prędzej czy później padnie.