Treść opublikowana przez pawelwor
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Zawsze były dwa składane elektrycznie
-
[A4 B5] 1.9 TDI 1z ubytek oleju i jakby wyciek z okolic turbiny
Czy w 75km silnikach były intercoolery?
-
[B5 AJM] Intercooler - jaki?
Mam taki z literką G wyjęty z mojego auta sprawny i nawet przeczyszczony benzyną ekstrakcyjną. Za 130zł oddam. Jeśli chcesz pisz na pw
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Jak to się skończyło z tym autem?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Oryginalne, poza tym jednym przewodem, o którym napisałem na fotce. To są zdjęcia dla jedrusa4, aby rozgryzł poprawne przełożenie
-
[B5 AFN] Zużycie oleju po tuningu...
Ale wiadomo, że jak masz program, to trochę Twój styl jazdy ulega zmianie Tym bardziej, że po tym trochę wyżej potrafi się wkręcić na obrotach...
-
[B5 AFN] Zużycie oleju po tuningu...
O właśnie i o to mi chodzi. Napisz po sprawdzeniu, czy po wirusie coś więcej bierze I Panowie! To nie jest wątek nt. "Komu bierze a komu nie" ! Koniec OFF!
-
[B5 AFN] Zużycie oleju po tuningu...
Turbawka mam nadzieję w dobrym stanie, mam ją od roba555. Uszczelniacze kto wie... silnika nie będę rozbierał, żeby to sprawdzić
-
[B5 AFN] Zużycie oleju po tuningu...
Zrobiłem jakieś 2000km od ostatniego sprawdzenia poziomu i żeby powrócić do poprzedniego stanu dolałem ok 400ml oleju. Fakt że po chipie lubię przyśpieszać i obrotomierz potrafi przekroczyć przy takiej zabawie 4400obr, ale tylko na chwilę, ale żeby aż tyle brało?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Zrobiłem fotki jak wyglądają wtyczki klimatronika po I lifcie:
-
[B5 AFN] Zużycie oleju po tuningu...
Czy przy konfiguracji: BRD, 216, pompa 11, ic z alfy i większej mocy z tego silnik ma prawo łykać sobie olej przy "bawieniu" się czasem albo normalnej jeździe?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Marioximus, na zdjęciu pokazałeś klimatronika przed II liftem, a w temacie ciągle o klimatroniku po II lifcie
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
Sprawdziłem dzisiaj z innym prawie nowym akumulatorem Centra 760A i pierwsze odpalanie jak było spie... tak jest. Jedynie wymiana rozrusznika zostaje...
-
[B5 AFN] Pompa Vp37 problem
Źle nastawnik ustawiłeś, przesuwa się w dosyć dużym zakresie, ale działa w bardzo niewielkim (musisz znaleźć ten zakres - 1 mm to już dosyć duże przesunięcie). Jakiś czas temu miałem to samo (myślałem, że ciągle się zapowietrza) i po jakimś czasie jakoś wpadłem na to co zrobiłem źle
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
Mam to samo i widzę, że coraz więcej samochodów to ma... Jeślibyś podmienił akumulator na mocniejszy napisz jaki efekt. Wydaje mi się, że mirek309 ma to też wtedy, kiedy świece nie są załączane (dodatnia temp)
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Pomyśleliście o kierowcach jadących za wami? Tylne przeciwmgłowe strasznie walą po oczach i zamiast, wg. Was, poprawić bezpieczeństwo, tylko je pogarszacie...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Mam problem z tym podświetleniem... W beżowej jest już pod drugim pinem od lewej przewód szary z niebieskim paskiem, a w czarnej małej kostce nie ma pod pinem 1 od lewej żadnego przewodu. Nie mając co przełożyć podłączyłem szary z niebieskim paskiem z podświetlenia grzania szyby tylnej pod pin 1 od lewej do czarnej kostki. Podświetlenie jest, ale ciągle mruga... Co mam zrobić, bo brak mi już pomysłów...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
no to jezdze bez przeciwmglowych ;p Jedrusa4 wlasnie grzebie przy klimatroniku. Czy zamiana przewodow z bezowej do czarnej ma zwiazek z podswietleniem przyciskow? Wszystko dziala jak nalezy wlasnie poza podswietleniem przyciskow i nie jestem pewien, czy w moim przypadku wystarczy tylko podciagnac przewod szary z niebieskim z podgrzewania szyby?
-
[ALL] Najlepszy sposob na przyklejenie listew bocznych drzwi.
Zazwyczaj używa się kleju do szyb. Ja używam kleju patex fix.
-
[B5 AFN] Demontaż pompy wtryskowej bez zdejmowania przodu-da radę?
Jeśli z pod nastawnika ucieka paliwo, to nawet pompy nie musisz wyjmować. Wystarczy odkręcić nastawnik (4 śruby z czego jedna trójkątna) i wymienić uszczelkę
-
[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU
Wiem, nie bierz tego gówna... Pierwszy zestaw się skurczył pod wpływem słońca. Drugiego już nie zakładałem, mimo że przysłali w ramach reklamacji... Ponadto wykonanie bardzo słabe, ma się wrażenie, że ktoś to w garażu domowymi sposobami robił...
-
[B5 AHU] Luźne osłony podszybia - tak ma być?
Jak źle będą założone, to i będą odstawać Osłona ma ząbki, które muszą "złapać" listwę aluminiową zaraz przy szybie, może źle było złożone...
-
[ALL B5] Co to za wtyczka przy tylnej kanapie?
Grzanie?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Faktycznie, przeoczyłem część :gwizdanie: To jeszcze jakbyś znalazł chwilę czasu opisz podłączenie isostatu (jaki przewód gdzie wlutować itp), bo dla mnie to czarna magia, mimo, że dla Ciebie banalne [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 18:40_________________________________________________ Dzisiaj się bawiłem w przekładkę. Zamiast przedłużania przewodów do grzania tylnej szyby zdjąłem ile się dało taśmę materiałową, dzięki czemu bez problemu mogłem wpiąć wtykę w klimatronik. W kostce awaryjnych są dwa przewody czarne z zielonym paskiem, jeden z pinu 2 starej kostki idzie do pinu 7 nowej, drugiego nie pamiętam, jak znajdę kartkę to dopiszę, ale jak źle się coś podłączy to nie będą działać poprawnie kierunkowskazy Został jeszcze ten isostat, więc jeździć będę bez przeciwmgłowych :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 23:56_________________________________________________Podpowiedzcie, czy isostat mam kupić jeden podwójny (co na zdjęciu wyżej) VAVT1523, czy 2 sztuki pojedynczego VAVT1518? To się czymś różni, czy tylko tym, że dwa ze sobą połączone i pojedyncza sztuka?
-
[ALL B5] Trudności w ustawieniu zbieżności
I może co miesiąc mam to powtarzać?