Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Koalakm opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Czesc Mam 2 pytania odnosnie fukncji jak w temacie. Dla lamp xenon: 1. Czy funkcja wlacza takze przeciwmgielne (bo xenony na pewno wlacza)? 2. Czy mozna zakodowac tak aby wlaczala tylko przeciwmgielne?
  2. znaczy lubi olej brac?
  3. to akurat przy tej cenie nie ma znaczenia. W sensie nie powinienes sie martwic, skoro auto z pewnego miejsca, tyle rzeczy zostalo wymienione i auta jest ok - to warte dolozenia tych 3 tys. Niekoniecznie. To ze wymiana tych rzeczy byla droga to juz problem sprzedajacego - tak czy tak za ten rocznik wiecej by nie dostal, tym bardziej ze kolega napisal ze te roczniki stoja nawet 3 tys taniej.
  4. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w Audi A4 B9
    W sumie koszt 650zl = naprawa alternatora 500 + robocizna mechanika 150 (w tym dolal troche plynu chlodniczego). Ja mam alternator VALEO (podobno tak czy tak bardziej awaryjne niz BOSCH) i mozna kupic uzywany od 150 - 400, jednak ja wybralem naprawe regeneracje, bo jakby nie bylo mam wymienione najwazniejsze czesci na nowe. Jeszcze taka informacja byc moze komus sie przyda jak skonczy sie prad lub ropa (oba przypadki przerobilem). Auto daje czasem trafne komunikaty (jak np. w przypadku braku prad typu "system pre sense nie dziala") ale tez malo trafne jak "przekladania: awaria udaj sie do serwisu" (a tak naprawde zgasl silnik - w przypadku braku paliwa jak i pradu). To tak na marginesie zeby ktos sie nie wsytraszyl ze wszystko mu sie popsulo. Natomiast dosc wazna informacja to tez taka ze jak jestesmy w ruchu autem i skonczy sie prad lub paliwo to system generuje rozne komunikaty jak powyzej ale co najwazniejsze skrzynia przelaczana jest automatycznie na "luz" czyli w skrocie mowiac da sie sila rozpedu jeszcze gedzies dokulac - co naprawde jest przydatne ;).
  5. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w Audi A4 B9
    Tak pasek był odrazu wymieniony po tym zalaniu. Dzięki ?
  6. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w Audi A4 B9
    Regeneracja 500zl (w tym też sprzegielko bo już było takie sobie) + robota mechanika. Ogólnie przyczyną był jakiś czas temu wyciek ropy (wąż wysokiego ciśnienia strzelił) - zalało ostro alternator też. Przy mnie Pan rozebrał alternator i taki osad był jakby maź i odrazu powiedział że wyciek musiał być oleju albo ropy.
  7. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w Audi A4 B9
    Alternator amen. Brak ładowania. Dam znać ile naprawa. Pozdrawiam
  8. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w Audi A4 B9
    jeszcze zapytam czy ja mam 1 akumulator normalnie czy tam moga byc 2?
  9. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w Audi A4 B9
    Dzieki Muskel - tak to wlasnie przyszlo mi do glowy czy pasek nie spadl albo cos, ale jest ok na miejscu. Jak to bedzie alternator to masakra troche bo koszt bedzie spory pewnie naprawy... no ale zrobie autoscan i wkleje i zobaczymy
  10. Koalakm opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Czesc Dzis rano po ujechaniu 1km pojawil sie komunikat "Instalacja awaria! Proszę udac się do serwisu" z ikonka zoltego akumulatorka. Auto na biegu jalowym (rozgrzane) trzyma troche wyzsze obroty w granicach 1100 - jak widac na zdjeciu. Zalaczam screen. Zrobie po pracy autoscan i wrzuce oczywiscie, ale moze juz macie jakies wskazowki co to moze byc i co jeszcze sprawdzic?
  11. pewnie ze nie. Chodzi o to ze taka instrukcje, a ktos moze nie zajarzyc ze to "zart".
  12. OMG Muskel co Ty tak z grubej rury....
  13. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    hehe no tak tak racja. Jednak taki przyklad: Kolega mechanik lubiacy VW. Silnik 2.0 TDI. i on mowi ze to sa te same silniki. To mowie, ale jak wszystko jest to samo? On na to: "no nie, glowica jest inna i kilka innych rzeczy". No to jednak suma sumarum jednak inny jest przeciez, tak dla jaj sobie innej glowicy chyba nie zrobili?
  14. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    no byc moze choc znam wielu takich co mowia "lepiej kupic vw bo to przeciez to samo co audi tylko znaczek inny" - ciezko sie z nimi klocic czasem naprawde
  15. Brawo Skoro OBDeleven dal rade to za pomoca VCDS tego nie mozna bylo zrobic?
  16. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    a moglbys napisac swoje odczucia w porownaniu VW i Audi?
  17. Baiala ladniejsza, ale od Płocka bym sie trzymal z daleka Czarna ma wiekszy przebieg ale ma co dla mnie by przesadzilo = aktywny tempomat
  18. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    a tak przepraszam, chodzilo oczywiscie o 2.0
  19. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    ja "slyszalem" od znajomego cytuje "wszystkie tfsi przed 2017 to zlom"
  20. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Wyglada tak ze silniki montowane w 8R maja ta wade a w FY nie maja
  21. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    R-Line bardzo ladny. Spalanie nawet moze byc minimalnie mniejsze. Uwazam R-Line za bardzo fajne auto, jednak jakosc i elementy wykonczeniowe ciut nizej niz Q5. VW to VW a Audi to Audi.
  22. Prosze o zdekodowanie i dziekuje WAUENAF45KA096919
  23. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    czyli w Q5 FY tez, pewnie we wszystkich z ta platforma? odpisal mi gosc od konwersji: "Zalezy jaki jest radar. Flash czasami sie robi i lapie do 210. Jak jest niekombatybilny to radar do wymiany"
  24. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Muskel ja podeslalem co znalazlem z prosba o Twoja opinie co sadzisz? Czy to faktycznie moze byc mozliwe Twoim zdaniem czy to bzdura.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.