Treść opublikowana przez filip1001
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
w zeszłym roku wymieniałem lampy ze zwykłych na ledowe.... wtedy jeszcze rudej nie było i mam nadzieję, że tak jest do dzisiaj
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
jest rok 2012, Polska w UE, a Ty wciąż na podwórku nie masz kostki brukowej ?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
sorry za OFFA, ale jak ja mam poważnie myśleć o zmianie A6ki na Q7 na wiosnę? BTW: Orientujesz się jedrekx czy problem dotyczy wszystkich roczników ?
-
dobre kwatery 3miasto nie daleko morza....??
Musi być koniecznie domek ? Może być mieszkanie w bloku ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A ja w następnym tygodniu będę w Suwałkach, natomiast 8 września mam wesele. Także ze swojej strony proponuję jakiegoś spontona w tygodniu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja to o tak odległych terminach jak 10ty itd. to się nie wypowiadam Kasjan, nie było jak krzyknąć, bo ja autem akurat przejeżdżałem ulicą, jak Ty wchodziłeś do środka Na domiar tego obok mnie siedziała koleżanka więc nie było jak wstąpić do środka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, dobre piwo wczoraj w park pubie było ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mówisz o tym z podpisu ??? Jeżeli można to nazwać biznesem to tak Tak na szybko wyedytowałem pierwszy post...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jaki tu dziś ruch w temacie- pomysł na interesik potrzebne oponie
Jeżeli w okolicy nie ma silnej znanej mieskańcom konkurencji w branży kwiatów to też chyba ciekawa opcja.- pomysł na interesik potrzebne oponie
Nie chcę Ci tu za bardzo filozofować. Ale co do Kauflandu to jest on chyba kojarzony typowo ze spożywką. U mnie w mieście jest przy nim kilka lokali do wynajęcia. I chyba jeszcze żaden nie wytrzymał dłużej niż rok, co jakiś czas ktoś zmienia branżę, bo brakuje zainteresowania, to biżuteria, to Orange, to salonik prasowy lub jeszcze coś innego, więc nie wiem jaka jest tego przyczyna. Sam Kaufland istnieje 5 lat.- pomysł na interesik potrzebne oponie
Zgadza się. Ale znam taki jeden, do którego po naprawę telefonu trzeba w kolejkę się ustawiać. Natomiast właściciel to zawodowy hobbysta, który traktuje to jako źródło zarobku i zarazem przyjemności.- pomysł na interesik potrzebne oponie
Komis/serwis pod 1 warunkiem. Jesteś na prawdę magikiem w dziedzinie naprawy telefonów. Bo wymienić obudowę czy nakleić folię na wyświetlacz to prawie każdy umie. A jeżeli będziesz dobry to szybko ludzie sami Ci zrobią reklamę i będą walić drzwiami i oknami. Tak jest też z dobrym mechanikiem.- pomysł na interesik potrzebne oponie
u mnie w mieście jest Kaufland i stoisko z biżuterią właśnie....- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak budowa garażu ?- A4 b6 1.9 tdi !
jozek 726, bądź milszy dla nowych user'ów do założyciela tematu: wstaw fotki środka i może napisz co byś chciał zmienić w aucie ( Twoje propozycje)- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody, a na jaki kolor chcesz zmienić ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil pprzepraszam, ale nie rozróżniam kolorów. Zielony to ten po lewej czy po prawej ?? :polew:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Inny niż w A6- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Aaaaaa leszcza z BAU to dojadę osobiście, Kasjana też nie ominę. Sylwek, najmniejszy motor jaki był w tym aucie dostępny tyle powiem Spoko, na najbliższym spocie każdemu kto będzie chciał rundka- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie jedzie zupełnie a pali jak smok :doh: Sylwek, powiedz no tylko kto wczoraj był na spocie bo chcę rozliczyć tych, którzy nie byli- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Takie to to wielkie i nie za piękne.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jakie zainteresowanie normalnie Jak mówię, że parch to parch, tyle, że troszkę większy Tu jeszcze u poprzedniego właściciela pod domem- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kto był ? - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE