Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tomasz Witaj na Forum
-
Montaż LED zamiast postojówek
Eee tam zaraz. Podłącz drugą oprawkę. W jednej normalna żarówka (chowasz ją w środku lampy), w drugiej LED. U mnie już tak ponad rok świeci i żadnych problemów
-
[B5 AHU] Zestaw narzędziowy firmy MAR-POL
Beta
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
gdzie :polew: Pewnie chodzi o filmik z Siemianem
-
F1, Rajdy i Motorsport
Też już z tego lałem.Poza nową ksywką Webbera także Vettel sobie na taką zasłużył... Crash Kid :decayed:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Jakoś wcześniej nikomu to nie przeszkadzało :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.pl/Artykul.82+M5638378223a.0.html
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Very k**wa nice :decayed:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Krystian Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bobek Witaj na Forum
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Baza ludzi umarłych 1/11 na podstawie powieści Hłaski, czyli zapowiada się nieźle Bo jest niezłe
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
Dolna część zderzaka jest większa
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
Wersja lajtowa bardziej mi się widzi. Choć sam bym się chyba tak daleko nie posunął Według mnie dół zbyt agresywny w zestawieniu z górą auta. Tak czy siak na pewno interesujące
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
aa,taki myk ciekaw jestem,ile by kosztowało tak wyposażone nowe B6,względem twojego seryjnego auta Ciekawe, czy Audi sprzedało choć 1szt. tak wyposażoną
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Z Poźkiem w środku. Żeby wsiąść musisz nadziać się na bolca Na zachętę :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sebastian Witaj na Forum
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie gadaj. Jak dzwoniłem nieźle zasapany byłeś A tak na serio, to słów już mi brak
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Lampę lekko ściemnij. Fura Graty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pio Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Michał Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Adam Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szymon Witaj na Forum
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Kiedyś byłem najlepszy. Potem dorosłem
-
F1, Rajdy i Motorsport
W czasie deszczu to można sobie osuszać do woli Zresztą sam Robert przyznał, że jego błąd, że się zdekoncentrował
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Własnie wczoraj wróciłem do Italii