Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Matra Rancho
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jak juz wcześniej pisałem, jestem jak najbardziej za. W weekend lecę do kraju, także mam czas i chęci przez najbliższe 3 tygodnie
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
Hmm. Castrol jest w rękach BP juz od jakiegoś czasu, ale nic nie słyszałem o zamiarach wycofania marki z rynku, tym bardziej, że byłby to chyba gol samobójczy. Dosy czesto zdarza mi się wozi "beczułki" z Castrola, ale w żadnym centrum logistycznym nie natknąłem sie na taka informację. Mniejsza jednak o to.Co do samego oleju. Jeżdżę na Castrolu i powodów do narzekań nie mam. Wychodzę jednak z założenia, że skoro Audi go leje i zaleca, to nie może by zły. Gdyby Motul był lepszy, to chyba właśnie ten olej by się znajdował w naszych furkach. No chyba, że zaczniemy tworzyc jakąś teorię spiskową wielkich koncernów
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Oglądałem dzisiaj "Gang Olsena". Jeździł tam taki :>
-
[ALL] jak zabezpieczyć kołpaki
Pomaluj w kolor nadwozia
-
[ALL] AUDI wraca do 5-cylindrówki
Też miałem taką 90. Jak na tamte czasy, to był
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
I ja witam Wszystkich
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
Przebieg 135k km jest raczej autentyczny - kupiłem od pewnego sprzedawcy, z pierwszej ręki, z oryginalną książką serwisową, niewyeksploatowany. Ale na dniach będę miał historię serwisową z ASO (tak jeszcze dla własnego spokoju). Ma ktoś z Was polską książkę serwisową? Bo z tej niemieckiego to ja nic nie rozumiem... Ostatnie dwa serwisy wyglądały tak: a) 82.759km LongLife Service Zusatzlich => seite 12 - alle 90.000 km Zusatzarbeiten => seite 12 - alle 90.000 km (i długopisem jest dopisane alle Filters - czy jakoś tak, domyślam się, że chodzi o wszystkie filtry) 113.120km (wiem, że olej powinien być już wymieniony kilka tyś. km temu, ale tak jak pisałem, osobiście zrobiłem tym autem dopiero 600 km i jestem w trakcie kupowania tego oleju, w sumie to już zdecydowałem się na tego Motula, tylko nie dałem rady dzisiaj po niego podjechać). LongLife Service Olwechsel Zusatzarbeiten => seite 12 - alle 2 Jahre & alle 120.000 km Z tych opisów na stronie 12tej oczywiście nic nie rozumiem. Jeżeli ktoś z Was ma polską książkę serwisową to może mógłby napisać lub wrzucić skan z opisanymi poszczególnymi częściami serwisu? (co jest wymieniane w np. "alle 2 Jahre" itd.) Ponownie z góry dziękuję za pomoc:). Ok, odezwę się . Co do tej ostatniej wymiany, to wcale nie został przekroczony limit na wymianę oleju. Long Life Service przewiduje wymianę oleju co 30 kkm, choc zdecydowanie jest to odradzane przez wiekszośc "znawców" na różnych forach. A co do rozrządu, to wklej skan 12 strony. Nie wiem, jak w Niemczech, ale we Włoszech czynności serwisowe przy 120 kkm przewidują wymianę rozrządu, a u Ciebie niby zostały wykonane.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Wygląda podobnie do jakiegoś Fiata.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Może i faktycznie temat nie najlepszy i fakt. Moja wina. mogłem napisac, że chyba nie miał. Chodziło mi o to, ze gdyby miał Q, może by się lepiej trzymał. Nie zmienia to faktu, że trzeba byc niespełna rozumu, aby pomimo trudnych warunków drogowych zapier... 140km/h na letnich oponkach. I mimo Waszych oburzonych komentarzy wcale mi nie żal kierowcy. Nie zginął przypadkiem, ale sam takiego losu sobie szukał. Rodziny mi jego żal, bo ludzie nie mając wpływu na całą sytuację przezywają tragedię. PS. Sorki za zamieszczenie linka w nieodpowiednim dziale.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Wracając do tematu. Na co komu quattro. Ten go nie miał http://motoryzacja.interia.pl/galerie/wypadki/audi-pod-tira/zdjecie/duze,918702,1
