Treść opublikowana przez DarekS4
-
Jakie amortyzatory do Audi A4 B6
No robiłem tak w zimę ale na gwincie nie uznasz .... Ja to robię klientom kitem z eibacha... O ile chcą mieć niżej. Jeżeli amor pracuje w swoim zakresie działania to spoko.... Problem jest kiedy amor ma np krótszy skok a zakombinujesz że sprężynami i np amor dojdzie do wartości granicznej działania .... Długo nie pożyje. Ja u siebie biorę pod lupę jeszcze raz kolumnę kierownicza i ewentualne rozwarstwienie sanek Mało tego w tym tyg przy dochamowywaniu pojawiły się skrzypienie z lewego koła jakby guma o gumę ... Auto do góry myślałem że klocki się kończą ale oczywiście od dołu jak zwykle jest wszystko za***iste.
-
Sprężarka przestaje pracować po kilkunastu sekundach
W piątek po napisaniu w tym temacie w korku 38 stopni na blacie i zaczą mi Econ się zapalać i gasić a klima razem z nim Na szczęście już chłodniej i wszystko działa ?
-
Sprężarka przestaje pracować po kilkunastu sekundach
jakby nie miał czynnika to by mu się econ cały czas palił ..... ale może być go tam tyle co nic i może być taka akcja jak pisałem. Takie wróżenie z fusów. JA robię tak że jak nie ma błędów i czujnik ciśnienia działa to ściągam to co jest patrzę ile było zapinam szczelność na 24h i dopiero jak jest ok to nabijam.
-
Sprężarka przestaje pracować po kilkunastu sekundach
Do sprawdzenia co się dzieje z ciśneiniem. Możesz mieć osiągniętą wartość graniczną dzięki czemu klima się włącza ale za moment ta wartość zmienia się i ci ją wywala. nie odpala Ci się wtedy kontrolka na Econie ?
-
Jakie amortyzatory do Audi A4 B6
Witam w klubie . Rok temu zrobiłem wszystko co się dało wymienić i tak samo puka jak u Ciebie. W przyszłym tyg rozbieram 10x cały zawias z przodu i skłądam jeszcze raz ale na innych amorach. U mnie jest gwint Bilsteina. Dodam ze na rozwalonych wahaczach i zawiedzeniu 1BV nic nie pukało. Moje zmienne to : Bilstein gwint, Przekładnia servotronic z B7 i układ hamulcowy Big brake 6tłok. Nie wymieniam jako zmiennej reszty elementów bo zakładam ze jest OK. Drążki były wymieniane na jesień na LMI i nic to nie dało. Przekładnia też nie ma luzów. Jak wymiennie amory i nic to nie da to spale to auto pomimo że mi się podoba. Nawet wywalam te 6cio tłoki i dam coś innego żeby wykluczyć wszystko. U mnie dodatkowo przy hamowaniu pojawił się dźwięk jakby guma o gumę skrzypiała. Oczywiście nic nie znalazłem ..... Albo wahacze od reguma to pic na wodę. Sposób dokręcania śrub wahaczy ja mam taki że po bujaniu autem mierzę jakąś wartość od do np wahacz buda wraca na podnośnik i żabą albo żurawiem do skrzyni podnoszę za zwrotnice tak żeby odwzorować tą odległość na kołach i dokładnie dokręcam. Na gwincie nie mam możliwości dokręcić górnych wahaczy na kołach.
-
B6 DIVISION
Chłopaki kojarzycie temat kozackiego B6 z uniwersalnym dyfuzorem z tyłu ? Nie pamiętam kto to miał..... ewentualnie ma to ktoś u siebie siedzi to jakoś ? Bo u tego kolegi wyglądało to w pytę.
-
Odma 3.0 ASN
Zobacz sobie u mnie w temacie z B6 jak rozwiązałem odme jak robiłem silnik.
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Zawias bliźnbiak .... Wiesz co jest najogrsze ? Że jarasz się jakie to wszytsko jest piękne czyste jak jedziesz na geometrie a tam pod autem gość robi takie " uuuuuuuuaaaaa" ..... a za kilka mieisęcy psu w dupe bo i tak wszystko jest już brudne obite od kamieni i jak wchodzisz po auto to aż serce boli
-
Jakie Projektory bi-Led do Audi A4 B6?
Ja bym może i polecił ale sami wiecie jakie przepraw były. Co nie zmienia faktu ze finalnie jest OK.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Fajna ta kamerka .... do sedana też pasuje ?
-
Czy te luzy są ok?
Dlaczego remontujecie górę?
-
Czy te luzy są ok?
Luz poprawny do poboru oleju wyciąga się tłok sprawdza się czy np pierścień olejowy nie jest zapieczony i pracuje. Dodatkowo mierzy się owalizacje cylindra. A pił Ci olej ?
