Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Ten sam problem w 1.9 TDI. Jakieś rozwiązanie ktoś znalazł? pompę vacum wymieniłem już na inna używkę i bez zmian, nieszczelności nigdzie nie znalazłem w układzie.
  2. Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
  3. Juz nieaktualne, znalazlem za 20zl
  4. Jeśli to są "WM Sport" to dobrze je zabezpiecz przed rdzą, bo po jednej zimie już je rdza wpier...
  5. Ładnie się wkomponowało, ale i tak widać trochę spawy Chyba jeszcze przydałoby się to prysnąć?
  6. Stworzyłem, ale przestało działać kodowanie z domykaniem szyb (+2048), dlatego chciałem podejrzeć jakie kodowania mają inni Rozumiem, że nic poza funkcjami w przedziale od 1 do 8192 nie może być w tym kodowaniu (jakieś "fabrycznie" dodane cyferki czy coś)?? Przy okazji... Może ktoś się orientuje, czy po zakodowaniu mignięcia kierunkami przy zamykaniu/otwieraniu działa tylko na określonych centralkach, czy na każdych?
  7. Ma ktoś pompkę o nr 8L0 862 257 G i mógłby mi podać swoje kodowanie, bo coś kiedyś namieszałem i wariuje z alarmem (którego nie ma fizycznie), a nie mogę znaleźć kodowania które spisałem przed zabawą z tym..
  8. Świetnie na tych felach wygląda
  9. Przeciwmgłowe przód i tył pod 397 ( http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-przyciskow-poliftowych-przedlifcie-uzycia-isostatow-ori-190307/ ) A o co chodzi z tym położeniem? Jeśli o samopoziomowanie to jest sterownik od tego. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/
  10. Prosciej chyba na ori przekazniku, masz opisane w innym temacie w warsztacie co i jak, autor tematu maxsterr
  11. W 2din jest tak samo jak w 1din, czyli jeslt juz opisane co i jak ;-)
  12. Calej nie bede kupowal, bo cena powala na kolana, a uzywke w ladnym stanie b ciezko znalezc...
  13. Podają może gdzieś w etce, czy czymś innym o możliwości kupna samego dekielka do gałki zmiany biegów (6-bieg), aby nie kupować całej gałki?
  14. Nikt nie wie najwyrazniej. Porownaj sobie schemat elektryczny z przedlifta i polifta, moze czyms sie rozni i dlatego to sie dzieje. Cos pamietam ze w przedlifcie byl jakis czujnik przy podszybiu (w po brak) i ktory chyba wplywal na wentylator, jednak musisz to sprawdzic.
  15. W symphony podświetlenie, logika zapłonu i coś tam jeszcze działa na CANie - sygnał idzie dwoma przewodami z licznika (poliftowy z białym podświetleniem). Co do drugiego to chyba normalne (jeśli świecie a nie miga), u mnie też tak było.
  16. Beny, przeciez do ogrzewania wykorzystuje sie tylko te dwa grube przewody. Szary z niebieskim to podswietlenie przyciskow i mozesz go wykorzystac do popielniczki czy podswietlanego kubka, tak jak i brazowy (masa)
  17. Bidzio1, chcesz tą lampkę włożyć bez jakiegokolwiek jej (lampki) cięcia? Kiepsko to widzę, ale napisz jak Ci to wyszło
  18. Pozdrawiam kierownika A4 stojącej po lewej wczoraj na parkingu makro
  19. Nie napisałem, że to u siebie robiłem (choć też robiłem)
  20. Pzez bagaznik gladko weszlo i nic nie trzebabylo skladac oparc
  21. A skladanego oparcia kanapy nie masz?
  22. Najpierw się dowiedz od kogoś, czy pasują w miejsce starych, choć do końca ich nie będziesz mógł wymienić na starej obudowie parownika, bo po prostu nie będziesz miał gdzie przykręcić silniczka od obiegu zamkniętego...
  23. Na pewno siwą kostkę pomiń, bo okazało się, że ta masa sterowników była wspólna dla kilku elementów Co do czujnika powiązany z zasysaniem - w poliftowym klimatroniku nie obchodzi Cie on, nic nie musisz dodatkowo podłączać.
  24. Adaptacja klap nic nie da, póki będziecie mieć silniczki z przedlifta. Pewnie podobnie jest z wentylatorem. Silniczki przedliftowe i klimatronik poliftowy "nie lubią się". Czy da się zamontować poliftowe silniczki do przedliftowej obudowy parownika - nie wiem. Inna sprawa, że nie macie działającego zamkniętego obiegu, bo w przedlifcie jest to sterowane podciśnieniowo, co tym bardziej przemawia za wymianą na liftową obudowe parownika
  25. Teoretycznie możnaby, ale radio musi obsługiwać tylne głośniki (z brązowej kostki - mowa o oryginalnym radiu), a concert, symphony czy navi+ tego nie ma. W avancie wzmacniacz jest razem z subem w jednej obudowie. W sedanie wzmak jest oddzielnie, ale w każdym bądź razie jak się kupuje bose na wymianę to przecież w komplecie ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.