Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. polecam od siebie toyo t1 sport dzisiaj założyłem, zrobiłem kilkadziesiąt km i jedno co wręcz zadziwia, mimo że opona ma 255 mm szerokości prawie w ogóle jej nie słychać
  2. poskładałem koła dla mnie kox, wygląda to koło znacznie masywniej z taką oponą
  3. +1. +2 (odkąd jestem na forum) A śmiali się ze mnie, że jeżdżę na 235/40 a tero ładują 255 ja ci mówiłem pod stelmetem że dla mnie twoje 235 wyglądają dużo lepiej od moich 225
  4. z tym że te na foto są sporo szersze ja nie mam nic specjalnie do naciągów ale nie widzi mi się opona 215 w b5, w 18 calach jeszcze znośnie ale w 19 już jest pokraka patrząc od tyłu 255 naciągnięte na 10,5 cala może być, na ten sezon zostaną takie felgi jakie są balona jakiegoś wielkiego nie będzie, na foto jest 20" ale to nie ma znaczenia
  5. eeee ten głośnik mogłeś dać tam gdzie seria w avancie
  6. nie, takie ciśnienie było potrzebne żeby sie opona ułożyła na feldze
  7. 4 bary? to mało, miękkie chyba te nankangi mi jak zakładali federale to jedna opona przyjęła prawie 7 a było tylko 225/35 na 8,5j
  8. a Ty przód i tył Oboje macie niemęski setup
  9. ile cię kasuja za jedno koło jak to tyle trwa?
  10. coś tam odświeżę, chciałem zakładać nowy temat ale jednak większość tego auta pozostanie więc będę sobie kontynuował pisanie tutaj żeby była jako taka historia jak na razie w budzie rs wspawana nowa wnęka koła zapasowego i to tyle, czekam aż kuba znajdzie czas i miejsce żeby ją do niego wepchnąć. W międzyczasie zbieram jakieś tam części. felgi oddane do malowania odbieram w nowym tygodniu, kolory jednak jak na tym foto: zaciski czerwone są już z ładną naklejką, wlepki bbs na rancik zamawiam za chwilkę, dekle jako że to większy wydatek który jednak może poczekać, wpadną może do końca sezonu, wiem jedno, będą na pewno czerwone od czornego odkupiłem 2 sztuki dystansów 20mm z przodu et będzie o 5 mm mniejsze jak w serii, a tyłu planuję dać koła 10mm szerzej niż w fabryce, jeśli ktoś ma na handel 25mm, przykręcane dystanse to chętnie odkupię wczoraj odebrałem opony, szerokość jak w seryjnym rs4, z tym że niższe i o cal większe, trochę tej gumy jest (toyo proxess t1 sport) w związku z tym, że auto będzei praktycznie całe rozebrane i wyjedzie silnik udalo się uciułać trochę grosza i dogadać z maxem w skutek czego kolejne graty do spiżarni- 2x K04 z rs4 (czekam na wyspawanie rur dolotowych) i fabrycznie nowa, środkowa kratka w przedni zderzak kratkę będę potrzebował jeszcze jedną, stało się tak a nie inaczej, nie dogadałem się z kolegą na innym forum i zostaje fmic ten który jest zamiast coolerów z rs a żeby jak najmniej go zasłonić zderzak będzie poharatany tak jak tu: dokupione też nowe przewowdy w oplocie na przód, stare niestety nie pasują ale się sprzeda i jakaś kasa będzie nie mogłem znaleźć wentylków bbs więc wziąłem ori z porsche, będą pasowały do zacisków po zimie odezwało się łożysko w tylnym kole, we wtorek wymiana a w przyszłym tygodniu wymiana tulei tylnego zawieszenia na poliuretan, zobaczymy jak się na tym lata bo teraz zawieszenie do mnie puka żeby je ogarnąć dokupiłem też świeży filtr paliwa, łatwiej go będzie wymianić kiedy bak będzie na ziemi, w późniejszym czasie jeszcze wydajniejsza pompa paliwa(rs4 albo bosch 040) oraz wtryski 440cc i strojenie ale to już najwcześniej po wakacjach a najpewniej dopiero jesienią z innych lecz jeszcze dalszych planów wnętrze robi wyjazd i mają byc tylko dwa fotele recaro pole position lusterka w carbon i dopieszczanie i gonienie pod względem mocy seryjnego rs4
  11. słupki połysk są po prostu z polifta
  12. ej detailingowiec pomalowałeś tarcze szprajem roll wygląda teraz lepiej i pasuje do całości, jak dla mnie największy plus to brak gaśnicy
  13. duffy odpowiedział(a) na strazak990 temat w Lubuskie
    o prosze ile was tutaj jest :decayed: co do zlotu to możecie dopisac mnie i pewnie jeszcze 2-3 inne b5
  14. chyba tak bo zacisk rs4 jest głębiej osadzony.
  15. też bym u siebie stożek wrzucił ale nie podoba mi sie jaki tam bajzel się robi z kablami, da się to jakoś ładnie ogarnąć?
  16. a ja dostałem 4 koła dofinansowania do nowej karoserii
  17. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    z nim nie gadajcie, on jeździ busem i na pewno się wlecze u niemca na 12stce u mnie w firmie na szczęście nikt się spalania nie czepia, man z dolnych niemiec z pełnym obciążeniem przyjeżdża ze spalaniem 33-34 litry
  18. bo chciał mieć i było go stać
  19. ja bym kupił takie coś i byłbym niemal pewny że nikt inny w okolicy by takiego nie miał
  20. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ale który? czerwony wygląda lepiej, do tego srebrnego trzeba by jeszcze coś dorzucić to może by to zagrało
  21. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  22. ja juz raz sobie wymyśliłem zmianę koloru i nic dobrego z tego nie wyszło:facepalm: szarak jest fajny
  23. krzysiek, problem jest tego typu że odnowienie kompletu 8,5J kosztować mnie będzie 400zl, w tym sezonie nie ma raczej szans na nową rolkę, za dużo wydatków, wolę kupić lepsze opony a felgę zmienić na 2015 pozostaje kwestia wyboru koloru ale 99% że będą srebrne.
  24. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    a zobaczcie jaki ten sprytny
  25. duffy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    widziałem w strefie smiechu chyba, masakra gdzie takich baranów produkują :decayed: ten co nagrywa stoi na za***iście wielkiej krzyżówce, która wygląda że da się na niej na raz zawinąć ale po co cofnąć 50m, lepiej zestaw doszczętnie zniszczyć :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.