Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AJM] OGrowóz
i czas na to aby pół dnia spędzić na czyszczeniu ;-) Tomasz, czepiasz się ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
hehehe, kolego, zobacz sobie okolicę i weź pod uwagę że co chwilę ktoś tam zasuwał i roznosił ten pył ;-) Tak w woli ścisłości auto było myte przed wyjazdem ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Foto-sesja wypadła spontanicznie ;-) Mała poszła spać po wizycie na basenie więc miałem około 2h czasu ;-) Na spota bym się w końcu wybrał tylko kolidują mi z godziną kąpania. W ten weakend będę na weselu ale może akurat na wieczór wrócę to wpadnę ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Doszło trochę modów i napraw: # ringi na zegary z FIS'em, # nadkola przednie z S4, # dolna osłona silnika, # dolna osłona skrzyni biegów, # rozpórka z A6 C5, # naprawa wyświetlacza FIS w liczniku. Dodatkowo w końcu udało mi się zrobić małą foto-sesję ;-) Wszystko w pierwszym poście ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Napraw FIS'a to Ci długo posłuży ;-)
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
po X miesiacach naprawy długopisem znowu mam ten sam problem co był :/ Nie ma jakichś zamienników naprawczych tego ? Tylko ASO ?
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
tak ale jak go rozbiorę to dobrze jakbym od razu miał części do naprawy ;-)
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
Tak czytam ten wątek bo padło mi sterowanie oparciem fotela kierowcy. Z tego co patrzyłem po Allegro to ciężko wogóle trafić na przednie fotele w pełnej elektryce. Tak czy inaczej z C5 fotele po małych modyfikacjach podchodzą do B5 ?
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
ja tam na swoje OZ-tki nie narzekam bo chyba są niezniszczalne hehe ;-) ale fakt faktem już mi się przeżyły.
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
nie wiem czy stare nie były lepsze ;-) edit: chociaż Ty je miałeś w 17" to jednak nie ;-)
-
[ALL] Turbo BRD
hejka, sam robisz te regeneracje ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to chyba dopiero zacząłeś wydawać hehe ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no właśnie bo ostatnio ich nie było w jego sklepie a teraz widzę że się pojawiły - jak zamontujesz to daj znać czy element na fis jest przyklejany czy zaginany
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
hmmm, dido sprzedaje teraz ramki z tą ramką na FIS ? One są metalowe czy jak inne plasik ?
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
no zawias nie ale buda z tego co pamiętam to tam nie była cięta właśnie pod Q ?
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
hmmmmm, pasuje na pewno ? Ty tam chyba jednak trochę ciąłeś hehe ;-) gratulację za mod w kierunku Q :-)
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
standard ;-)
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
ale jazda hehe ;-) Jeżeli mogę dodać coś od siebie to jeżeli chcecie dobrego laptopa który posłuży Wam kilka lat to wybierać tylko wersje biznesowe. Nie będzie kosztował 2000 tylko bliżej 3000 i więcej w zależności od konfiguracji, ale wytrzyma swoje ;-) Oczywiście jak ktoś patrzy tylko na procesor i obudowę to sobie kupi co będzie chciał. Od siebie jeszcze dodam że są wersje laptopów z dwoma wejściami na dyski. Sam takie używam i systemowy siedzi dysk SSD, a magazynowy zwykły na sata 750GB. W porównaniu tych technologii, faktycznie jak po jakimś czasie odpaliłem takiego samego laptopa ze zwykłym dyskiem to nie mogłem uwierzyć że to aż taka różnica pracy.[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 15:31_________________________________________________i to co jeszcze pisze kolega pokson, jak się nie czyści chłodzenia z syfów to później są kłopoty ;-)
-
[ALL] DPF - gdzie usunąć?
Koleś z linka który Ci podesłałem wyłącza go mechanicznie i elektronicznie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no co ? przeciez bezwypadkowe ;-)
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
nie wiem, narazie będę mocował standardową bo swoją zgubiłem w śniegu ;-)
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
osłona z kwasówki dobra sprawa ale i kosztowna :/ też nad tym myślałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie wyczaliłem że samolotem będzie szybciej i taniej niż pkp hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie są jakieś busy z Krakowa do Wawy ?
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
sprzedajesz już ją ? :-(