Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. lepiej siedzieć w pracy xD gdzie we wrocku beda mieć uszczelki pod kata 1.8t? w intercarsie zabrakło....
  2. Dokładnie, w 1.8T od razu to obliczymy
  3. heh standardowo w ecuproject sami optymysci xD i ich dokladna hamownia.
  4. jaki boost na tej k03? wtryski seria 280cc?
  5. No ciekawe ile z tego wyjdzie ile zamierzasz dmuchnąć na tym k03s?
  6. a jakie wtryski proponujecie troche wieksze od tych bexowych 320cc@3bar? pasujące plug and play, czyli podobna rezystancja, ewentualnie zastosowanie dystansy....cos co wydoli na przyszlosc ze 250konia.
  7. Panowie ma ktoś ładną tabele z wydajnością wtrysków przy określonym ciśnieniu? Czy pomiędzy BFB a BEX jest różnica w regulatorze ciśnienia? Chodzi mi o montaż wtrysków z 180km AUQ 06A906031BA (niby te same co w bex).
  8. Kawałek blyszczacej rury a cieszy.... (update)
  9. Spoty są w niedziele o takiej porze że mnie praktycznie zawsze nie ma we Wro
  10. Sezon rozpoczęty fotki up.
  11. Po zmianie wtrysków trzeba przerezać 3 mapki w sofcie, to że spalanie spadło na fisie własnie oznacza że mapka KVB nie została tknięta po włożeniu wtrysków. U siebie też chce właśnie zapodać mocniejsze wtryski, bo to konieczność, przy dmuchaniu 0.9 bara czas wtrysku podchodzi pod 21ms.... a kata to na dzien dobry wywalać..będzie lżej, delikatnie spadnie egt, turbo ulży i pomruczy agresywniej.
  12. roman_tyk odpowiedział(a) na omzig temat w Silnik i Układ Napędowy
    najlepiej gaz lej ma ponad 100 oktanów. A tak apropo sa ludzie co przyspieszaja o 12 stopni spokojnie. Aczkolwiek u Ciebie może być więcej namieszane w innych mapach, zrob logi 002, 115,118, 020, 031,034 popatrzymy z ciekawości co w Ameryce robią.
  13. roman_tyk odpowiedział(a) na omzig temat w Silnik i Układ Napędowy
    ECU na stół wylut kości i do programatora. Za pewne ma blokade zapisu na "podstawce". Program bez problemu znajdziesz w sieci, jest tego od cholery.
  14. Panowie, czy wtryski z AUQ 0 280 156 062 / 06A 906 031 BA to te same wtryski ktore sa w BEX? 320cm? Chce zalożyć do BFB, chyba podejdą?
  15. Kolego zaloż sobie na dzieńdobry wieksze wtryski i bedzie po problemie, mi gazownik powiedzial ze tech214 spokojnie obsluzy pod zapetlenie 24ms. Sa ludzie na forum co mają po 280 koni w tym silniku i w lpg bez zadnych problemów.
  16. A macie wskaznik EGT? jaka jest granica topienia elementów silnika w 1.8T?
  17. Sprzeglo lepiej z 1Z do tego kolo zamachowe i docisk od LT
  18. Pany potrzebuje alufelgen 16 cali 5x112 co by podeszly do passata b5fl na wczoraj!
  19. No to już jestem coraz bliżej wyboru 205/55/16: 1. Vredestein Ultrac Cento 205/55R16 91Y 2. Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE 205/55R16 91W 3. Fulda SPORTCONTROL 205/55R16 91W napęd quattro, wszystkie w okolicach 250zl/sztuka i wszystkie halasliwe na 67dB lub troche drożej nowy wytwór: 4. Dunlop SP Sport Bluresponse 205/55R16 91W
  20. masz gdzies link do aukcji? moze mialbym klienta
  21. To zrób w kolejnym poście i poproś moda o podwieszenie w pierszym poście No wlasnie, moglibysmy tam wcisnac na prawde sporo informacji, ja mam już linki gotowe do ciekawych informacji, także tuningowo-rezaczowych.
  22. a ja pytalem o cene malego zaworka odpowietrzania skrzyni korbowej i tak: audi centrum wrocław = 100zl volkswagen centrum wrocław = 50zl allegro = zamiennik 21zl
  23. Panowie prosze o sugestie co wybrac?:205/55/16 Vredestein Sportrac 5 91V Dunlop SP Sport Fastresponse 91W Hankook Ventus Prime 2 K115 91H Firestone Firehawk TZ300a 91H Fulda Ecocontrol HP 91H Goodyear Optigrip 91H
  24. Witam Potrzebuje numer zaworka odpowietrzania skrzyni korbowej 1.8T 163ps Q 2005r W starszych modelach było to: 035 103 245 G dzieki Znacie jeszcze jakieś inne zaworki które warto wymienić (jednokierunkowe), mogące mieć związek z nieszczelnym dolotem?
  25. Co jakiś czas wracam na poszczególne strony tego wątka, może wreszcie ktoś by uporządkował wiedzę i dał najważniejsze informacje: 1. Numery czesci i wersje: DV/n75/cewki/zaworki jednokierunkowe 2. Wersje wtrysków jakie wychodzily 3. Coś na temat dp/tipów/IC 4. Wersje turbawek z parametrami K03/S/04 5. Rodzaje swiec /akcje serwisowe cewek 6. Badanie szczelności dolotu 7. Blow/offy Bov-y 8. Wyciecie drugiej sondy lambda i katalizatora. itd.... Na pierwszej stronie. Swoiste kompedium wiedzy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.