Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koziar993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koziar993

  1. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Jednak padło na s-line ale z b7. B6 nie osiągalne. Zakupiłem z b7 , doszlifuje trochę boki przy świetle stopu i dokupię ducktail z maxtona za jakiś czas. Teraz szukam czegoś do zderzaka , dyfuzor. Z b7 maja wszyscy , zastanawiam sie nad c6 albo jeszcze coś innego
  2. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Jeśli będziesz przede mną pochwal się Jeśli uda mi się przed Tobą , to ja się pochwale . Waham się teraz miedzy tymi dwiema , a jeszcze chwilę temu stawiałem na tą z maxtona. Najbardziej się boje ,że będzie odstawać . Na grupie FB udało się znaleźć ( ale za poźno ) przerobiona z rs3 do b6
  3. Koziar993 odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Masz taką u siebie może ? Wiesz jak z jej dopasowaniem czy póki co oglądałeś tylko ?
  4. Będzie malowany w tą samą czerń , LZ9W - wyjdzie taniej niż nowy inny lakier . Szyba będzie wycinana , chrom przypuszczam że też będzie zdemontowany ( robi to lakiernik ) . Do tego mam nową dokaldnie cupry i zamawiam lotka tył z maxtona obecnie. Przód byl w chromie ale pomalowałem na czarno . Chyba wrócę do chromu
  5. Koziar993 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Hej ! Czy ktos z Was ma coś innego niż nudna lotka na avanta z s line , badz " ala rs" ? Coś może trochę większego , bądź przycinanego z innego auta ? Obecne ceny s line lotki to jakis zart ?
  6. Heh , akurat od paru dni są ramki w czerni , chciałem przetestować czy będą ładniejsze niż te chromowane . Ale chyba rzeczywiście wyszło to gorzej Kojarzysz może czy jest opcja kupienia plastra miodu w srebrnym kolorze czy tylko czerń ?
  7. Hej ! Teraz zwrócę się do Was o małą poradę / pomoc . Posiadam lakier LZ9W ( black heban) i samochód w marcu 2024 r idze do kompletnego malowania. Jako , że obecnie jest cały czarny ( łącznie z lampami tył , przód , kierunki boczne itp ( po za chromowanym relingiem i ramkami szyb)) chciałbym dodać jakiś kontrast . Czy jest to dobry pomysł ? Czy malować po całości na czarno ? Są te kolorowe proszki .. może tym ?
  8. Kurcze , kiedyś wpadnę Cię odwiedzić . Jestem z OK , więc nie daleko : ) Podpowiesz jakie koszta bądź gdzie zakładałeś AIR RIDE ? Gdyby nie to , że maluje cały samochód to już bym wkładał AIRA I krata dolna z Golfa czy C5 ?
  9. Hej ! Obserwuje Cię od jakiegoś czasu i padło dużo słów " ala " . ? nie nadużywaj tego słowa , bo Twój samochód na prawdę zaczyna super wyglądać i nie bądź aż tak skromny Spoiler na zdjęciach wyżej wygląda kozacko , chyba sam się zainteresuję takim , a o dokładkę z cupry dbaj bo już praktycznie nie osiągalny temat nawet w ASO : ) Po za tym bardzo ładny wóz i oby do przodu ! Ja Przód + tył s line wyrwałem za 1400 zł
  10. Hej ! Mini car audio , które wleciało parę dni temu ( po za głośnikami ) Głośniki AudioSystem Evo165 na przód + wygłuszenie drzwi wewnątrz i na zewnątrz Wygłuszenie tylnego siedzenia + wygłuszenie całej klapy bagażnika i koła zapasowego. Wzmacniacz Crunch gpx500.2 Konwerter Hollywood HLC3 Przewody przekroju 2.5mm ( kwadrat ) Zasilanie 8mm Masa 8 mm Kabel Wireworld Stream 2x RCA (cinch) Radio Oryginalne Symhony + WEFA Przy tym całym zabiegu zamiana z 1 din na 2din+ carbon Przewód od aku pod sterownikiem i w całości przy lewym progu aż do bagażnika . Reszta przewodów pod tunelem do radia. Obecnie bez tuby .
  11. Hej ! Miło poznac !
  12. Pytałem o taki z allegro , ale już mam i działa na dniach porobie foto
  13. Nie wiem jak skrzynia multritronic ... ale nic Ci bokiem nie wyjdzie. Jak masz IC , wtryski turbo pozowli to rób śmiało 190 no i przydało by się TIP chociaż silikon i wyrzucić kata
  14. Dokładnie myślałem o Q5 : ) ale znalazlem swojego czasu post o mazdzie i ktoś pisał , ze nawet lepiej to chodzi
  15. Wefa juz nadciąga do mnie Jutro panel klimatronika z b7 zlutować z przekaźnikiem i zestaw 2 din + wzmak gotowy Do szczęścia tylko jakiś bass który niebawem wleci w ori miejsce albo koło zapasowe
  16. I wlatuje powoli 2din + wzmacniacz : ) Pytanie do tych co się znają - radio ze zdjęcia , AUDI SYMPHONY - jaki moduł BT pasuje , bo można się pogubić juz ?
  17. Przód ... " spasowany" Mogło być lepiej ale to już nie na moje nerwy . Druga rzecz , że IC troszkę przeszkadza i nie mam pewności czy jeden z błotników jest ori . Ale mimio wszystko dzięki za pomoc ! : )
  18. Jutro demontuje zderzak i nadkola do ustawienia przodu . Szpary itp. Do tego montaż chłodnicy wspomagania , ponieważ jeżdżę bez i mam wrażenie że kierownica chodzi ciężej po X kilometrach. Przyjrzę się tez tej kierownicy i zrobię parę zdjęć
  19. I o to mi chodziło ! : D Dzięki ! Fakt , faktem jeszcze będę robił ingerencję w stożek . tzn- dostarczanie powietrza , kupiłem kierownice z s4 ale jeszcze nie wiem jak ją zamontować . Wiem , że idzie od nadkola do zderzaka / fartucha
  20. Gdyby nie to że brakuje tam wiecznie miejsca w tym aucie , to podłączyłbym wentylator. Kierownica w sumie też nie najgorszy pomysł. Drukarka 3D przeskanować i zrobić wkład . Ale czy przy 260/70 koniach warto ?
  21. Wiem , że temat stary , ale obecnie u mnie widnieje coś takiego :
  22. Potrzebuje teraz informacji od Was. Czy warto ciąć dolną kratkę w zderzaku s line i jakoś " wyeksponować" IC ? Duża różnica będzie z dostawaniem się powietrza ?
  23. Tak, hybryda od Geremiego. Dzisiaj mierzyłem temp dolotu . 34 na dworze - 29 w dolocie.
  24. Przy temperaturze 33-36 stopni na dworze w dolocie było około 32 stopni podczas normalnej jazdy , wszystko ponizej 100km/h. Obecnie jest k03s i jakieś 260-270 koni . ( po zmianie dolotu i IC na większy nie hamowałem ) . Jeśli wrócą temperatury wyższe znowu , to zmierzę dolot przy IC 230 , narazie czekam . Obecne temperatury na dworze to 27-29 stopni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.