Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ziomek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
[ALL B7] Wymiana żarówki halogenów
Niestety nie pomogę Ci w Twoim problemie, ale za to mogę Ci powiedzieć, że to nie jest odpowiedni dział na to pytanie
-
Jak przerejestrować auto na siebie ?
No i przy okazji sam młody jest, także (o ile dobrze pamietam), to przy ubezpieczeniu OC 30% zwyżki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ale to nie ma nic wspólnego z manetka tempomata napisał, że chce manetki Napisał, że kupił moduł, teraz kolej manetki. Manetki tempomatu
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ale to nie ma nic wspólnego z manetka tempomata
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum Info masz tu od pyty
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
tak, dopniesz, ale musisz mieć śrubę torx 2,5x2,6x43,5 żeby dokręcić no i musisz dokupić jeszcze dolną część obudowy kolumny kierownicy, lub wyciąć miejsce na manetkę tempomatu w tej, co masz. no juz kupilem modul tempomatu nr katalogowy 8E0953549N teraz kolej manetki i z tego co wyczytalem (a nie wiem czy zrozumialem ) roznia sie sedan avant czy znacie moze numer katalogowy co podpasi do mojego modelu? A co ma tempomat do rodzaju nadwozia?
-
24h Le Mans
Panowie. Nie ma się co gorączkować. Do końca jeszcze daleko. To nie F1. 2 h i po krzyku.
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Uważaj tylko na roczniki '99-'01. Spawałem tam wzmocnienia boczne z prawej strony Także w 30% może coś pukać w progu
-
[B6 AKE] Wymiana rozrządu
W moim (BFC) co 120 tysi.
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Stary. Tak jak Ci napisałem. Pasek to naprawde solidne, typowo Helmuckie auto. Brak stylu. Liczy sie funkcjonalność. Taka fura bez charakteru. po za tym wkurza mnie, że przez ta solidność wszyscy kupują Paski, a jumacze je biorą jednego po drugim. Statystyka z zeszłego roku. Passatów skradzionych: 1800 A4 skradzionych: 574 Mogłem się lekko pomylic, bo piszę z pamieci, ale jakoś tak to było
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
A może po prostu pompa kaput
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
No wiesz. Pasek, jak Pasek. Miałem kiedyś. Nic do nich nie mam. Nie wsadziłem w niego ani grosza. Ale to takie zwykłe tapczanowate wozidło
-
[ALL B5] Moja Audi zrobiona z nudów
Myślę, że Kolega pochwalił się furką i oczekiwał samych oklasków. Może trochę wiecej dystansu?? Sam napisałeś (w końcu), że masz wiejskie laminaty, to czemu sie oburzasz, jak Ci ktoś to napisze?
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Jak dla mnie to tylko R8 w 19''
-
[B5 AKN] Co można zrobić do 4 tyś ?
No wiesz. Rezanko tanie nie jest, także nie poszalejesz Po drugie, to co Ci mozna doradzić, skoro nie pochwaliłeś sie swoją niuńką
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
[ALL] Jak najlepiej wymienić olej ?
No tak. Ale czy czasem tam nie ma korka serwisowego? Może źle kojarzę, ale chyba przy wymianie przez korek trza by też korek zmienić? Skoro tak jest w moim '03, to w '06 chyba też
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
No to pojechałeś :gwizdanie: