Treść opublikowana przez zbychzz
-
[ALL] Folia statyczna do przyciemniania szyb ( bez kleju ) czy warto ?
tzn. że mam chyba inną tę folię, bo ja takich problemów u siebie nie zaobserwowałem
-
[ALL] Folia statyczna do przyciemniania szyb ( bez kleju ) czy warto ?
chyba coś ci się pomyliło - jak moze powstać bąbel przy siatce (ta folia w rzeczywistości wygląda jak siatka)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
dobry wybór
-
[ALL] Folia statyczna do przyciemniania szyb ( bez kleju ) czy warto ?
a mi się wydaje, że jednak warto Jakiś tydzień temu nakleiłem sobie takie cudo i muszę powiedzieć, że jest ok - wcześniej miałem rolety ale zaczęły mnie wkurzać bo po jakimś czasie zaczęły mi wpadać w wibracje i denerwować. Mata w wibracje nie wpadnie więc będzie pewnie ciszej w klekocie.
-
[ALL B6] Problem z warsztatem - prośba o poradę
Co to za popaprańcy Tak jak piszą koledzy - najpierw postaraj się dogadać bo będzie szybciej, później już inna droga zostaje (a masz dokumenty więc nie powinno być problemu-tyle że długo). 3 razy musiał im przestawić się rozrząd, żeby dojść na warsztacie o co chodzi ... ręce opadają. Napisz dla innych kogo trzeba omijać: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=64.0
-
Spoty Olsztyńskie
- [B5 AFN] Dziwnie zachowujace się wycieraczki!!!
kolega na pewno ma na myśli przekaźnik od wycieraczek- [B5 AFN] Dziwnie zachowujace się wycieraczki!!!
ups - nie doczytałem zbyt uważnie daj znać czy po wymianie jej problem ustąpił.- [B5 AFN] Dziwnie zachowujace się wycieraczki!!!
nikt nie pisze bo temat nie taki prosty by sie wydawało. W układzie tylniej wycieraczki jest elektronika która mogła się uszkodzić i to może ona tu paskudzić sprawe z tym obracaniem ramienia. Może być też tu problem z manetką (moim zdaniem najbardziej prawdopodobne), która może powodować obracanie (jej styki nie są wieczne).- [B5 AFN] Brak regulacji świateł mijania
jeżeli obie lampy to prawdopodobnie wina pokrętła, którym regulujesz wysokość- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum - zakup na pewno się uda a przy pomocy forum to już na pewno :>- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- [B5 1Z] Brak zasilania na świecach
milion razy pytane na forum ... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17242.msg201057#msg201057 i szukaj następnym razem- Spoty Olsztyńskie
hejka Adrian- [ALL B6] Problem z drzwiami brak informacji na FIS-ie.
może wtyczki są ok a gniazda nie Skoro piszesz że poruszasz i jest czasami ok to albo gniazdko albo kabelki (ale raczej bardziej prawdopodobne te pierwsze) zawsze dla pewności można odłączyć bezpieczniki i wtedy pryskać czymkolwiek do przeczyszczenia - osobiście polecam kontakt- Spoty Olsztyńskie
no ma gościu normalnie przesrane- [B5 AVG] Czy to objawy przepływomierza?
nowa to pewnie tak ale na pewno nie oryginał- [ALL B6] Problem z drzwiami brak informacji na FIS-ie.
Przede wszystkim to sprawdź kable w ów harmonijkach bo jeżeli poruszasz i jest ok tzn. że tam jest prawdopodobnie przerwa w obwodzie. Do tego dochodzą przełączniki w zamkach bo to one dają sygnał.- [B5 AFN] Działanie tempomatu
... a wyłączenie tempomatu następuje po przyciśnięciu hamulca lub sprzęgła- Spoty Olsztyńskie
kogo masz Zbychu na myśli? Może to Furio, Furio jest dłużej ode mnie :gwizdanie: a zobaczyłem klubowe ramki to i zagadałem przez okno ale nie zapytałem o nick za to kolega mówił że już 2 lata w klubie (z widzenia też nie znam ani furki ani kolegi)[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:09_________________________________________________a przy okazji gratulacje Mareczku wygranej- Spoty Olsztyńskie
pozdrowionka dla kierownika granatowej a4-ki z naszymi tabliczkami (w sumie jak już jesteś w naszym klubie 2 lata to i wypadałoby pojawić się na spociku )- [B5 AFN] [B5 AFN] Problem z tylnią wycieraczką
przyczyną może być woda, która dostała się w kabelki i robi zwarcie od czasu do czasu (sprawdź czy nie zbiera się woda w nogach kierowcy od przecieków lub nie jest rozłączony przewód od płynu do spryskiwaczy) - wydaje mi się, że wiązka od tylnego silniczka właśnie tamtędy idzie. Jeżeli chodzi o silniczek to małe prawdopodobieństwo, że do ukł.elektronicznego w nim dostała sie woda(jest dość szczelnie zabudowany).- [B5 AFN] Odma i regulator ciśnienia 028129101D
jeżeli chodzi o regulator ciśnienia to można go rozebrać ale złożyć to już nie za bardzo (te cholerstwo jest nienaprawialne). Możesz spróbować go przeczyścić wodą (ja wziąłem sobie taki zaworek do zabawy jak wymieniałem i najpierw zacząłem przelewać przez niego wodę to b.dużo brudu wypłynęło). - [B5 AFN] Dziwnie zachowujace się wycieraczki!!!