Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B7 BLB] Wibracje podczas jazdy z układu napędowego, zwłaszcza jak jest zimny
Kiedyś miałem taki problem w B4. U mnie była to lewa półoś. Po wymianie problem znikł.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Myślę, że to jedyne auto, które by za***iście wygladało z "brewkami"
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ech... No nic. Sam zostane :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
U przedstawicieli to raczej nie, ale jako pojazdy flotowe ... :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Coś tu cichutko dzisiaj
-
nasze hobby / co lubimy
Muszę sie przyznac, że jako takie , A4 nie jest moim konikiem. Oczywiście bardzo swoja lubię (to juz 3 moje ), aczkolwiek jest to spowodowane tym, ze lubię sie szybko, sprawnie i wygodnie przemieszczac. Mam nadzieje, że nie zostanę zbanowany :gwizdanie: Prawdziwa moja pasja, to te duże mobilki, czyli moja praca, a do tego Zloty modyfikowanie itp. Druga moją pasją jest CB i szeroko pojęte łączności radiowe.
-
jak sie ustrzec przed kradzieza pieniedzy z konta bankowego
No to od poczatku. Karta Twojej żony zapewne została sklonowana, podczas jakiejś płatności. Mogło sie to odby dosłownie wszędzie. na stacji paliw, w restauracji, czy też supermarkecie. Skaner paska magnetycznego jest tak mały, ze potencjalny "szkodnik" moze go zeskanowac dosłownie na Twoich oczach. Mała porada na przyszłośc. Wymień starą kartę na posiadającą oprócz paska, także chip. Nie jest to w pełni bezpieczne, ale duzo bezpieczniejsze od klasycznej karty. Po drugie. Do zakupów w necie zamów sobie dodatkową kartę pre-paid. Wówczas nawet, po wykradzeniu Twoich danych, złodziej skorzysta tylko z kwoty, którą sam na kartę przelałeś. Trzymaj taka kartę zawsze na 0, a przelewu na nia dokonuj tylko w razie potrzeby na dokładna kwotę, której potrzebujesz.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No to do dzieła Panowie. czas na stworzenie jakiejś tradycji. Teraz nie moge, ale jak ju pisałem. Pojawię się w okolicach Wigilii.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Buona sera a Tutti Laguna Coupe. Widywałem ja jeszcze w fazie testów. Często wożę części do Le Havre, a tam jest robiona
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Z chęcia wpadne w okolicy Bożego Narodzenia.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Co wy ludzie. Spa nie mozecie ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
oby w naszych spotach takich przypadków brak Zauważ, jakie jest jedyne całe auto na zdjeciu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja nie muszę. Mam paszport Polsatu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nie pisz głupot. Jutro z rana palę furkę i lecę na Monzę, więc musi byc dobrze
-
STROJENIE CB I ANTENY
należy wyjasnic o co chodzi w strojeniu anteny. Generalnie anteny są strojone, ale w warunkach laboratoryjnych. SWR, to nic innego, jak współczynnik dopasowania anteny do miejsca jej zamontowania. Tak więc antena raz zestrojona, a zamontowana w innym miejscu bedzie wymagała ponownego strojenia. Nie słuchakcie wiec idiotów opowiadajacych, ze drogie anteny nie wymagają strojenia. nawet najlepsza, czy też najdroższa antena zamontowana w niekorzystnym miejscu bedzie strojenia wymagała.
-
STROJENIE CB I ANTENY
W jego interesie leżało sprzeda droższą antenę. Dlatego takie bzdury ludziom opowiada.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no i co ?? Gdzie sa Ci wszyscy twardziele ?? :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A tam zaraz nie ma
-
Strefa Śmiechu
To wszystko pryszcz. W tym tygodniu robiłem traskę po Francji i oto, co spotkałem na drodze
-
STROJENIE CB I ANTENY
Tak na marginesie. radyjka nie stroisz. Dostroić to możesz antenę. radyjko się "stroi" a raczej sprawdza się parametry i takie tam... na okresowym przegladzie i do tego trza przyzwoitego serwisu z przyzwoitym sprzetem. A co do tego "smigania aż miło", to zgadzam sie z lukaszr. Śmiga, do momentu, kiedy przestanie śmigać
-
[ALL B6] Nowy nabytek :) 1.8T estate plus nowe RS6
Tak na pierwszy rzut oka to ładna, ale napisz coś o niej no i zmień opis w profilu
-
[ALL] Ubezpieczalnia Go Direct
Ja też tam ubezpieczyłem swoje Audi. Z racji tego, że mam 60% znizki na OC, dostałem od ręki 40% na AC
-
[B5 AJM] Goodyear EXCELLENCE czy KUMHO ECSTA KU 31
Może trochę stry kotlet, ale miałem te Kumho Ecsta 17'' w Chryslerze i nie dam złego słowa powiedzieć. Może mało popularne, ale naprawde warte uwagi.
-
[B6 BEX] Multitronic nawala
na zlotowki mniejwiecej 70ooozl nowa niesmiganaNo to chyba ktoś sobie jaja z Ciebie robi. Nie tak dawno jak pytałem sie w serwisie Audi we Włoszech. NOWA skrzynka Multi to na PLN ok. 23 tysie. 73!!!
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
Jeżeli zauważyłeś to, co zauważyłeś, to nie możesz mieć Multi