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
Tutaj nie ma co za dużo gadac. Ta fura mówi sama za siebie. Niewatpliwie the besciak, jeżeli chodzi o glebę :gwizdanie:
-
Oddam krew (akcja klubowiczów dla potrzebujących)
Jakoś nie działają na mnie takie "okazjonalne" akcje. Sam oddaje krew systematycznie od 13 lat i nie robi mi różnicy, czy dostanie ja Kolega z Klubu, czy może ktoś całkowicie obcy. Wychodzę z założenia, że dzisiaj mogę, to oddaję, a jutro? Kto wie. Może sam będę w potrzebie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
chciałbym miec takie długie swiatła u siebie w aucie :gwizdanie: Zalezy w ktorym. Kiedys moze wkleje zdjecia mojego Stralisa. Na dlugich zapala sie 12 reflektorow :gwizdanie: Przeciwnik pada trupem zanim go rozjedziesz :laghing2: Generalnie problem jest troszke bardziej zlozony, ale jest w tym czesc prawdy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
chciałbym miec takie długie swiatła u siebie w aucie :gwizdanie: Zalezy w ktorym. Kiedys moze wkleje zdjecia mojego Stralisa. Na dlugich zapala sie 12 reflektorow :gwizdanie:
-
[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK
Do tego zmierzam. Szkoda tylko, ze tu na forum wiekszosc opiera sie na opiniach innych, a nie na swoich gustach.Ktos moze napisac, ze wiocha, ale ja akurat nic do wiochy nie mam. Nie jestem typem "chlopaka z miasta". Malo tego. Wlasnie szukam sobie domku na wsi
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
Normalnie zenada. Kupujecie sobie fajne fury, bo maja swietnie jedzic itd. Od CB oczekujecie tego samego, ale byle wydac jak najmniej. Tak strasznie polecacie Unidena. Zastanawia mnie tylko dlaczego. Czym jest to poparte? Bo jestem pewny, ze nie obiektywnymi testami. Ze swojej strony powiem tylko tyle. Nic sie nie dzieje bez przyczyny. Uniden, skoro stracil homologacje, to w jakis sposob sobie na to zasluzyl. Reszte dopowiedzcie sobie sami. Tylko nie wyjezdzajcie z zadnymi teoriami spiskowymi, bo to nie Interia :gwizdanie:
-
[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK
Zawsze lubiłem iśc pod prąd, więc skoro wszystkim sie nie podoba, to je sobie założę Mnie sie akurat podobają :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siemka
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ale nie ostatni ;P
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Nie powiem. Autko mi sie podoba, ale za to styl wypowiedzi... Moim zdaniem powinieneś pooklejac furkę z każdej strony cenami, aby każdy mógł zobaczy ile w nia wsadziłeś.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja tam na grudzień sie piszę. Nawet jakby miało by nas dwóch
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Hehehe. Pisałem wcześniej o spocie w grudniu, bo wtedy bedę w kraju, ale jak tak dalej pójdzie to i do grudnia sie nie uda
-
[ALL B6] Czy to normalne zachowanie dla multitronic'a ?
I ja tak myślę. U mnie pojawiły się podobne problemy. Po wymianie oleju w skrzyni problem ustąpił. Notabene. Nie wspomniałem mechanikowi o tych zjawiskach, a on sam mi powiedział, że było trochę za mało oleju i mógł powodowac takie efekty.
-
[B5 AFB] Jaka jest prędkość maksymalna 2.5 TDI V6 ?
Moje (Multi) z 3 osobami na pokładzie poszło tylko 230 km/h