Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie mam do porównania, ale w tej od razu widac ze nie ma przegory do wlotu turbo i sa wieksze kanaly porównanie znalazlem takie: seria: http://gallery.034motorsport.com/var/resizes/Product_Images/1_8tHOManifold/1_8tStockExhManFlow.jpg?m=1302054704 szport: http://gallery.034motorsport.com/var/resizes/Product_Images/1_8tHOManifold/1_8TManifoldFlow034.jpg?m=1302054723
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
panowie a co o tym sadzicie? http://postimg.org/gallery/36o1pr8gw/
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
dzwon:) 731 226 888
-
Spoty wrocławskie
grabiszynska skup zlomu kolo stacji orlen w prawo
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Ja sie pisze na samo hamowanie
-
A4 B6 1.8 T Quattro Jakie Zawieszenie Zamontowac Do Tego Auta Kto Cos Poleci?
w katalogu tak piszą:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
no moje stare http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/hamulce-312mm-komplet-333237/
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
nie chce nikt zestawu 312mm ?
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Panowie macie jakas rozsadna metode na wymiane sprezyn tyl w q? tam jest masakra, probowalem podlozyc pokladki z tematu i nici nawet z sciagaczem sprezyn trzeba chyba polowe rzeczy porozkrecac
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Panie McGiver? wiara pragnie otrzymac wyniki strojenia na hemoroidach (i innych hybrydach)
-
A4 B6 1.8 T Quattro Jakie Zawieszenie Zamontowac Do Tego Auta Kto Cos Poleci?
ja jestem zadowolony, jest dosc nisko, nie ma juz mozliwosci wjezdzania na kraweznik prostopadle ale zadnych problemów z garazaach podziemnych itp niestety nie zalozylem podkladek (8E0 512 145) pod tylne sprezyny od razu, to by mi dalo dupke troche do góry ;/ amory: 19-164472 19-164489
-
A4 B6 1.8 T Quattro Jakie Zawieszenie Zamontowac Do Tego Auta Kto Cos Poleci?
daj znac i wrzuc fotki, ja zalozylem tez eibach ale do tego bilstein b4 sport.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wiela ??? ---------- Post dopisany 15-06-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 19:47 ---------- Masz je jeszcze czy juz poszly ? mam mam 360pl po znajomosci.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak wysokoomowe i zlacze ev6, okazy wystepujace tylko sporadycznie w przyrodzie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie chce kto wtryskow do 1.8T? mam dwa komplety: - od bexa - oraz 530cc/4bary DENSO (wchodza plug and play) potrzeba jedynie podkladek pod listwe
-
Dobrzy chiptunerzy
gregor10
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dosc mądry wywód, przy czym u mni ejest jedna kwestia przód nowe amory, tył na razie zostawilem stare 1BA
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
tak ale z tego co wiem b4 a b4 sport roznia sie twardoscia a nie dlugoscia
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
zalozylem b4 sport niby do zawieszenia 1BE, ciezko dostepne w pl
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
tak na kazdym tyle, czarne sprezyny pro kita. Gleba pelna parą haha
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
mam nowe amortyzatory
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ja mam okolo 63.5cm do rantu od ziemii na eibach pro -30. Springi niby dobrze dobrane, eibach twierdzi idealnie wedle zalozen eibach.pl
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ja zalozylem -30 i siadl z przodu okolo 40, amorki nowe b4 sport bilstein
-
Wycięcie drugiej sondy z programu
Jak mówią ze sie tego nie da zrobić, to znaczy ze po prostu nie umieją
-
Wycięcie drugiej sondy z programu
jedz sobie do gregor10, powinno sie usuwac i sonde i diagnostyke obwodu i norme euro w oprogramowaniu sterownika, gregor10 to ogarnia w malym palcu