Treść opublikowana przez Koziar993
-
Lotka a4 b6
Jednak padło na s-line ale z b7. B6 nie osiągalne. Zakupiłem z b7 , doszlifuje trochę boki przy świetle stopu i dokupię ducktail z maxtona za jakiś czas. Teraz szukam czegoś do zderzaka , dyfuzor. Z b7 maja wszyscy , zastanawiam sie nad c6 albo jeszcze coś innego
-
Lotka a4 b6
Jeśli będziesz przede mną pochwal się Jeśli uda mi się przed Tobą , to ja się pochwale . Waham się teraz miedzy tymi dwiema , a jeszcze chwilę temu stawiałem na tą z maxtona. Najbardziej się boje ,że będzie odstawać . Na grupie FB udało się znaleźć ( ale za poźno ) przerobiona z rs3 do b6
-
Lotka a4 b6
Masz taką u siebie może ? Wiesz jak z jej dopasowaniem czy póki co oglądałeś tylko ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Będzie malowany w tą samą czerń , LZ9W - wyjdzie taniej niż nowy inny lakier . Szyba będzie wycinana , chrom przypuszczam że też będzie zdemontowany ( robi to lakiernik ) . Do tego mam nową dokaldnie cupry i zamawiam lotka tył z maxtona obecnie. Przód byl w chromie ale pomalowałem na czarno . Chyba wrócę do chromu
-
Lotka a4 b6
Hej ! Czy ktos z Was ma coś innego niż nudna lotka na avanta z s line , badz " ala rs" ? Coś może trochę większego , bądź przycinanego z innego auta ? Obecne ceny s line lotki to jakis zart ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Heh , akurat od paru dni są ramki w czerni , chciałem przetestować czy będą ładniejsze niż te chromowane . Ale chyba rzeczywiście wyszło to gorzej Kojarzysz może czy jest opcja kupienia plastra miodu w srebrnym kolorze czy tylko czerń ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Hej ! Teraz zwrócę się do Was o małą poradę / pomoc . Posiadam lakier LZ9W ( black heban) i samochód w marcu 2024 r idze do kompletnego malowania. Jako , że obecnie jest cały czarny ( łącznie z lampami tył , przód , kierunki boczne itp ( po za chromowanym relingiem i ramkami szyb)) chciałbym dodać jakiś kontrast . Czy jest to dobry pomysł ? Czy malować po całości na czarno ? Są te kolorowe proszki .. może tym ?
-
Silver Piggy B6 by Mloty4x
Kurcze , kiedyś wpadnę Cię odwiedzić . Jestem z OK , więc nie daleko : ) Podpowiesz jakie koszta bądź gdzie zakładałeś AIR RIDE ? Gdyby nie to , że maluje cały samochód to już bym wkładał AIRA I krata dolna z Golfa czy C5 ?
-
[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt
Hej ! Obserwuje Cię od jakiegoś czasu i padło dużo słów " ala " . ? nie nadużywaj tego słowa , bo Twój samochód na prawdę zaczyna super wyglądać i nie bądź aż tak skromny Spoiler na zdjęciach wyżej wygląda kozacko , chyba sam się zainteresuję takim , a o dokładkę z cupry dbaj bo już praktycznie nie osiągalny temat nawet w ASO : ) Po za tym bardzo ładny wóz i oby do przodu ! Ja Przód + tył s line wyrwałem za 1400 zł
-
A4 B6 mini audio
Hej ! Mini car audio , które wleciało parę dni temu ( po za głośnikami ) Głośniki AudioSystem Evo165 na przód + wygłuszenie drzwi wewnątrz i na zewnątrz Wygłuszenie tylnego siedzenia + wygłuszenie całej klapy bagażnika i koła zapasowego. Wzmacniacz Crunch gpx500.2 Konwerter Hollywood HLC3 Przewody przekroju 2.5mm ( kwadrat ) Zasilanie 8mm Masa 8 mm Kabel Wireworld Stream 2x RCA (cinch) Radio Oryginalne Symhony + WEFA Przy tym całym zabiegu zamiana z 1 din na 2din+ carbon Przewód od aku pod sterownikiem i w całości przy lewym progu aż do bagażnika . Reszta przewodów pod tunelem do radia. Obecnie bez tuby .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej ! Miło poznac !
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Pytałem o taki z allegro , ale już mam i działa na dniach porobie foto
-
Modyfikacja - chipowanie
Nie wiem jak skrzynia multritronic ... ale nic Ci bokiem nie wyjdzie. Jak masz IC , wtryski turbo pozowli to rób śmiało 190 no i przydało by się TIP chociaż silikon i wyrzucić kata
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Dokładnie myślałem o Q5 : ) ale znalazlem swojego czasu post o mazdzie i ktoś pisał , ze nawet lepiej to chodzi
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Wefa juz nadciąga do mnie Jutro panel klimatronika z b7 zlutować z przekaźnikiem i zestaw 2 din + wzmak gotowy Do szczęścia tylko jakiś bass który niebawem wleci w ori miejsce albo koło zapasowe
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
I wlatuje powoli 2din + wzmacniacz : ) Pytanie do tych co się znają - radio ze zdjęcia , AUDI SYMPHONY - jaki moduł BT pasuje , bo można się pogubić juz ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Przód ... " spasowany" Mogło być lepiej ale to już nie na moje nerwy . Druga rzecz , że IC troszkę przeszkadza i nie mam pewności czy jeden z błotników jest ori . Ale mimio wszystko dzięki za pomoc ! : )
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Jutro demontuje zderzak i nadkola do ustawienia przodu . Szpary itp. Do tego montaż chłodnicy wspomagania , ponieważ jeżdżę bez i mam wrażenie że kierownica chodzi ciężej po X kilometrach. Przyjrzę się tez tej kierownicy i zrobię parę zdjęć
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
I o to mi chodziło ! : D Dzięki ! Fakt , faktem jeszcze będę robił ingerencję w stożek . tzn- dostarczanie powietrza , kupiłem kierownice z s4 ale jeszcze nie wiem jak ją zamontować . Wiem , że idzie od nadkola do zderzaka / fartucha
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Gdyby nie to że brakuje tam wiecznie miejsca w tym aucie , to podłączyłbym wentylator. Kierownica w sumie też nie najgorszy pomysł. Drukarka 3D przeskanować i zrobić wkład . Ale czy przy 260/70 koniach warto ?
-
Budowa zimnego dolotu w A4 B6
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Potrzebuje teraz informacji od Was. Czy warto ciąć dolną kratkę w zderzaku s line i jakoś " wyeksponować" IC ? Duża różnica będzie z dostawaniem się powietrza ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Tak, hybryda od Geremiego. Dzisiaj mierzyłem temp dolotu . 34 na dworze - 29 w dolocie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej !
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Przy temperaturze 33-36 stopni na dworze w dolocie było około 32 stopni podczas normalnej jazdy , wszystko ponizej 100km/h. Obecnie jest k03s i jakieś 260-270 koni . ( po zmianie dolotu i IC na większy nie hamowałem ) . Jeśli wrócą temperatury wyższe znowu , to zmierzę dolot przy IC 230 , narazie czekam . Obecne temperatury na dworze to 27-29 stopni.