Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Z CB nie jest, jak z mechaniką. Tu mało da się przewidziec i obliczyć. Oczywiście teoretycznie można to zrobić, ale to tylko mała część całości.Na zasięg nadawania ma wpływ wiele czynników, z których na większość nie masz żadnego wpływu. Z odbiorem jest jeszcze gorzej. Ze swojej strony możesz jedynie zadbać o dobre radio + dobrą antenę + prawidłowy montaż i zestrojenie. To wszystko. Mimo tego raz będziesz leciał na 20 km, a zaraz potem zaledwie na 500m.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To musiał być gówniarz z bloku na przeciwko. Nie złodziej, tylko gość, który skorzystał z okazji. Normalnie złodzieje dla okupu nie biorą poniżej 25% wartości i to już po ostrych targach...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Oż Ty...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Zakończona
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
235/40 R 18
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Aaa... Myślałęm, że poza mechaniką masz też sterownik walnięty.Ja u siebie teraz założę zregenerowany sterownik i wtedy się okaże, czy po problemie, czy też będzie coś z mechaniką.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie gadaj. Ja swój sterownik wyciągnąłem i wysłałem do Bartka kurierem.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Zacznijmy od tego, że trzeba pozwolić popracować Policji. Po drugie. Rozumiem Bartek Twoje wyrzuty sumienia i poczucia swego rodzaju współodpowiedzialności. Tak czy siak, nie możesz brać na siebie odpowiedzialności za lekkomyślność właściciela, który kupując brykę za +/- 40 tysi. poskąpił na AC. k**wa! To nie CC za 500 PLN.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
NO właśnie. Zdaje się, że gdzieś w moje okolice się udawał i się nie pochwalił :gwizdanie: mozesz latwo go namierzyc, bo pojechal niesamowitym zabytkiem na TSK Będę śledził "Wiadomości"
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Brak słów. Normalnie nie wiem, co napisać Bartek ;( ;( ;(
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
NO właśnie. Zdaje się, że gdzieś w moje okolice się udawał i się nie pochwalił :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.pl/Artykul.82+M5031e83fc71.0.html
-
B6 DIVISION
We Włoszech na wiekszości stacji.
-
Spedycja
Dobra, dobra. Już my was znamy taliby...Żaden się nie przyzna
-
Spedycja
ja teraz robie "C " + kurs na przewóz rzeczy z kwalifikacją wstępną + podstawowy ADR ... ponad 8 tys zł ... Będziesz woził butle z gazem? patrząc na nick, to chyba raczej dynamit w Bagdadzie
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
:polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Good Race
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oj dzieje się , dzieje
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
A na c**j to komu?I tak jesteśmy the best
-
F1, Rajdy i Motorsport
Coś tam pada. Będzie super
-
F1, Rajdy i Motorsport
Moim zdaniem Rosina jest taki sobie. O Lukasie nie wspomnę, bo to pajac...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Niestety. Start fajny, ale w końcu spadł na 3 miejsce. POtem nadrobił, wskoczył na drugie i teraz ciśnie Rasta, ale nie wiem , czy da radę go łyknąć. 3 okr. do końca...[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:12_________________________________________________no i nie udało się. W sumie i tak nie ma co płakać. 2gie miejsce to za***isty sukces.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawe, jak tam Giermaziak? Osobiście wątpię w dublet, ale jakby chociaż Kuba dowiózł pierwsze miejsce to byłoby COŚ [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 09:37_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M5470f805ece.0.html
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Weź człowiek w końcu się opanuj. Użyj wyszukiwarki i znajdziesz wątki poświęcone Twojemu problemowi, a nie, wchodzisz komuś w wątek i trolisz
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Obyś miał rację. Póki co czekam, aż ktoś przetrze szlaki