Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
z tego, co widzę, to kolega dopiero się rozkręca z '' modami''
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. Jeszcze do żony mówiłem. Co się dzieje, że się nie rusza?Ale może musiał po prostu ochłonąć?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Cóż to był za start
-
F1, Rajdy i Motorsport
Brawo Kuba. Ależ się serducho raduje
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Powoli niezły paździerz się robi
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Póki co jestem mega pozytywnie zaskoczony. za***isty był ten lewy Czagaeva :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:25_________________________________________________Szacun i jeszcze raz szacun dla Povetkina. Wątpiłem, że da radę, a on, proszę. PO tej 6 rundzie się zdołał podnieść i jeszcze wygrać. Piękny boks w wykonaniu obu zawodników. Aż miło był patrzeć
-
Kibice żużla
siemka
-
Kibice żużla
polsat sport
-
Kibice żużla
Teraz walczy Czagaev z Povietkinem
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Trochę brak mi wiary, ale też na to liczę [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:43_________________________________________________No nareszcie. Myślałem, że któryś wymiękł, bo reklamy chyba dobre 45 min. leciały
-
Kibice żużla
Szkoda finału, ale i tak całę zawody za***iste
-
Kibice żużla
:decayed:
-
Kibice żużla
Brawo Hampel
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin. A co z tym termostatem do Alfy?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
W sumie mój angielski jest słaby, ale czy to nie oznacza, że nie mają na stanie magazynowym, ale można je zamówić?
-
F1, Rajdy i Motorsport
I Petrov rzutem na taśmę... Brawo LR
-
Kibice żużla
Wszystko będzie pod tym linkiem co podałem wyżej. Tam są najważniejsze sportowe imprezy :notworthy:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oj tam, oj tam... :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
zachłanny NIEMIEC Za to w gronie znajomych się teraz chwali, że wygryzł Kubicę :polew:
-
Kibice żużla
A derby lubuskie będzie gdzieś w necie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Myślę, że to już definitywnie koniec kariery Nikosia w F1. Miał dobrą fuchę testera w Pirelli, to mógł się jej trzymać. Tam mógł jeździć jeszcze dobrych kilka lat...
-
F1, Rajdy i Motorsport
a jakie są prognozy na wyścig?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie to samo myślę. Zawsze uważałem Nicka za dobrego rzemieślnika, ale nic poza tym. Samo bycie dobrym pozwoli kierowcy na pokazanie się w F1, ale jak już tam jesteś, to dobry znaczy przeciętny i o ile ponad tą przeciętność się nie wybijesz, to nic w F1 nie ugrasz. Wmojej ocenie bardzo słuszna decyzje szefostwa teamu
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Antena do mobila wystarczająca. Radio... W sumie syf, aczkolwiek nie sądzę, żeby interesowały Cię konkretne łączności, a do pytania o "dróżkę" wystarczy.
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Gońcie się przyzwoicię... ZAzdroszczę ;(