Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Kiedyś miałem taki problem w B4. U mnie była to lewa półoś. Po wymianie problem znikł.
  2. Myślę, że to jedyne auto, które by za***iście wygladało z "brewkami"
  3. Ech... No nic. Sam zostane :gwizdanie:
  4. U przedstawicieli to raczej nie, ale jako pojazdy flotowe ... :gwizdanie:
  5. Coś tu cichutko dzisiaj
  6. Muszę sie przyznac, że jako takie , A4 nie jest moim konikiem. Oczywiście bardzo swoja lubię (to juz 3 moje ), aczkolwiek jest to spowodowane tym, ze lubię sie szybko, sprawnie i wygodnie przemieszczac. Mam nadzieje, że nie zostanę zbanowany :gwizdanie: Prawdziwa moja pasja, to te duże mobilki, czyli moja praca, a do tego Zloty modyfikowanie itp. Druga moją pasją jest CB i szeroko pojęte łączności radiowe.
  7. No to od poczatku. Karta Twojej żony zapewne została sklonowana, podczas jakiejś płatności. Mogło sie to odby dosłownie wszędzie. na stacji paliw, w restauracji, czy też supermarkecie. Skaner paska magnetycznego jest tak mały, ze potencjalny "szkodnik" moze go zeskanowac dosłownie na Twoich oczach. Mała porada na przyszłośc. Wymień starą kartę na posiadającą oprócz paska, także chip. Nie jest to w pełni bezpieczne, ale duzo bezpieczniejsze od klasycznej karty. Po drugie. Do zakupów w necie zamów sobie dodatkową kartę pre-paid. Wówczas nawet, po wykradzeniu Twoich danych, złodziej skorzysta tylko z kwoty, którą sam na kartę przelałeś. Trzymaj taka kartę zawsze na 0, a przelewu na nia dokonuj tylko w razie potrzeby na dokładna kwotę, której potrzebujesz.
  8. No to do dzieła Panowie. czas na stworzenie jakiejś tradycji. Teraz nie moge, ale jak ju pisałem. Pojawię się w okolicach Wigilii.
  9. Buona sera a Tutti Laguna Coupe. Widywałem ja jeszcze w fazie testów. Często wożę części do Le Havre, a tam jest robiona
  10. Z chęcia wpadne w okolicy Bożego Narodzenia.
  11. Co wy ludzie. Spa nie mozecie ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. oby w naszych spotach takich przypadków brak Zauważ, jakie jest jedyne całe auto na zdjeciu
  13. Ja nie muszę. Mam paszport Polsatu
  14. Nie pisz głupot. Jutro z rana palę furkę i lecę na Monzę, więc musi byc dobrze
  15. należy wyjasnic o co chodzi w strojeniu anteny. Generalnie anteny są strojone, ale w warunkach laboratoryjnych. SWR, to nic innego, jak współczynnik dopasowania anteny do miejsca jej zamontowania. Tak więc antena raz zestrojona, a zamontowana w innym miejscu bedzie wymagała ponownego strojenia. Nie słuchakcie wiec idiotów opowiadajacych, ze drogie anteny nie wymagają strojenia. nawet najlepsza, czy też najdroższa antena zamontowana w niekorzystnym miejscu bedzie strojenia wymagała.
  16. W jego interesie leżało sprzeda droższą antenę. Dlatego takie bzdury ludziom opowiada.
  17. no i co ?? Gdzie sa Ci wszyscy twardziele ?? :gwizdanie:
  18. A tam zaraz nie ma
  19. To wszystko pryszcz. W tym tygodniu robiłem traskę po Francji i oto, co spotkałem na drodze
  20. Tak na marginesie. radyjka nie stroisz. Dostroić to możesz antenę. radyjko się "stroi" a raczej sprawdza się parametry i takie tam... na okresowym przegladzie i do tego trza przyzwoitego serwisu z przyzwoitym sprzetem. A co do tego "smigania aż miło", to zgadzam sie z lukaszr. Śmiga, do momentu, kiedy przestanie śmigać
  21. Tak na pierwszy rzut oka to ładna, ale napisz coś o niej no i zmień opis w profilu
  22. Ja też tam ubezpieczyłem swoje Audi. Z racji tego, że mam 60% znizki na OC, dostałem od ręki 40% na AC
  23. Może trochę stry kotlet, ale miałem te Kumho Ecsta 17'' w Chryslerze i nie dam złego słowa powiedzieć. Może mało popularne, ale naprawde warte uwagi.
  24. na zlotowki mniejwiecej 70ooozl nowa niesmiganaNo to chyba ktoś sobie jaja z Ciebie robi. Nie tak dawno jak pytałem sie w serwisie Audi we Włoszech. NOWA skrzynka Multi to na PLN ok. 23 tysie. 73!!!
  25. Jeżeli zauważyłeś to, co zauważyłeś, to nie możesz mieć Multi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.