Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Fajne autko PS. Co to za eska na jednym ze zdjęć ??
  2. Ej, nie śmiejcie się! To jest sprawa poważna a nie absurd. Pewnie jakby ktoś dał banknot 200zł i nie miała by kasjerka czym wydać zrobiłaby awanturę, że nie płaci drobnymi. Ta Polska to jakieś nieporozumienie. :gwizdanie:
  3. Ja mam bardzo podobną, model bliźniaczy. Uzywam ją już 3 lata i jest super W sam raz do użytku domowego. PS. Też używam jej do mycia auta i kostki brukowej
  4. , pomyślcie nad jakimś wątkiem nt. wspólnego wyjazdu z Mazowsza do Bukowiny, jakieś propozycje miejsca gdzie mozna się spotkać i wyruszyć, bo może bym się do Was dołączył. Jakbyście pozwolili rzecz jasna
  5. Do ideału mu pewnie daleko (raczej na pewno), ale ciekawi mnie opinia klubowiczów na ten temat, bo podejrzewam (przewiduję), że jak wystawię go za rozsądne pieniądze (czytaj: dobre) to telefon będzie się urywał od telefonów z tekstami typu: Panie, co to za cena z kosmosu? na allegro są po 31 000. Tylko, że mało kto zwraca uwagę na realny przebieg itd. Zresztą nie będę uczył mądrzejszych od siebie-wiecie jak jest. I najgorsze jest to , że teraz allegro to w większości auta z przekręcony licznikiem, z fałszywą książką serwisową , nie rzadko składane z 3 innych aut i auto takie jak moje, czyli o które na prawdę się dba- będzie nie zauważalne z powodu ceny w ogromie ogłoszeń aut sprzedawanych.
  6. Włącznik już jest oczywiście wymieniony- z wyglądu jak nówka. Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć w temacie?
  7. Słuchajcie, jakbym zdecydował się sprzedać swoją A4 to tak z ciekawości- ile można za nią wziąć według Was? Tutaj link: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6_avf_moja_czworeczka_nowe_fotki-t47807.0.html;msg517996#msg517996 Auto za granicą, jak i w Polsce cały czas serwisowane w ASO, chociaż nie posiada pełnej historii po VIN-ie bo jeździło we Włoszech. 2 komplety felg (15" i 16" + dobre opony goodyear- zimowe i letnie z przebiegiem ok. 10000km ) przy przebiegu około 180 000 wymienione tarcze przednie + komplet klocków( oryginalne) , przy przebiegu 195 000 wymieniony kompletny rozrząd z pompą wody w ASO. Ogólnie od momentu sprowadzenia wszystko robione w ASO przeze mnie. Słucham Waszych opinii.
  8. Fakt, kierunki typu mechanika, automatyka i robotyka też są dość ciekawe, ale prace po tym można znaleźć raczej tylko w dużych miastach, tam gdzie są duże firmy, bo żadna mała firemka nie zatrudni wykształconego inżyniera, który będzie pracował za solidną pensję, a co do inżynierii środowiska to można po niej pracować w wielu miejscach, począwszy od wydziałów urzędów miast zajmujących się ochroną środowiska, utylizacją scieków, w starostwach, urzędach, na budowach jako inspektor nadzoru, inżynier kontraktu, kierownik budowy, menager projektu, dalej w ministerstwie środowiskach, w urzędach wojewódzkich, jako projektant oczyszczalni ściegów, pomp, stacji uzdatniania wody, projektant sieci cieplnych, ogrzewania, klimatyzacji, w drogownictwie i wielu innych- generalnie tam gdzie są obroty dużymi pieniędzmi, plus tej pracy że możesz pracować pod "szyldem" dużej firmy np. budimex-dromex lub jako niezależny pracownik, o zarobkach trudno mówić, tu też ważne są uprawnienia budowlane, początkujący inżynier na niedużej budowie może zarobić do kilku tys zł+ w większych firmach autko, laptop itd, a jako doświadczony inżynier ze stażem można wyciągnąć czasem np te 20 tys/miesięcznie jak się wie gdzie pracować
  9. jeszcze taki szczegół- powodzenie na studiach zależy od nastawienia prowadzących dany przedmiot
  10. Ja ze swojej strony polecam Inżynierię Środowiska- kierunek bardzo ciekawy, a co do matmy to powiem tak- jest dla ludzi, i po prostu trochę systematyczności i można ją zaliczyć , a praca po tym jest na 100%
