Treść opublikowana przez MARTiiii
-
Azot w koła - gdzie w Lublinie ?
Jak w temacie. Wiecie lubelaki gdzie można takowy azot znalezc. ... przy okazji może wiecie gdzie myjnia jakaś samoobsługowa - Hanesco znam.
-
Można jakoś zabezpieczyć kapsle?????
A jak tam jest?
-
Polecane opony letnie
Pływać po dordze raczej nie bedziesz, chyba że sam przesadzisz. Ja bym się tymi 225 nie martwił aż tak, a na 17" jak dla mnie tlyko 225. Bridgestone ER300 jest zachwalana w dodatku ma najlepszą cene z tych lepszych opon. Chyba że coś z tańszej półki. Ja te Dunlopy 9000 zamówiłem tylko dlatego bo są w extra cenie - oczywiście parametry też niczego sobie ale gdy by nie ta cena to tylko ER300.
-
Można jakoś zabezpieczyć kapsle?????
Niestety razej się nie da, przynajmniej mi nic do głowy nie przychodzi. Jedynie co możesz zrobić to drobną grawerke nr tablic rejestracyjnych na nich. Czyli samemu trochę zniszczyć je trochę
-
Migające lapki, pomoc drogowa i.. co to moze byc?
Spox - to wal odrazu do siedziby Shell'a, powiadom co ich partner zrobił. Ja tam na patronackiej bym nie zatankował bo to wcale nie oznacza dobrej jakości paliwa (nie ma sie gwarancji co tam póżniej z tym paliwem zrobili) . Partner to nie to samo co stacja Shell. Nie raz się o tym przekonałem gdy jeździłem jeszcze na gazie. Patronackie omijać z daleka!!! Ale masz racje BP jest najlepsze, tylko stacji mało. Pisz, jak się tam sprawy mają z niunią no i samą sprawą paliwa
-
Jak ściągnąć dolne listwy z drzwi??
Szukanie nie boli, było wiele razy tylko chęci brak!!!! Wysuwają się, przesuń a prawo, czy tam lewo.
-
Polecane opony letnie
215 jeszcze w porządku. Tu jezdza na 225 (tylko na 17") i chwalą. Masz 125KM, tak bardzo nie odczujesz tych 215, a i wyglądać A4 będzie lepiej.
-
Polecane opony letnie
Spox niezła cena, jak za takie opony, nic tylko je brać puki są ehe aha
-
Polecane opony letnie
Czy te 215/55 R16 wejdą bez problemow na fele 7x16 ET35-45 ??? Niezla cena :eek:
-
Migające lapki, pomoc drogowa i.. co to moze byc?
Szerze wapię by to była wina paliwa no ale cuda się zdarzają. Jak nie masz przynajmniej paragonu to nie dasz rady nic wyegzekwowac. Wspolczuje tej przygody.
-
[B5] Jaka gałka zmiany biegów. Co wybrać ?
Fajnie by wyglądało gdyby była wersja z ringami Audi a nie napisy.
-
[ALL] Texsaco additive
Jak nie tankujesz BP Ultimate to raz na jakiś czas dodałbym taki specyfik. Texaco dobra firma.
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
Mi się wydaje,że zamiast tego się montuje bo tak by odstawało. No chyba, że takie cieńkie. Ciekawe ile takie cos w ASO kosztuje.
-
Polecane opony letnie
A ja szykuje się na takie Bridgestone ER300. Ogólnie chwalone z tego co już wyszperałem a i najtańsze z tych lepszych http://www.opony.com/opony/48088_bridgestone_er300.html
-
Do sprzedania opony..... goodrich 4 szt.
Skoro są jak nowe to zmierz ile mm bierznika, zrób fotke, sprawdź po ile chodzą takie nowe opony. Odejmij od tego 50zl od szt. i wystaw na Alegro.
-
[ALL] Dodatki do ON zimą
Mi ostatnio prowdopodobnie trochę przymarzło co nie co w przewodach czy moze baku nawet (z 5l miałem w baku i to może). No i miałem problemy z rozruchem. Stawiam że to było przyczyną, duże mrozy, świece nowe, a i przy mniejszych mrozach nie bylo az czegos takeigo ale nie beznzyny. Uszlachetniaczy trzeba uzywac moim zdaniem...
-
Utrudniony rozruch zimą.
Świeczki były wymieniane wszystkie w listopadzie, oryginały. Widocznie tak spadła temp, a stał trochę i bak prawie pusty. Może ropa zgęstniałą trochę, chociaż na Shellu tankuje. U nas -15 , jak miło.
-
Koszty obniżenia A4
Narazie tak badam sprawę... Gdyby nie te drogi to ehh
-
Utrudniony rozruch zimą.
No dzisiaj musiało przymrozić w nocy bo musiałem dwa razy grzać, wcześniej nie było takiego problemu. Zakopcił aż miło :confused:
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
Bordowy :twisted:
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
To jest nakładka, czy zamiast tego co już jest na klapie nad szybą? Trudno się to montuje? Coś takeigo ....
-
Koszty obniżenia A4
Co trzeba wymienić by obniżyć A4 o 20mm? Jakie przybliżone koszty takiego zabiegu? Utwardzać to raczej niechce. Wszystko seria...
-
Najgorsze alumy - Mięciochy
Ronal to praktycznie Audi więc... Zapomniałem o dodaniu jeszcze Dragracing ale te chyba dośc dobre są. Ja też dużo dobrego słyszałem o Dezent.
-
Najgorsze alumy - Mięciochy
Dawno temu... było jakie najlepsze alumy. To teraz będzie, które najgorsze, najbardziej miękkie, krzywiące się na potęge lub wykonane jak sto nieszczęść i których lepiej się wystrzegać Bo to chyba większość interesuje... które omijać z daleka, a które nawet można kupić i nie zbankrutować. Nie jestem obeznany w felach, jak macie propozycje co dodać do ankiety to dodam Pewnie skarcę i wstawię za dobrą do tej ankiety, co robić. Dwa głosy...
-
Prosze doradźcie jakie alumki do A4 B5
Gdzie kupiłeś, po ile?