Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Siemka ziomek Witaj na Forum
  2. Witaj na Forum
  3. Witaj na Forum
  4. Witaj na Forum
  5. Niestety nie pomogę Ci w Twoim problemie, ale za to mogę Ci powiedzieć, że to nie jest odpowiedni dział na to pytanie
  6. No i przy okazji sam młody jest, także (o ile dobrze pamietam), to przy ubezpieczeniu OC 30% zwyżki.
  7. Witaj na Forum
  8. Witaj na Forum
  9. Ale to nie ma nic wspólnego z manetka tempomata napisał, że chce manetki Napisał, że kupił moduł, teraz kolej manetki. Manetki tempomatu
  10. Ale to nie ma nic wspólnego z manetka tempomata
  11. Witaj na Forum Info masz tu od pyty
  12. tak, dopniesz, ale musisz mieć śrubę torx 2,5x2,6x43,5 żeby dokręcić no i musisz dokupić jeszcze dolną część obudowy kolumny kierownicy, lub wyciąć miejsce na manetkę tempomatu w tej, co masz. no juz kupilem modul tempomatu nr katalogowy 8E0953549N teraz kolej manetki i z tego co wyczytalem (a nie wiem czy zrozumialem ) roznia sie sedan avant czy znacie moze numer katalogowy co podpasi do mojego modelu? A co ma tempomat do rodzaju nadwozia?
  13. Panowie. Nie ma się co gorączkować. Do końca jeszcze daleko. To nie F1. 2 h i po krzyku.
  14. Uważaj tylko na roczniki '99-'01. Spawałem tam wzmocnienia boczne z prawej strony Także w 30% może coś pukać w progu
  15. W moim (BFC) co 120 tysi.
  16. Stary. Tak jak Ci napisałem. Pasek to naprawde solidne, typowo Helmuckie auto. Brak stylu. Liczy sie funkcjonalność. Taka fura bez charakteru. po za tym wkurza mnie, że przez ta solidność wszyscy kupują Paski, a jumacze je biorą jednego po drugim. Statystyka z zeszłego roku. Passatów skradzionych: 1800 A4 skradzionych: 574 Mogłem się lekko pomylic, bo piszę z pamieci, ale jakoś tak to było
  17. No wiesz. Pasek, jak Pasek. Miałem kiedyś. Nic do nich nie mam. Nie wsadziłem w niego ani grosza. Ale to takie zwykłe tapczanowate wozidło
  18. Myślę, że Kolega pochwalił się furką i oczekiwał samych oklasków. Może trochę wiecej dystansu?? Sam napisałeś (w końcu), że masz wiejskie laminaty, to czemu sie oburzasz, jak Ci ktoś to napisze?
  19. No wiesz. Rezanko tanie nie jest, także nie poszalejesz Po drugie, to co Ci mozna doradzić, skoro nie pochwaliłeś sie swoją niuńką
  20. Witaj na Forum
  21. Witaj na Forum
  22. No tak. Ale czy czasem tam nie ma korka serwisowego? Może źle kojarzę, ale chyba przy wymianie przez korek trza by też korek zmienić? Skoro tak jest w moim '03, to w '06 chyba też

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.