Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. w kazdej chwili wszystko moze pasc. Ja jednak na Twoim miejscu pierwsze co to skombinuj kola / opony na 2 dni i zamien. Wtedy juz na 100% bedzie wiadomo czy to kola czy nie.
  2. o lol BlueScreen tego jeszcze nie slyszalem i nie mialem takie rzeczy myslalem tylko w windows
  3. Sprawa bylaby dosc jasna gdyby te drgania nie ustepowaly... choc w sumie drgania moze tez powodowac wtrysk uszkodzony - i to potrafi sie uspokoic w miare rozgrzewania - ale to chyba mniejsze prawdopodobienstwo
  4. Jeszcze przy okazji napisze jakby ktos potrzebowal bo tam jest niezla zabawa z wyjmowaniem tej lampy. W bagazniku w zestawie powinien byc taki dlugi srubokret na torx chyba i przez zaslepke przy tej lampie trzeba poluzowac śrubkę i potem zabawa z wysynieciem tej lampy...
  5. hmm moze to zarowki ledowe? w kazdym razie wygladaja jak zarowki takie malutkie dosc, nie wiem w weekend sprawdze i zrobie zdjecie.
  6. Mysle ze to moze byc klucz. Jezeli po dluzszym postoju i ustaje to wyglada jakby opona byla bardzo miekka i przy dluzszym postoju sie delikatnie odksztalca i potem na poczatku jest male bicie az sie ulozy...
  7. Czesc Mam problem z jednym ze swiatel cofania prawym - zaznaczylem na zdjeciu. Chyba tylko wersje USA maja 2. W kazdym razie to prawe nie dziala, za kazdym razem mam usterke jak wrzucam wsteczny z jasna informacja ze nie dziala prawe swiatlo cofania - no i faktycznie nie swieci. Problem w tym ze nie moge namierzyc problemu bo oczywiscie kostki wpiete (pozostale swiatla z tej prawej listwy dzialaja), zarowki sprawne. Zarowka sprawdzona i jest dobra, zamienialem z lewa strona i na odwrot. Lewa dziala a prawa nie. Wiazka jest ta sama - w sensie idzie od lewej do prawej. W VCDS blad wyglada tak: Znaleziono 1 błąd: 646404 - Żarówka prawego światła cofania B12CC 15 [009] - Przerwa w obwodzie lub zwarcie z plusem Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 5 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 243 Przebieg: 134323 km Data: 2022.12.04 Czas: 12:39:41 Napięcia zasilania-Napięcie zasilania zacisku 30: 15.297 V Napięcia zasilania-Napięcie zasilania zacisku 30 - 2: 15.179 V Napięcia zasilania-Napięcie zasilania zacisku 30 - 3: 15.200 V general_additional_freeze_frame-Ambient_temperature_not_filtered: -50.0 °C general_additional_freeze_frame-coprocessor_spi_status: 00000000 general_additional_freeze_frame-dataflash_status: 00000000 general_additional_freeze_frame-interior_temperature: -50.0 °C general_additional_freeze_frame-Operating_Status: 00000000 00000000 general_additional_freeze_frame-production_mode: nieaktywne general_additional_freeze_frame-reset_cause: 00000000 general_additional_freeze_frame-Reset_counter: 0 general_additional_freeze_frame-Stall_current_cutoff_level: Stopień odłączenia 0 general_additional_freeze_frame-Stall_Current_Measuring_Mode: nieaktywne general_additional_freeze_frame-subnetwork_status: 00000000 00000000 general_additional_freeze_frame-terminal_control_intern_status: 1B 02 0A 90 02 60 general_additional_freeze_frame-Transport_Mode: nieaktywne general_additional_freeze_frame-Vehicle speed: 0.00 km/h light_freeze_frame: 00000000 00000000 00000000 00000000 Bede wdzieczny moze za podpowiedzi co i jak jeszcze moge sprawdzic?
  8. Muskel no ja to juz nie wiem jak dziekowac Dzieki bardzo. Sprawdze i tu wkleje z prosba o ocene
  9. jezeli to nie problem prosze o info w ktorym miejscu w VCDS mozna sprawdzic parametry DPF?
  10. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Muskel jak zwykle serdeczne dzieki za tak szczegolowe instrukcje
  11. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    ok a w polu "Adres sterownika" skad mam wiedziec co wpisywac?
  12. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    oki, Muskel jezeli to nie problem napisz co i jak - czy to sie robi w "Funkcje dodatkowe" ?
  13. w jakim momencie one sie pojawiaja? Mozesz dac screen z przykladem ?
  14. Tak, to właśnie zależy jaki klon. Możesz napisać o co chodzi z tymi etykietami?
  15. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Możesz Musiel napisać dokładnie jak?
  16. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Czyli jednak cos w tym jest, wlasnie takie mialem wrazenie. Jechalem ta sama droga w jedna strone i w druga. Sczegolnie na autostradzie ten odcinek to jak jechalem w jedna strone szybciej (130 - 140) ostatecznie wyszlo troche lepsze spalanie niz jak wracalem (110 - 120) - wiem ze to dosc dziwne no ale tak bylo. Wynik byl 8,8 vs 9,3. Program znaczy jaki robisz?
