Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koziar993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koziar993

  1. Właśnie te kupielm, chyba za 600 zł ale już z tulejami wózka , 4 duże nie ?
  2. Chcąc nie chcąc , zamiast bawić się w robienie blacharki przymusem było ponowne rozebranie silnika . Wypadanie zapłonu na 2 cylindrze - kompresja 7.5. Nie bawiąc się w półśrodki została zrzucona głowica , wyjęta miska olejowa i tłoki do góry. Na chwilę obecną to co udało się zdiagnozować to : brudne ( ale nie zapieczone ) pierścienie olejowe na tłokach i przepuszcza jeden zawór . Smog czysty , zawory czyste - głowica , blok nie pęknięte . Więc czyszczę zamawiam uszczelki , części i składam. Na dniach jeszcze pomiar cylindrów ( niestety nie miałem średnicówki i musiałem zamówić ) . Turbo jako że miało już luzy poszło do Geremiego na Hybryde . Przy okazji zacząłem już montować gwint i zrzucać tylną belke na montaż nowych gum zawiesznia. Jeśli chodzi o wnętrze to jeden z zegarów wyleciał i wleciało AutoGage + demontaż podstawki FMIC ( cały czas wyciekał olej) i wkręcę czujnik w ORI zaślepke.
  3. Koziar993 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam , post jest grzecznościowy od jednego ze znajomych który nie posiada tu konta . A4 B6 2003 r BFB Wypadanie zapłonu na zimnym silniku ( na ssaniu ) . Zapłon losowo wypada na każdym cylindrze po uruchomieniu auta . Nie kopci , nie bierze oleju , nie pobiera żadnych płynów. Po rozgrzaniu auta wszystko wraca do normy. Wymieniony był czujnik temp. uspokoiło sie na dwa tygodnie , pozniej znowu wymieniony czujnik ( ori) i nic nie pomaga. Błędy na przemiennie o zapłonie , żadnych innych.
  4. ?. Błaha przyczyna ... A kto na nią wpadł ?
  5. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w 1.8T
    No nic , pojeżdżę jeszcze jedną trasę i zobaczymy. Najwyżej wymienię zegar .
  6. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w 1.8T
    Obecnie z dodatkowego zegara , zegar wkręcony w przystawkę oleju .
  7. Koziar993 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, mam problem z wysoką temperaturą oleju . A raczej jednorazowo się to pojawiło. Zegar ADDCO , temperatura na dworze 16 stopni, trasa autostrada 90km/h olej temperatura 130 prawie. Dodam,że przy temperaturze 36 na dworze i większym łututitowaniu temperatura nie przekraczała 110 stopni. Ilość oleju jest OK, silnik nie kopci pracuje ładnie bez hałasu . Czy możliwe ,że czujnik padł ? Chiński za 80 zł , stało się to zaraz po tych opadach deszczu. Na powrocie temperatura trzymała już w okolicach 110 stopni . B6 1.8t bfb 210km
  8. Ktoś , coś w Kędzierzynie ? Nic sie tu nie dzieje ;/
  9. Koziar993 odpowiedział(a) na marekp24 temat w Audi A4 B6/B7
    Podłącz VAGA - 08klimatyzacja . Sprawdz błędy , możliwe ze klapy nawiewów zaczęły się zacinąć. Mozesz zrobic adaptacje klap , czyli inaczej wyzerować je. ( opis na forum i YT jak to zrobić). Jeśli to nie pomoze to najczęściej siada potencjometr w tych klapach , koszt 18 zł + wysyłka . Większość klap jest pod nogami pasazera , demontaz schowka.
  10. Też mi się wydawało,że sporo ale nie wiem co się kryje za moimi nadkolami ;P
  11. Super ! Fajnie ,że potrafisz robić samemu ja oddam do blacharza
  12. Coś o tym wiem... Źle odpowietrzyłem temp poszła dość wysoko i cyk głowica do remontu xd
  13. 16685 - Shareware Version. To Decode all DTCs - to moze byc przyczyna szarpania , cewki / świece nieszczelność . Jedź do mechanika który zrobi test szczelności dolotu albo pryskaj po silniku wodą i zobaczysz kiedy będą falować obroty, albo coś iskrzyć Albo wypadanie zapłonu , ale to chyba VAGIEM warto sprawdzić .
  14. zwarcie hydraulicznego czujnika temperatury , ale którego to nie wiem
  15. Jak wyżej , upomnij sie o stary katalizator . Jeśli będą robić problemy śmiało możesz iść na drogę sądową ale to pewnie będzie długie i kosztowne
  16. To juz wedle Twojej bądź mechanika opinii Jeśli stwierdzisz , że chce inny kompresor nikt Ci nie zabrania , jeśli chcesz oszczędzić trochę $$ to zostaw jak jest ( Jeśli nie wymaga wymiany )
  17. Super , że udało się rozwiązać błąd
  18. To dobrze , nie ma zasysać tylko dmuchać
  19. Chyba trzeba go zrzucić. Kwestia Twojej kieszeni . Ale sama wymiana uszczelek zaworów chyba jest problematyczna . Niestety więcej nie pomogę z 3.0
  20. Ale chcesz robić cały wydech czy tylko tłumiki ? Jeśli tłumiki to wyrzuć turboworksa i wstaw baq albo rm . do BFB minium 1 rezonator i 2 końcowe
  21. Sprawdź dla zasady bezpiecznik kierunkowskazów , bodajże nr 2 i awaryjek nr 39 . Masz z kim podmienić manetkę? Bo raczej na to bym stawiał . masz post podobny. Jest tam napisane o module , który warto sprawdzić.
  22. 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuitn - jeśli chodzi o ten błąd to jest dodatkowy czujnik/grzałka ( nie wiem dokładnie ) od termostatu - jeżdżę z tym od 2 lat , wiec tu raczej problemów nie ma. Jeśli zechcesz wymienić termostat to pamiętaj tylko ORI MAHLE ( BEHR) . 16825 - EVAP Emission Control Sys: Incorrect Flow P0441 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent - ten błąd pojawiał mi się w momencie kiedy jeden z przewodów był nieszczelny ( ten który prowadzi do kolektora , nie do TIPA) . Może to być również problem z zaworkiem N81 ( sprawdz czy cyka na wolnych obrotach , jeśli tak jest prawdopodobnie OK , chyba że przepuszcza w 2 strony czego robić nie powinien. Na internecie jest sposób jak sprawdzić zaworek N81). Jest jeszcze możliwe , że zaworek zwrotyny przed N81 jest uszkodzony , bądź nawet zatkany filtr węgla gdzieś w okolicach filtra paliwa CHYBA. 16804 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 002 - Lower Limit Exceeded - ten błąd rozwiązało dopiero wyrzucenie katalizatora i wsadzenie DP . Sonda była cała , katalizator się rozleciał i rzeczywiście trochę tłukł i nie było mocy.
  23. Jak wyżej - objawy uszkodzonej/zatkanej odmy . Korek po odkręceniu powinien lekko podskakiwać .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.