-
Wiązka elektryczna Audi S4 2018 3.0 tfsi
Musiałbyś bardziej ustalić jakiej wersji wyposażenia pochodzą te które znalazłeś bo w najgorszym wypadku po prostu będziesz miał kilka wtyczek luźnych
-
Proszę o radę, wymiana rozrządu 3.0tdi.
Mogę zrobić.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Czekałem cierpliwie na ten werdykt .... Żeby z tego wyjść jeszcze jako tako szukaj pewnego bloku zrób góry i tyle. Kasowo zaoszczędzisz połowę a silnik pewnie pożyje długo ....
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Dzisiaj za pół darmo trafiły się zderzaki z PDC i spryskami. Że PDC cały kupiłem już kiedyś tam i RNSe powinno mi z tym zagrac to akurat będzie. No i na przeglądzie krzywo patrzyli si na lampy że nie ma spryskow więc też będzie git. Dół sline dam swój tylko kupię nowy bo mój ilością szpachli i podkładu już straszy. Szkoda że brakuje mi miejsca na desce bo bym jeszcze chciał roletę
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Nie wydawajnkasy na OEM .... Elring czy Victor też będą spoko a Victor robił na pierwszy montaż.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Kocur i tyle.... Btw dyfuzor zderzaka tył spoko gdzie taki dostanę i czy pasuje do sedana ? Raczej powinien
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Siema .... brak czasu żeby tu zaglądać ale wrzucę to co ostatnio w końcu się urodziło a co też zacząłem już bardzo dawno temu na B7 ale brak czasu ciągle mi krzyżował plany. B6 dostanie na testy zestaw chebli zbudowanych na podzespołach RS6 C6 i C7 i Porsche Panamery Przód 395mm i tył 356 mm Zaciski przód jak i tył musiałem zmodyfikować na frezarce. Problemem też jest koło. Łopaty z C5 zabijają efekt ale pasują na styk natomiast mam jeszcze kmpl fajnych Jr ale musiałem modyfikować zacisk żeby weszło. I mało tego trzeba cholernie będzie uważać przy zakładaniu koła. Także są + i - .... I w sumie tyle auto brudne nie umyte nie ma na nic czasu.... Chciałbym w tym roku zrobić te poprawki lakiernicze i dechroming i ta opadnięta podsufitkę ....
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Nie wymieniam tych szpilek. Po co . Szkoda kasy. Gładzie mi się nie podobają. Czy pierścień olejowy był zapieczony ? Tzn czy jak wyciągnąłeś tłok to czy on się ruszał czy był zapieczony w jednej pozycji. Co do twojego pytania na PW opinia mechanika od nissanów nie koniecznie przełoży się na inne marki. Jeżeli robisz blok to ja bym się zastanowił nad innymi pierścieniami pod tą średnice tłoka .... Robiłem to jak składałem silnik do swojego BMW . Tam była wada olejowa powstała w wyniku złej konstrukcji pierścienia .... Brało się pierścień jednoczęściowy. Mocno poprawia to problemy olejowe jak i żywotność pierścieni.
-
Wymiana wahaczy i zawieszenie przód
Drogo nie drogo .... jeżeli to jest górna granica to ok Regum mnie skasowałza kmpl przód i tył + dali nowe OE łączniki stabilizatorów 2400-2600 jakoś tak Wymiana ? I teraz tak bo jeżeli śruby idą no to pół biedy rach ciach wąs wybity z tyłu też wyszły myślę max 1000-1200zł to masz prawei 4koła za kmpl przód i tył na tip top wszystko Ale nie daj boże trafi się taka kołyska tył jak moja gdzie bez palnika nie podchodź. Śruby złom trzeba kupować nowe no to za takie dupcenie wypalanie wybijanie itp itd cena idzie mocnow do góry. Sorry ale to nie jest spacer tylko mordęga z takim czymś.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
@monthrey12 Będzie wszystko szyte na nowo za jakiś czas. wtedy będzie jednakowo. Z przodu mam teraz boczki materiałowe bo takie znalazłem w super stanie a z tyłu mam skórzane. Ważne że zadbane. Na kanapę tył kupuję narzutę więc i tak nie będzie jej widać a szkoda mi jej ze względu na foteliki i dzieciaki.
-
Zawieszenie lemforder B6 czy pasuje do B7
różniły się tylko sworzniem ... Ale nie wszędzie.
-
a4 b6 1.8t bex pulsacyjnie przyśpiesza
Spróbuj to się dowiesz Tylko OE
-
Sonda lambda problem
odpinasz wtyczkę od ECU odpinasz wtyczkę od sondy ustawiasz miernik na przejście i lecisz Zasilanie będzie osobno a masa będzie do masy czujników wiec w sumie też ci pokaże przejście na ecu.