Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. A mi się bardzo podoba ten kolor. Tak jak wyżej, większą lotkę i inną felgę, bo ta teraz slabo wygląda. Dekor w deskę do zmiany na wzór RS4, żeby spasować splot z dekorami drzwi
  2. gdzie robione? u geremiego? tak patrzę i czy ta nowa nie ma pęknięcia pod trzepieniem od klapki? widać jakby było pękniete żeliwo
  3. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    typowy błąd, który popełniają, a później gumy pękają. słuszna uwaga
  4. Zawsze byłem przeciwny, ale zmieniłem zdanie. Milion razy fajniejszy od tego z A4
  5. w aucie w sumie kilka rzeczy "rozkopanych" i bardzo powoli coś się rusza. wymienione koło zmiennych faz rozrządu, koszt 109zł i 5 minut pracy. Wymieniona pompa hpfp póki co na używke, aby wyeliminować źródło błędu i problem rozwiązany. wymieniłem również front licznika na taki z A5, wskazówki białe z S oraz podświetlenie wskazówek w moich zegarach na białe. Obecnie czekam na stelaż i dekor licznika. Będzie lakierowany w piano lub pójdzie w carbon. na lampy wpadły też nowe klosze i folia ppf.
  6. Mój sedan 2.0tfsi quattro ze skrzynia zf8hp 1740 bez kierowcy.
  7. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Klamki z led, hamulce, fotele.
  8. niestety nic bezpłatnego. Jak już coś potrzebuje, to w pracy ediusa używam. Gimbal na telefon tez daje rade. ja do telefonu używam dji osmo. Generacja bez znaczenia.
  9. Proponuję kupić gimbal, to usuniesz 1 z 2 rzeczy, która kuje w oczy w tym filmiku. Drugie to słabe luty przy edycji filmu. Za mocno poszedłeś z nimi, a tak ogółem, to spoko.
  10. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chodzi o odmianę. komentarzom. Łapkom
  11. zawodowo się zajmujesz detailingiem? Bo wątpię, żebyś prywatnie używał nano obrid'a
  12. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zobacz jego temat, wtedy zrozumiesz
  13. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    On wszystko ori musi mieć nawet jak z aliexpress przychodzą z numerami i zeszlifowanym logiem audi. ja od ponad 2 lat mam z aliexpress i zdecydowanie polecam. Koszt 10x mniejszy
  14. Pewnie za tyle samo, bo ten sprzedawca to straszny buc i ceny z tyłka bierze. Kilka razy coś od niego chciałem kupić i ciężko się z nim dogadać. O te dekory jak pytalem o ostateczna cenę, to przy rzędzie 2k stwierdzil, że wysyłka gratis to max, chociaż i tak mam smarta na alledrogo ?
  15. Pozdro z CG bywasz tu czasem?
  16. a to nie jest ori audi? 8K5 827 933
  17. Netykieta Internetu swoją drogą, ale nie nakazuje ona tolerancji jawnej głupoty.
  18. Żeby tych panów porządnych nie cisnęli chociaż na forum w tym temacie, to dwóch takich jest. Autor tematu i jego obrończy giermek, który jest w swoim mniemaniu tak porządny, że broni tego trola
  19. Skuteczne są, ale bardzo mocno pylą i potrafią mocno piszczeć, ale nie zawsze. U mnie w połączeniu z zimmermann sport. Dziurki to non stop się zapychają
  20. Widać, że tu użył jakiegoś ścierniwa do piaskarki i wygląda ładniej niż u mnie. U mnie jest czysto i chemia usunęła nagar, ale został taki ciemny kolor w niektórych miejscach. Jak robiłem rozeznanie, to jeden nawet chciał głowice ściągać, a inni chemią/granulatem od 300zł za cylinder.
  21. a dzięki bardzo może nie tyle poprzednia generacja, co też wersje EU mają znacznie więcej nagaru. Mimo wszystko trochę go było i dla świętego spokoju musiałem to wyczyścić sprawa do ogarnięcia samemu w 1dzień kosztem do 300zł, a firmy sobie za to życzą po 1200-1600zł :O
  22. Wczoraj zabrałem się za czyszczenie nagaru. U mnie wyglądało to tak przy 113k przebiegu. Użyłem środka Forte valve cleaner, szczotek drucianych, śrubokrętów, potem odkurzenie wszystkiego i na wszelki wypadek wypsikanie kompresorem. Nie czyściłem tego na błysk, ale poprawa jest znaczna.
  23. wychodzi to tak: jakby co komplet w drzwi i deskę mam na sprzedaż. włókno węglowe po odpowiednim procesie, potem klar 2k HS i ceramika. nic nigdy nie będzie miało podejścia udając carbon do carbonu samego w sobie Także jakby ktoś chciał jakis element w carbonie, to pisać na pw. W ciągu ostatnich kilku tygodni znacznie poprawiłem proces i jakość,n, więc zapraszam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.