  11. VIP, czyli Taktuś ?
  12. , panowie, kto u Was ma srebrnego avanta b5 srebrnego NO 63*** ?? z ramkami klubowymi
  13. Na allianz radzę uważać szczególnie- są bezczelni jak mało kto. Jakiś czas temu w TV był program jak kolesiowi ukradli AUDI a4, ktore mialo ac w allianz, ale oni nie chcieli wyplacic kasy bo stwierdzili ze koles chyba sam sobie ukradl auto i chce wymusic kase
  14. Mógłbyś kolego troszkę jaśniej? Po kolei co i jak? Dzięki z góry
  15. , mam taki problem: nawet nie wiem dokładnie kiedy, ale naleciało mi syfu za szybkę przy prędkościomierzu i obrotomierzu( poniżej fotka) i chciałbym to teraz solidnie wyczyścić, tylko jak to zrobić? Najlepiej byłoby zdjąć tą szybkę Ma ktoś jakieś pomysły? Może już ktoś coś takiego robił. Pozdrawiam.
  16. Okay, to do jutra
  17. A nie można jeszcze trochę wcześniej niż na 18?? 17:30? byłoby bardzo fajnie, bo jeżeli na 18 to będę mógł tylko na pół godziny wpaść
  18. No ja jade z Augustowa, ja bym wolał w ogóle gdzieś około 17 to zorganizować. I gdzie jest w Suwałkach Ratusz bo nie wiem
  19. Ja bym na Twoim miejscu kupił używkę np po jednym sezonie, a jak nie to kupić podzespoły i samemu złożyć lub dać do złożenia. Jak się wie gdzie kupować części to można o wiele taniej mieć rower danej klasy. Ja np kupiłem prawie nową ramę, do tego wszystko praktycznie nowe oddzielnie i wyszło mnie to o wiele taniej, przerzutki mam XT,tak jak kasetę, hamulce. A za sprzęt z podzespołami więcej niż deore trzeba z reguły słono płacić, a w tym przypadku płacisz za sam fakt, że to nowy model. Oczywiście nic nie nakazuję nikomu, tylko daję propozycję. Pozdrawiam.
  20. No ja bym mógl jak coś do Was podjechać na spota pod koniec tygodnia.
  21. od wczoraj go nie było :polew: straszne rzeczy, kogos nie było na forum przez 24h, może trzeba zgłosić fakt zaginięcia :polew: Bo 24 to duzo Grzesiek jak na starego wyjadacza Dokładnie, ja jestem jeszcze nikły klubowicz a na forum jestem codziennie- to mój nałóg
  22. jaja se robisz ? czy może czytać nie potrafisz kolego ? Wpłat proszę dokonywać na konto TrueOgra : Grzegorz Kozbur Mbank 04 1140 2004 0000 3102 5255 4777 chyba z miesiąc czasu to wisi :gwizdanie: Potrzebuję dokładne dane, czyli adres, ulica, aby zrobić przelew. Zresztą pod spodem jest napisane : "jeśli ktoś potrzebuje do przelewu adres pisać do mnie PW", a jarko nie ma tych danych
  23. Może mi ktoś powiedzieć, kiedy kolega TrueOgre ma w planie sie pojawić na forum? Bo chcę od niego dostać konto do wpłat zaliczek za zlot, ale od wczoraj go nie było
  24. Pozdro dla kierownika czarnego sedana b6 z ramkami klubowymi. Widziany dziś w Olsztynie na sikorskiego, numery NMR X***

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.