Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Wydaje mi się, że Husqvarna obecnie zdobywa najwięcej pozytywnych opinii Znacie firmę NAC ? Oni też mają podkaszarki i kosy w stosunkowo niskich cenach względem Husqvarny. Ciekawe jak z jakością
  2. Na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie
  3. Potrzebuję na działkę podkaszarkę ( kosę ) spalinową, żeby czasem poganiać z nią i skosić trawę. Do użycia kilka razy w roku. Może ktoś coś poleci ? Myślałem nad STIHL bądź Husqvarna, z tej racji, że najłatwiej o serwis tych marek. Budżet hmmm kilka stówek myślę, ale mogę trochę dopłacić jak faktycznie będzie warto. Zastanawiałem się nad jakąś maszynką z używek... jest na allegro trochę firm, które sprzedają takie zabawki po kapitalnych remontach.
  4. filip1001 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    No impreza jak najbardziej zacna
  5. Damian, trochę to dziwnie wygląda. Ja tam żaden spec nie jestem, ale prędzej bym obstawiał, że osoba robiąca program w silniku nie do końca powiedziała prawdę co i jak robiła. Jesteś pewien, że tylko program został zrobiony ? Ja znam taki przypadek ( co prawda w A6, ale chodzi o sprawę), że koleś zajechał na program, umówiony był bodajże za 1300zł, ale okazało się, że trzeba wymienić 2 z 6 wtryskiwaczy ( silnik V6). Chiptuner wiedząc, że właściciel pojazdu nie zgodzi się (ze względu na koszta) na wymianę wtrysków podmienił je z autem z takim samym silnikiem stojącym akurat w warsztacie. Oczywiście bez wiedzy właścicieli obu pojazdów stojących akurat w warsztacie. Program został zrobiony, banan z racji podniesienia Nm i KM oczywiście się pojawił i gdyby nie fakt, że pozostałe wtryski po dość krótkim czasie też musiały być wymienione to właściciel pojazdu z wgranym pojazdem pewnie nigdy by nie doszedł prawdy. A tak kilka miesięcy później inny warsztat wymieniając wtryski stwierdził, że 2 z 6 mają inne numery i musiały być podmienione. Może w tym przypadku tak nie było, ale weź pod uwagę fakt, że to Polska i dla 700zł ludzie są w stanie bardzo wiele zrobić... Nawet gdyby ktoś miał na swój koszt kupić przepływkę z allegro i wymienić po cichu na swój koszt, oby tylko kasę od kogoś wziąć. Bo tak to zarobi chociaż trochę, a jak wie, że klient nie zapłaci za nowe części i zrezygnuje z chipa to nie zarobi nic. Amen.
  6. filip1001 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Byłeś A4 Allroad ?
  7. filip1001 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Panowie, ja niestety z niezależnych przyczyn nie będę mógł wyjechać na tyle wcześniej, żeby dojechać pod Makro, więc widzimy się na miejscu imprezy. Jeszcze raz przepraszam.
  8. filip1001 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Prośba do tych, którzy planują przyjechać pod makro: postarajcie się być w miarę punktualnie, bo w sumie nie wiadomo ile autek tam dojedzie i czekać w nieskończoność to bezsens. Ja postaram się być kilka minut przed 9. Jadę z BAU, więc nie zaszkodzi jak wyjadę wcześniej. Także max 9:15 wyjeżdżamy z pod Makro i kierujemy się na miejsce imprezy
  9. Jeżeli będę w BAU to bardzo chętnie, ale na chwilę obecną jeszcze nic powiedzieć nie mogę
  10. Powitać Waćpana upały przyszły w nasze regiony a jak tam w NO ? Jutro na 14:00 jestem umówiony do Auto Hańczy na serwis, więc gdyby ktoś reflektował się spocić to zapraszam
  11. Się tak nie rozpędzaj, bo się zawstydzę i nie pojadę
  12. Sylwek, z tą RS'ą to ja zawsze mówię- kwestia ceny. Jeżeli bardzo dobra okazja to czemu nie
  13. filip1001 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Mam nadzieję Panowie, że chęci na wyjazd u Was nie słabną i zobaczymy się liczną grupą na miejscu
  14. Jak znam się na rzeczy to pewnie nikt prócz mnie i Kasjana nie pojedzie
  15. Ktoś jeszcze prócz Kasjana reflektuje na wyjazd ? Chłopaki z BI zaproponowali, żeby spotkać się pod makro w Białymstoku. W sumie dobry pomysł
  16. filip1001 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Wrzuciłem info w pierwszym poście. Ktoś ma jakieś przeciwwskazania?
  17. filip1001 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    No to bardzo fajnie, skoro tak to zapowiadaj się autentycznie fajna grupa Ustalmy może jakieś miejsce, co by wszyscy wiedzieli. Może właśnie tak jak kolega zaproponował pod Makro ?? Jeżeli podpasuje to wrzucę info pierwszym poście
  18. Panowie to kto chętny na chwile obecna na wyjazd na otwarcie VAG Podlasie 12.05 ?
  19. filip1001 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Od nas ludzie też się planują wybrać, więc można by gdzieś jakąś większą grupą zebrać
  20. W Olecku na spontonie to nas jeszcze nie było A ktoś nas tam zaprosi ?
  21. Ja będę dopiero jutro na letnich Ale spota można jakiegoś wymyślić Może tym razem jakaś inna miejscówka niż BS ?
  22. Co tu taka cisza ?
  23. Tak jak tu kilka osób napisało, że wyszło z tego już wiele osób i wyjdą kolejni- wśród nich na pewno będzie żona Grześka ! Wszyscy, którzy Cię w jakimś stopniu znają i kojarzą trzymają kciuki za pozytywne zakończenie sprawy ! POWODZENIA !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.