  17. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    dzieki za info. Tak sobie mysle czy to mozliwe zeby to auto palilo mniej jadac szybciej? W sensie np. wiecej spali przy predkosci 110 niz przy 140? - serio zaczalem sie zastanawiac, moze dopiero 7 bieg wrzuca wtedy (ja niestety mam wersje z USA i oczywiscie nie wyswietla na jakim biegu jade). Choc zaraz na Twoim screenie tez Ci chyba nie wyswietla? Na jakim trybie drive select jezdzisz?
  18. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    No dosc niskie to spalanie. Ja ostatnio tak patrzac to do poziomu 7,2 chyba nie mam opcji zejsc - no chyba ze autostrada max 90km/h. Ostatnio jak sprawdzalem na odcinku 25km, z czego 13km to autostrada (predkosc 110 - 120) oraz pozostale 12km drogi powiedzmy lokalne (predkosc kolo 50km/h) jadac naprawde delikatnie wyszlo 8,8. W miescie 9L obawiam sie w moim przypadku malo realne - zastanawiam sie z czego takie roznice moga wynikac?
  19. Bardzo dziekuje, czyli wtedy po zgaszeniu / wrzuceniu P nie bedzie sam odryglowywal?
  20. tutaj znalazlem instrukcje ale do VW - moze to cos podpowie? Tyleze ze tam modul 46 to cos innego niz u nas...
  21. Na pewno po wrzuceniu P. Na pewno tez da sie to wylaczyc. Widze tylko ze napisalem w A4 B9 (a tu mam tak ze sie nie odryglowuje) a w Q5 2018 (z USA) wlasnie ze sie odryglowuje po wrzuceniu P. 46 z Autoscan Q5: Adres 46: Moduł komfortu (J393) Plik etykiet:* Brak Oznaczenie elementu SW: 4N0 907 064 AH HW: 4N0 907 064 H Komponent: BCM2 MLBevo H14 0126 Kodowanie: 013400004FB100C0650BA0006E01D80233024000810026502F0000000F04803F001E0001000000 Kod serwisu: WSC 00020 444 00000 Zbiór danych ASAM: EV_BCM2CONTIAU651 007005 ROD: EV_BCM2CONTIAU651_007_AU49.rod VCID: 75B7E1C97542C873EC9-8020 ID czujnika: Kodowanie: 000000 Czujnik układu alarmowego: Podsystem 2 - Oznaczenie elementu SW: 5Q0 951 177 HW: 5Q0 951 172 Komponent: Sensor, DWA 005 0316 Numer seryjny: 000000000ZY17290259B Syrena układu alarmowego: Podsystem 3 - Oznaczenie elementu SW: 5Q0 951 605 A HW: 5Q0 951 605 A Komponent: Sirene, DWA 005 0314 Numer seryjny: 00000000000000018145 Sterownik otwierania pokrywy tylnej: Podsystem 4 - Oznaczenie elementu SW: 3G0 962 243 B HW: 3G0 962 243 B Komponent: GEB.F.Heckoef H17 0904 Numer seryjny: 58263697 Sterownik ustawiania tylnego spoilera: Znaleziono 1 błąd: 646404 - Żarówka prawego światła cofania B12CC 15 [009] - Przerwa w obwodzie lub zwarcie z plusem Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 5 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 243 Przebieg: 134323 km Data: 2022.12.04 Czas: 12:39:41 Napięcia zasilania-Napięcie zasilania zacisku 30: 15.297 V Napięcia zasilania-Napięcie zasilania zacisku 30 - 2: 15.179 V Napięcia zasilania-Napięcie zasilania zacisku 30 - 3: 15.200 V general_additional_freeze_frame-Ambient_temperature_not_filtered: -50.0 °C general_additional_freeze_frame-coprocessor_spi_status: 00000000 general_additional_freeze_frame-dataflash_status: 00000000 general_additional_freeze_frame-interior_temperature: -50.0 °C general_additional_freeze_frame-Operating_Status: 00000000 00000000 general_additional_freeze_frame-production_mode: nieaktywne general_additional_freeze_frame-reset_cause: 00000000 general_additional_freeze_frame-Reset_counter: 0 general_additional_freeze_frame-Stall_current_cutoff_level: Stopień odłączenia 0 general_additional_freeze_frame-Stall_Current_Measuring_Mode: nieaktywne general_additional_freeze_frame-subnetwork_status: 00000000 00000000 general_additional_freeze_frame-terminal_control_intern_status: 1B 02 0A 90 02 60 general_additional_freeze_frame-Transport_Mode: nieaktywne general_additional_freeze_frame-Vehicle speed: 0.00 km/h light_freeze_frame: 00000000 00000000 00000000 00000000
  22. Chodzi mi o wylaczenie tego ze jak sie zatrzymam i daje skrzynie na P i reczny to sie odryglowuje. Kodowanie z Autoscan czy musze jakos inaczej zczytac?
  23. Czesc Gratki z nowego auta
  24. Czesc W Audi Q5 2018 2.0 TFSI z USA w "Drive select" brak opcji "Efficiency". Wyczytalem ze na USA tego trybu do wyboru nie ma. Pytanie czy mozna w VCDS ten tryb dodac? Bede wdzieczny za pomoc i wyjasnienie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.