Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Sobieszewo - LIVE
Pokażcie mi trzeźwego oniaka
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Olać to. U mnie też złamany, ale jakoś wcale mi to nie przeszkadza
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Kraj to może Indie, a jedyna marka, jaką znam stamtąd to Tata.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
PO głowie chodzi mi jakis datsun
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Mi po wykresie szczęka wypadła i już nic nie mowię, bo będę seplenił :gwizdanie: :good:
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
No co Ty. O niezwykłości tego wozka świadczy
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
ładniutka. U siebie tez planuję na początek RNS-E, no i felunek. Nie pamietam u kogo widziałem, ale zaje... są Nuvolari
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
No, no. Gratulejszyn. Zacne wozidło
-
[B3 RU] Weteran szos AUDI 80 B3 1.8 PB
Moja była Q, niestety bez 20V. Ale naprawdę zacny motorek. Mało tego. Była szybsza niż obecna Niuńka
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Generalnie w sklepie nie znajdziesz, ale możesz zrobić taki uchwyt sam.Kup jakiś odświerzacz (z tych montowanych na kratce), zdemontuj czteroramienny chwytak i do niego przykręć uchwyt mikrofonu. Sprawdzone to, proste w wykonaniu i tanie
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
Co do opłat, to faktycznie. Nawet w Erze tak nie ma W sumie autko wyszło mnie nawet drożej niż w kraju, ale ch.j tam. Przynajmniej wiem, że nikt go nie pospawał z czterech innych
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Kuźwa. Jak pech to pech. Akurat jutro w południe muszę wracać
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
Problem w tym, że diety właśnie chcą sobie podnieść :wallbash:
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Hehehe. Doskonale Cię rozumiem. Aczkolwiek to jedyne słuszne rozwiązanie. Magnesy i uchwyty to tylko półśrodki. Żeby nie było. Na razie sam jeżdżę z magnesem, ale to rozwiązanie chwilowe. Już planuję jak wykonać porządną instalację CB. Wiesz. To tak samo jak z jazdą na alusach. Po co, skoro można założyć stalowe fele i "ładne" Kołpaki
-
[B6 AVF] KOLEJNE NOWE FOTKI
Kurde. Wy to macie oko Nawet nie zwróciłem uwagi
-
Mama doła - blondyna mnie objechała
Diesel + NOS
-
[B6 AVF] KOLEJNE NOWE FOTKI
Calkiem miło sie prezentuje. Tylko radio mi się nie podoba
-
Mama doła - blondyna mnie objechała
No co Ty. Dostać po pupie od kobiety, to najwyższa przyjemność
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Jeżeli piszesz o tym, o którym mysle, to nie zostaje mi nic innego, jak potwierdzić.Od jego 18 minęło już 13 lat, a ja ciągle mam kaca
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Powiem Ci na pocieszenie, że w Stralisie mam to samo
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Normalnie kiedyś muszę poznać
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Tak. Mam to. Własnie na fotach są złożone. No wiesz. Nie wiem, czy tylko z Włoch. Palstiki są pokryte swego rodzaju powłoką i to własnie ona jest starta w tych miejscach. Nie sądze, że by ta powłoka występowala tylko w Italii.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Jak znam ono, to jest neźle
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
No ale ma Multi. Mam wszystkie papiery od faktury z zakupu zaczynając i tam też jest Multi. Nie. Z tego, co sie naczytałem, to przy Multi sie nie grzebie Ale całą resztę powoli wyrezamy
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
:?: :?: :?: Tak tez myslę. Hehehe. Pozyjemy zobaczymy. Jak juz pisalismy, na początek bedzie RNS-E