Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Pokażcie mi trzeźwego oniaka
  2. Olać to. U mnie też złamany, ale jakoś wcale mi to nie przeszkadza
  3. Kraj to może Indie, a jedyna marka, jaką znam stamtąd to Tata.
  4. PO głowie chodzi mi jakis datsun
  5. Mi po wykresie szczęka wypadła i już nic nie mowię, bo będę seplenił :gwizdanie: :good:
  6. No co Ty. O niezwykłości tego wozka świadczy
  7. ładniutka. U siebie tez planuję na początek RNS-E, no i felunek. Nie pamietam u kogo widziałem, ale zaje... są Nuvolari
  8. No, no. Gratulejszyn. Zacne wozidło
  9. Moja była Q, niestety bez 20V. Ale naprawdę zacny motorek. Mało tego. Była szybsza niż obecna Niuńka
  10. Generalnie w sklepie nie znajdziesz, ale możesz zrobić taki uchwyt sam.Kup jakiś odświerzacz (z tych montowanych na kratce), zdemontuj czteroramienny chwytak i do niego przykręć uchwyt mikrofonu. Sprawdzone to, proste w wykonaniu i tanie
  11. Co do opłat, to faktycznie. Nawet w Erze tak nie ma W sumie autko wyszło mnie nawet drożej niż w kraju, ale ch.j tam. Przynajmniej wiem, że nikt go nie pospawał z czterech innych
  12. Kuźwa. Jak pech to pech. Akurat jutro w południe muszę wracać
  13. Problem w tym, że diety właśnie chcą sobie podnieść :wallbash:
  14. Hehehe. Doskonale Cię rozumiem. Aczkolwiek to jedyne słuszne rozwiązanie. Magnesy i uchwyty to tylko półśrodki. Żeby nie było. Na razie sam jeżdżę z magnesem, ale to rozwiązanie chwilowe. Już planuję jak wykonać porządną instalację CB. Wiesz. To tak samo jak z jazdą na alusach. Po co, skoro można założyć stalowe fele i "ładne" Kołpaki
  15. Kurde. Wy to macie oko Nawet nie zwróciłem uwagi
  16. Calkiem miło sie prezentuje. Tylko radio mi się nie podoba
  17. No co Ty. Dostać po pupie od kobiety, to najwyższa przyjemność
  18. Jeżeli piszesz o tym, o którym mysle, to nie zostaje mi nic innego, jak potwierdzić.Od jego 18 minęło już 13 lat, a ja ciągle mam kaca
  19. Powiem Ci na pocieszenie, że w Stralisie mam to samo
  20. Normalnie kiedyś muszę poznać
  21. Tak. Mam to. Własnie na fotach są złożone. No wiesz. Nie wiem, czy tylko z Włoch. Palstiki są pokryte swego rodzaju powłoką i to własnie ona jest starta w tych miejscach. Nie sądze, że by ta powłoka występowala tylko w Italii.
  22. Jak znam ono, to jest neźle
  23. No ale ma Multi. Mam wszystkie papiery od faktury z zakupu zaczynając i tam też jest Multi. Nie. Z tego, co sie naczytałem, to przy Multi sie nie grzebie Ale całą resztę powoli wyrezamy
  24. :?: :?: :?: Tak tez myslę. Hehehe. Pozyjemy zobaczymy. Jak juz pisalismy, na początek bedzie RNS-E

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.