Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. patrzac po cenie i tym ze firma z Polski sprzedaje na ebayu to cos jest nie tak z ta aukcja
  2. tak wyglada 235 na feldze 8j do porownania http://postimg.org/image/pkk3d4j9n/
  3. Pany mam na stanie uzywke po niewielkim przebiegu lovato rgj super fast na 360ps, realnie dzialal dobrze do 240ps w turbo, jakby ktos potrzebowal oddam po taniosci.
  4. Soft to nie jest kangur pasc nie moze Po prostu tjuner wgrał popsuta binarke. Jakby ktos mial taki problem, moge naprawic.
  5. srebrno-szary oliwka zmieniona ozki juz z niecierpliwoscia wycezkuja wiosny
  6. mam odboje z oslonami, nowe jak cos to PW
  7. 70pln
  8. no faktycznie mistrz pierwsza klasa i sznurkiem i metrowka zrobil igle, w sprzety nie wierzy i moze i racja
  9. ja na 205/55 mialem 63cm od ziemii
  10. jaka opona? na pewno jeszcze zejdzie, trzeba pojezdzic
  11. Pany kto we Wro lub okolicach ustawi zbieznosc + geometrie i nie sp***doli ?
  12. na razie nie wspieramy. Tak jak pisałem każde 1.8T
  13. w moim systemie auto mozna odblokowac nawet w momencie krecenia rozrusznikiem co defakto, wprowadza 0 zwloki...
  14. w planach nowsze klekoty ok. Nie ma z tym problemu, no chyba ze tuner wgra gotowca.
  15. ten sam serwis zarowno de jak i pl powiedzial mi ze nie ma roznicy procz skoku amortyzatora. kwestia twardosci wynika tylko i wylacznie z tego jak auto lezy nisko i jaki jest pozziom ugiecia zawieszenia. Jezdzilem 1BA, eibach+1BA, 1BE, 1BV, 1BE+B8, eibach + b6 Chyba najfajniej (trzymanie na zakretach), najwygodniej jest na 1BE+B8.
  16. ile bys im tlumaczyl oni i tak beda montowac amorki 1BA do eibacha i be/bv szkoda gadac...dlatego do wiedzy z forum trzeba podchodzic z dystansem....
  17. Jedynie co moze zrobic taki zlodziej to ukrasc swoj własny samochód Nie ma możliwości, aby takiej osobie chciało sie szukać kogoś kto rozszyfruje to oprogramowanie, tylko dlatego żeby ukraść jakieś konkretne inne auto.
  18. być może w przyszłości med17/edc17 ... zobaczymy. To jest ogrom pracy, który wątpię żeby mi się zwrócił finansowo, fakt faktem wiedzy mi nikt nie odbierze. Jak na razie pracuje nad med9.1, pierwsza wersja działa, działam nad wodotryskami i tajemnymi funkcjami, o których nie opowiem na forum, a ktore robia z tego systemu "perelke"
  19. Na razie mam inne priorytety, ale spojrzę w wolnym czasie. Ogólnie już jeździ parę samochodów z moim systemem, działa bez zarzutu.
  20. amorow 1BA nie montuje sie do zawieszenia obnizonego, ile ludzi jeszcze tutaj bedzie pisac takie bzdury Jak chcesz wysoko kup caly komplet 1BA ze springami (mam na sprzedaz)
  21. zaloz letnie dobre kapcie 235/45/17 i troche problemu z trakcja zniknie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.