Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. też mi to po głowie chodzi ... Zobaczy jak wgra mu serie. Jak się błędy pojawią to będzie wiadomo
  2. Zawory Azotowane monolityczne. Zobacz u Paradowskich.
  3. nie możliwe ja w ASN mam wycięte 4 katy i nie wyłączone sondy. Rozrząd ustawiony na pikobelo i zrobione koła zmiennych faz. Raz za jakiś czas zamruga mi check ale nie dzieje się totalnie nic auto ma moc i jest OK. Błędy to wypadanie zapłonu. Obstawiam problem z którymś z zaworów sterujących VVT A Ty masz problem typowo z wypadaniem i brakiem mocy ?
  4. JA zrobiłem ten mod u sienie jak robiłem biled i żygać mi się chce . Co pół roku leci mi czujnik. I teraz co byś nie założył to wszystko jedno gówno. Jedynie zostało kupić oryginał.... a i nie mam pewności ile to wytrzyma.
  5. @przem8 gitara jest najlepsze że od kąd zrobiło się ciepło to działa żyleta. Chociaż i tak coś mi się nie podoba bo teraz ja jeżdżę tym co dzień i jak jadę np 70-80 i chce zrobić szybki skręt cokolwiek to za pierwszym szarpnięciem jest taki wyczuwalny opór a potem lóźno ... tak jakby utwardzał w jeździe ale nie reaguje na szybkie zerwanie.... u kumpla w 8P działa to petarda. Płynnie cały czas czy się leci 160 czy 70 jest ok. U mnie powyżej 100 jak się utwardzi to już czuć opór. NA postoju jednym palcem się kręci.
  6. Primo 1 : Czy fotel pochodzi z samochodu który w ową pamięć był wyposażony czy nie ? To że fotel jest elektryczny to jedno ale czy była w tym samochodzie pamięć ? Jeżeli nie było to na 99% masz za ubogi pinout we wtyczkach do modułu pod fotelem a co za tym idzie pamięć Ci nie ruszy. Upewnij się że twój fotel ma piny od pamięci do silniczków. Ja jak robiłem u siebie swap do B6 z S4 B8 też entuzjastycznie dokupiłem wszystko do pamięci a potem się okazało że moje silniczki mają jedynie dwa piny czyli przód tył itd. I musiałem dopinać dodatkowe kable bo taka opcja jest ale wiąże się to z rozbiórka fotela. Nic przyjemnego.
  7. Siema .... mam pytanie do was . Jak ktoś pamięta rok temu jak nie dwa montowałem przekładnie z servotrnikiem. Miesiąc temu żona melduje że co jest nie tak ze wspomaganiem. Odpalam i faktycznie cholernie ciężko. Płyn jest wycieków nie ma. Szybki przegląd wiązki + miernik do rki wszystko gra. Odpalam pojawiło się. na następny dzień znowu nie ma gdzies pod sklepem znowu jest. Zastanawiam się czy ten zaworek się nie zwiesza .... wymieniał to ktoś kiedyś ?? Drogi skubany jest.
  8. No ja tez zrobiłem kilka i dla mnie przełożenie pinów we wtyczce nie jest przerabianiem wiązki więc sie nie zrozumieliśmy. Nie wyłożyłem żadnej kasy na stół bo wszystko robimy sami, Nie uważam że gówno wiem nie uważam się też za specjalistę ale trzeba nazywać rzeczy po imieniu bo potem ludzie się naczytają i powielają głupoty z neta. Druga sprawa trzeba być masochistą żeby wkładać np AGB z B5 i zostawiać go na sterowniku z B5 ... Wtedy faktycznie możemy rozmawiać o przerabianiu wiązki. Ale nie z ME7.1.1. Skoro musiałeś remontować bo trafił Ci się szrot to ok ale ja osobiście trafiłem w życiu kilka silników akurat kupiłem je z DE i były w świetnym stanie i jeden chodzi do dzisiaj od 2017r bez żadnej awarii. Nie maiłem tutaj na celu oczywiście obrażania kogokolwiek. Ktoś kupi silnik za 2,5 kloca a ktoś kupi za 6klocków ..... Oczywiście wiadomo który wyjdzie drożej. To tak jak z zakopanego pewni Panowie sprzedają najdroższe w polsce swapy V8 które są z DE i Austrii .... Brałem od nich 3 szt w swoim życiu .... Silniki bez wkładu. I taki swap można robić a nie ... kupisz klient mówi pewniak wkładasz a potem powoli trzeba wyciągac jak wychodzą jaja.
  9. Jak kupi biturbo w przyzwoitym stanie VS Zajechany ASN to nie wiem czy to biturbo taniej nie wyjdzie. A jakie Ty chcesz wiązki tam przerabiać i co chcesz adaptować .... chyba przepustnicę. Nie lubię jak ktoś się wyśmiewa a nie zrobił nawet pół swapa tylko coś gdzieś wyczytał.
