Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B6] Drgania samochodu przy ok 145km/h ? Może każdy się wypowie?:)
U mnie identyczne objawy były. Powód? j**nięte fele. Założyłem drugie koła i jak ręką odjął.
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
Daj spokój. To niby ma byc Hot Line Najebali sie w piatek i c**j. Weekend z głowy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie ma dyskusji. Mistrz pokazał, że nim jest, choć Jackiewicz moim zdaniem bardzo ładnie się zaprezentował. Piękne obrony, piękne uniki. Szkoda, że tak mało waleczności. Tak czy siak. Pasa nie ma, ale też nie ma wstydu.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
A co? Ma walczyć? No zobaczymy, co Jackiewicz pokaże :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Tych z Clubowymi ramkami pozdrawiamy w sposób szczególny:bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
No to c**j. Ten już odpłynął :decayed:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Michał Witaj na Forum
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
TIA. Chciałbym to zobaczyć.No chyba, że Oniak jeszcze nie dojechał
-
F1, Rajdy i Motorsport
[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 13:40_________________________________________________ale :kox: :kox: w końcu polsat dostępny jest na cyfrze + :good: :good: :good: koniec z oglądaniem F1 na pokojowej antenie :kox: :kox: Cały Polsat, czy tylko Polsat News ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Piotr Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Leszek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Darek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jarko69 Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Rafał Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Andrzej Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szymon Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Grzegorz Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
P Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
maxus24 Witaj na Forum
-
Problem z wykonaną usługą Prawo a Sąd? potrzebuje waszej pomocy!!!!
Tak, zawsze w przypadku (co zresztą wyraźnie napisałem) "nowych" czy "niesprawdzonych" technologii. Kolega Brylant wyraźnie napisał, że zaproponowali mu wykonanie usługi "nową" metodą. Świetnym przykładem tutaj jest pralnia chemiczna, w której często jest napisane, że nie ponoszą odpowiedzialności za szkody w elementach plastikowych ubrań - bo nigdy nie wiadomo jak guzik zareaguje na mocną chemię. Dlatego nie dziw się, jak odbierzesz marynarkę z poobrzynanymi guzikami EOT Brylant, napisz proszę jak się skończyło. Wszystko OK. Ale skoro sami proponują mi nową technologię, to raczej ponoszą odpowiedzialność za powstałe szkody.O ile oczywiście jako klient nie zostałem ostrzeżony o możliwości zniszczenia.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
HEHEHE. Tak myślałem
-
Problem z wykonaną usługą Prawo a Sąd? potrzebuje waszej pomocy!!!!
Zawsze dokładny opis technologii??? Że niby mam iść piekarza uczyć chleb robić? Jakbym umiał, to bym sobie sam upiekł.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
W Irlandii, to jeszcze rozumiem, ale w Bułgarii??? :polew:
-
Problem z wykonaną usługą Prawo a Sąd? potrzebuje waszej pomocy!!!!
Z tego, co się orientuję to jest free.
-
Problem z wykonaną usługą Prawo a Sąd? potrzebuje waszej pomocy!!!!
Moim zdaniem powinieneś zgłosić sie do Urzędu Ochrony Konsumenta. Powinni mieć biura bodajże w każdym mieście powiatowym. Tam najszybciej uzyskasz konkretne informacje.