Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
MUSASHI olejek zmianiony jeszcze raz dzięki za załatwienie a ja spadam do roboty :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przed chwilą go widziałem ... pojechał do lachy i już wszystko wiadomo co robi :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cwaniaki i co tam ,u mnie poranek troche chłodny -1,5 st. :wallbash: :mysli:
-
[ALL] Felgi RSW opinie
nie kupuj tych felg bo bedziesz żałował tylko ori :good:
-
[ALL B5] Za bardzo wystające felgi
mi z przodu delikatnie wystawała ale jak masz gruby pierścien to znajdż dobrego tokarza i niech ci zbierze od środka z3-4mm. i bedzie oki ja zebrałem 5mm. i jest dobrze fela równo z rantem błotnika ale musi być z czego zebrać i po problemie :hi:
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Tylko 225/45r17 lub 235 i nic więcej i będzie kosa :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
jest wszystko oki nic nie ociera a wystaje delikatnie tył strona pasażera ale to normalne w każdym aucie że ta strona zawsze delikatnie wystaje od drugiej ,ale za pare dni ten mały szczególik będzie rozwiązany :gwizdanie: :gwizdanie: zdjęcia najnowsze w poście pierwszym
-
Autko Rako ;)
Ladna a jakie mody w najbliższym czasie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No Bart pojechałes stary mody super w odpowiednim kierunku szacuneczek :hi:
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
Bart a Ty co niedowidzisz kolego
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
nie na razie ale dzis założyłemi na razie jest oki :good: [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________ front jeszcze troche brak kaski na razie :good: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
nie ma problemu jak będę zmieniał to dam cynk,a zderzak tył juz jest od s-line[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 15:37_________________________________________________Najnowsze foty ze zmiany felunku i zawiasu w pierwszym poście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten to miał wyobrażnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o jasna d*pa co sie zaczyna wyrabiać ,u mnie jeszcze pół biedy ake w Poznaniu,Musashi współczucia od rodziny całej,a Pały napewno jak zwykle maja zwiazane ręce,bo to są statyści :hi: :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nara miłej nocki pany :sex:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: nara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra normalnie ręce i cycki opadają ... PEPIN GG
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:good: :good: i tak trzymac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o właśnie idę sobie zrobić kakao :kox: ochlapusy jedne :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko jedno to nie warto do niego siadac :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej cwaniak masz gg włączone :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Kuredu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba moja idzie jutro :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś fura w dół bo będzie :ban: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety nie ja A tak to to juz nie wiem, Madas mi mowil nick ale nie zapamietalem Ty sklerotyku :polew: