Treść opublikowana przez IRO293
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Dzisiaj,było tak,temp -11stopni, klima nastawiona na 20 stopni 3 kreski (manual) 90 osiągnąłem po mniej więcej 15 km.Natomiast jak się zatrzymałem to po chwili spadła do 60 stopni,więc myślę,że to jednak termostat padł. (wymieniony 13 tyś temu)
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Dziękuję za wszyskie odpowiedzi i podpowiedzi,myślę,że temat można zamknąć.Pozdrawiam!
-
[ALL B6] Kręci rozrusznikiem, ale nie odpala
Myślę,że przyczyną mogło być to,że stałeś pod Lidlem,a nie pod Biedronką Pozdrawiam! A ja mysle, ze zasluzyles na ostrzezenie. OT. [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 20:12_________________________________________________ To nie moja wina,że moderator nie ma poczucia humoru,nie chciałem nikogo urazić,ale skoro dostałem ostrzeżenie no to trudno.
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
no też mi się wydaje ,że trochę zbyt długo,bo po 6 km to mi łapie 90 jak jest np +4
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
na nowym termostacie mam zrobione 13 tys,myslę,że to nie wina termostatu,bo wąż za termostatem jest zimny wiec termostat trzyma.
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Podaję warunki atmosferyczne -3 stopnie klima nastawiona na 19 stopni,temperatura 90' osiągnięta po około 18 kilometrach,jak to jest u was?
-
[B6 AWX] K&N Sportowy Filtr Powietrza do 1.9 TDI 130KM
Zakładaj zwykły,wymieniaj co 10 tyś i będzie ok,nie kombinuj bez powodu
-
[ALL B6] Niskie temperatury a klimatyzacja
na ECON też nie parują,jak masz dobry fltr przeciwpyłkowy,polecam z wkładem węglowym.Dodam,że jak miałem zwykły filtr to mi parowały czasami.
-
[ALL B6] Demontaż panelu klimatronika
a Ty co,moderator? Jak nie masz nic do powiedzenia sensownego to nie pisz!
-
[ALL B6] Demontaż panelu klimatronika
jak to trzeba zrobić?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zdecydowanie za dużo Ci bierze [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 10:46_________________________________________________ bajki bajki i jeszcze raz bajki
-
[B6 AWX] Nawiew ze środkowych kratek
Mam włączony tryb AUTO+ECON temperatura ustawiona na 20 stopni,na zewnątrz +3 silnik zimny.Zauważyłem,że dopóki nie dmucha ciepłym powietrzem to ze srodkowych kratek nie dmucha,tylko wieje na szybę i boczne kratki ,też tak macie? Czy u mnie coś nie tak
-
Halloween-co myślicie o tym?
W Fakcie szukają redaktorów do nagłówków Będziesz bezkonkurencyjny Wszystkie pierwsze strony będą należały do Ciebie.. Mam nawet propozycję „RODZICE!! Dzisiaj dzieci bawią się w Halloween – jutro będą skalpować swoich kolegów i zjadać serca dzikim zwierzętom !!” jesteś zdecydowanie za młodziutki żeby wypowiadać się na temat wychowywania dzieci,wiec zajmij się lepiej Audiczkami.
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
Popieram!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
I zapowietrzyć układ paliwowy. to żaden problem,bo układ sam się odpowietrza.
-
[B6 AWX] ..Drżenie kierownicy
Nie znam takiego.ASO wymienia części a nie naprawia samochody. Musisz znaleźć odpowiedniego mechanika,jak coś to zapraszam do grodu Kraka Przecież kolega nie napisał,że nie chce wymienić części :>
-
[B6 AWX] ..Drżenie kierownicy
Więc coś musi być na rzeczy myslę,że trzeba by szukać porady w dobrym punkcie ASO,podkreślam DOBRYM.
-
Poszukuję maskę,przebranie na imprezę
Mój kumpel zmienia ludziom wygląd za jedno wino,mogę Ci go podesłać
-
[B6 AWX] ..Drżenie kierownicy
U mnie przebieg 191 tys zero mrowienia i drgań
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
http://cordobaklub.pl/forum/index.php
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
a w serwisie to myślisz że korek odkręcają :?: poza tym myślisz że przez korek to wszystko wyleci :?: a jakbyś nie był taki leniwy to byś doczytał że jak ktoś chce to może odessać olej i sobie korek odkręcić i chyba tylko po to żeby zobaczyć że nic już nie poleci (no chyba że komuś się nie chciało wszystkiego odessać i będzie tym udowadniał swoje racje) właśnie forum jest od tego żeby pomagać i jak pomożesz temu co krzywo korek wkręci albo gwint zerwie (tacy się też zdarzają) takiemu co nie potrafi nawet prosto korka wkręcić to już nic nie pomoże
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
Ludzie! Puknijcie się mocno w głowę! Jakie odsysanie?! Po to jest korek spustowy żeby go odkręcić i zlać cały ,,syf'' jak ktoś ma paluszki pianisty albo doktorka to niech oddaje auto do serwisu,wypije kawkę i auto do odbioru,a niech nie wypisuje pier**l..... nych głupot na forum które jest po to,żeby ludziom pomagać!
-
[B6 AWX] Lepsze przyśpieszenie przy puszczaniu gazu ?
Masz b6 z 1996 roku? a odpowiadając na pytanie,to po prostu jest tak zwana turbo dziura.
-
Halloween-co myślicie o tym?
idąc twoim tokiem myślenia to może warto zacząć wycinać małym dziewczynkom łechtaczki skoro tak robią muzułmanie.
-
Halloween-co myślicie o tym?
Co sądzicie o halloween? Osobiście uważam,że tego żałosnego ,,święta'' nie powinno się rozpowszechniać w Polsce,ponieważ u nas obchodzi się święto zmarłych i dni te wymagają skupienia i pamięci o naszych bliskich którzy odeszli.Przebieranki i tego typu maskarady są dobre,ale w filmach.