  10. DarekS4 odpowiedział(a) na Szesc temat w 1.8T
    Nie. Bo wypadanie może być z paliwa a i z zapłonu albo z inncych czynników. A każdy objawi się inaczej i możesz nawet lecieć z wypadającymi zapłonami i tego nie czuć. Z resztą ja tu wyżej już widziałem na 99% trafną diagnozę.
  11. DarekS4 odpowiedział(a) na Kacper0220 temat w 1.8T
    Czyli nie jesteś pewny. A. Może tak zawsze było i po prostu masz jakąś wersje z krótkim przełożeniem B. W kulki może lecieć licznik Aby to wykluczyć zaloguj sie kompem do silnika i porównaj to pokazuje komp z tym co pokazuje licznik. Aby sprawdzić to dokładnie możesz to zrobić w formie loga dynamicznego, osobno dla silnika i osobno dla licznika a potem porównać jeden do drugiego C. Proponuję jeszcze przelogować prędkość i porównać prędkość z czujnika VS Licznik
  12. Dzisiaj luźny dzień w coraz cięższych czasach Mi się udało kupić 5 ton na PGG po pierwszej podwyżce cen czyli płaciłem 1100zł - Kupowałem tam w każdy wyznaczony dzień przez 4 mieisące. Porażka ... zamiast pracować stałem z telefonem i marnowałem czas.... finalnie znajomy Ojca kupował wszystkim do okoła .... jak nie wiem ale kupił to w 20min. I Panowie powiem wam z ręką na sercu kupiłem orzecha a był chyba wielkości kostki. Jak to przywieźli to myślałem że się pomylili. Palenie petarda. Najlepszy węgiel jaki miałem w życiu. Jeżeli to jest z polski to brawa dla tych baranów co to sprzedają za granice. Albo za granica doceniają że to dobry towar i dlatego chętnie biorą. Węgla mam teraz na dwie zimy więc zobaczymy co czas pokaże. Finalnie i tak chciałbym zmienić piec. Temat w który jeszcze pójdę to npewno rekuperacja z GWC. Kolega ma i spisuje się to bdb. teraz przy -16 u nas, byłem patrzyłem mierzyłem +7 stopni z GWC na wejściu do domu przy zasysaniu powietrza ok -14 stopni. W upały też spoko. u mnie się to sprawdzi. Najgorsze okresy przejściowe ... wtedy wydajność zerowa.
  13. Spoko fajnie wyszło .... Jak do wiosny nie zrobię nic u siebie a chciałbym cały nowy wydech to się zgłoszę bo czasu totalnie brak. Byłem tam ostatnio u was po silnik szkoda że wcześniej się nie zgadaliśmy to bym podjechał.
  14. Nie zadziała Ci to z pilotem chyba że urządzenie które odbiera ci sygnał pilota ma fizyczny input na wykorzystanie przycisku. Przycisk tez nie działa jak zwykły przycisk. trzeba go przerobić przez przekaźnik. mam to prawie zrobione ale tez nie mam czasu żeby to przetestować,
  15. A W INNYCH STEROWNIKACH NIE MA BŁEDU O PODOBNEJ TEMATYCE ?
  16. t No są jeszcze wiszą na aucie auto stoii i nie jeździ bo nie ma czasu. Jak nie sprzedam to może też pójde w 20" bo ledwo się te heble mieszczą w tej 19"
  17. DarekS4 odpowiedział(a) na Szczypior21 temat w 2.0TDI
    Nagar potrafi zapiec pięrścień. Pasowanie pierścienia po coś jest i jego luz. ale ja się nie upieram że to to to tylko moja luźna aluzja. My lejemy tylko Liqui Moly
  18. DarekS4 odpowiedział(a) na Szczypior21 temat w 2.0TDI
    A jak nie pomoże zrób ze dwie płukanki .... Lubi chwycić pierścień olejowy nawet jak nie ma wady .... BTW dalej będę upierać się że castrol to syf.
  19. BTW. Miałeś wszystkie katy ?
  20. No oni tak robią też u siebie mam do góry nogami
  21. DarekS4 odpowiedział(a) na kubab5 temat w 1.8T
    06A 145 536B Pamiętaj że najpierw dociągasz kolektor-turbinę potem podporę.
  22. DarekS4 odpowiedział(a) na Graqu temat w 1.8T
    Tylko nowe.
  23. nie ma znaczenia . Zimniejsze powietrze więcej tlenu a w lato po prostu dolot nie spuchnie.
  24. DarekS4 odpowiedział(a) na LUKENSZ temat w 2.0T
    pomiar silnika . Wał, osiowość. pomiar samego wału + przygotowanie do montażu. Ja np woże doważać dodatkowo układ korbowo tłokowy. A jak już tak robisz to każdy oring i uszczelka itp dawaj wszystko nowe. i kup sobie dobry silikon silnikowy pod niektóre uszczelki bo się idzie zdziwić potem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.