Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. Hehe auto kolegi, pewnie by jezdzil na spoty, ale niestety w niedziele zawsze jest wczorajszy...
  2. Chyba też podjade na ten niedzielny spot we Wro, jak masz zamiar nas odwiedzić...
  3. zrób podstawowe logi dynamiczne oszacujemy co tam siedzi i ile może być ps-a.
  4. Obawiam sie ze do pelni szczescia potrzeba ci reaktywacji przeplywki. Popatrz w filtr powietrza przy okazji,najlepiej podmienic od znajomego na próbę.
  5. Ponad 2 lata temu kupilem b6 z przebiegiem 130tys km. Od tamtej pory wymienilem tylko rollke alternatora i to co zawsze czyli oleje filtry.
  6. Po tych logach co dałeś nic niepokojacego nie widac. Zrob komplet logów dynamicznych, statycznych i basic settings.
  7. A tak z ciekawości ja wygląda porownanie skrzyń biegów np przy danej predkosci lub obrotach dla: - 1.8T 190km 6 biegów - 1.8T 190km + Q 6 biegów - 1.8t 150km 5 biegów
  8. Sensowne porównanie efektu przed i po daje pomiar kpowerem, który nic nie kosztuje i w przy dobrych ustawieniach różni się od prawdziwej hamowni max +-5%
  9. Być może zrobi auto lepiej niż na grupowkach, w których i tak się indywidualnie nie podchodzi do auta. Nie ma reguły!
  10. Synchronizacja pd do poprawy
  11. Zapraszam do siebie, ul. Grabiszynska jak coś.
  12. tam nie ma podcisnienia zeby cokolwiek mialo nie "dmuchac" tylko zasysać. Ostatnio kumpel sprzedawał toledo 1.9tdi i przyjechal klient calibra 2.0 i mowi ze w tym toledo sa przedmuchy a w calibrze nie mi na pewno silnik do remontu.
  13. Pod określoną "literką" sterownika ECU nie wgrywaj wsadu ze sterownika z innej wersji, bo może okazać się ze vag później będzie plul rożnymi dziwacznymi błędami. Najlepiej zmodyfikuj oryginalny wsad ze sterownika który posiadasz pod swoje graty jakie masz w aucie. Wgrywac galletto ale pamiętać o dobrym aku.
  14. Po co jedziesz znowu robić program, skoro auto nie jest naprawione. Wrzuć dziś logi z tej serii nim ją znowu zamienisz na jakiś dziwny program od znachora.
  15. Ludzie, po co te dywagacje, Panie kolego od AJM-a zrób te logi, jak nie masz na razie możliwości wgrać serii to zrób już na tym czipie te logi zobaczymy co tam siedzi
  16. a nie masz tych logów vagcom, żeby tu umieścić ?
  17. tragiczny wykres, warto sie zastanowić co daje połączenie kiepskiego wirusa z niesprawnym autem
  18. Niestety jestes w bledzie over na drodze nie przekracza 1.35 bar ..a to ok doladowanie, rozumiem że sporo paliwa tam sie leje, no skads musi byc ta moc btw. kiedys mialem ciekawą historię u jednego tunera, podjezdzam autem kolegi, daje tunerowi logi dynamiczne grup 002/115 (przeplywka i doladowanie). A tuner to do mnie "jak to mozliwe ze kreciles tdika do 5.5tys" a ja na to "bo to nie tdik tylko 1.8T" hahaha.
  19. Mogę zgodzić się z paroma rzeczami poruszonymi w tym wątku. Otoz kazdy wiekszy sławny tuner do którego ustawiają się kolejki nie poświęca za dużo czasu na uprzednie zbadanie samochodu jak i indywidualność programu. Spotkalem się z przypadkami że chipowali samochody które nie były do końca sprawne, śmiem nawet twierdzić że wgrywają swoje sprawdzone "mapki" po czym po kolejnej próbie delikatnie je modyfikują, wiadomo w jednym aucie pompki chodzą tak w innym tak, gdzieniegdzie turbo przeładuje, gdzie indziej zakopci. Przejrzalem pare programów jednej firmy z dolnoslaskiego i są dość charakterystycznie podobne. Pamiętajmy że turbo ajm-a dmucha w małych autach w peaku 1.1 bara a np w sharanie czy passacie 1.3 bara, rozumiem że ustawiłeś boost na 1450mbar? dosc sporo jak na tą suszarkę, tyle to wyciaga turbo awx/avf. @EVO - Moze masz jakies logi z tego AJM-a? a tak wogole duzy plus dla Ciebie, pamiętam jak kiedyś przyjechalem do Ciebie z kolegą audi i chciałeś logi przed wirusem zrobic i jazdę próbną wykonywać
  20. Zloguj dynamicznie grupę chyba 002 z przepływką do 6tys obr i będize wiadomo czy coś grzebane.
  21. Chlopaki z ecu project zabrali się za kręcenie niesprawnego auta? chyba popadli w kompletną rutynę, przy takich wartosciach spokojnie osiąga się 165-170koni (przy zdrowym egzemplarzu).
  22. Sprawdz czy podczas proby basic settings 011 rusza ci sie sztanga turbiny, rownie dobrze mozesz podczas pracy na jalowym odpinac i wpinac przewód gumowy i obserwować jej skok. Zdaloby sie przed wirusikiem moze kat przyspieszyć.
  23. Sprawdz: 1. Zasilanie na gniedzie OBD2 oraz linie KKL 2. Czy przy wlaczonym zaplonie swieca na chwile swiece zarowe i immo? 3. Sprawdz bezpieczniki od zasilania ECU
  24. Przy zczytywaniu pamięci flash włącza się wentylator w B6 to normalne. Tylko nie próbuj nic zapisywać bo bedą kwiatki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.