Treść opublikowana przez wojtekce
-
[ALL B5] Jak zdemontować próg zewnętrzny
prawdopodobnie klejony
-
[B6 AVF] W jaki sposób funkcjonują czujniki uderzenia ?
nic nie strzeli sensor poduszek bedzie widział bład napinacza
-
[B5 APU] Trzeszczenie podczas przyspieszania
sprawdź katalizator może szlag go trafił i teraz w puszcze wpada w wibracje przy pewnych obrotach
-
[B5 AJM] Głośny wybuch od strony turbiny
bankowo spadł lub pękł przewód
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
na piłkarzyki to też sie łapie jak co
-
[ALL B5] Naprawa AIRBAG
powinien pasować tylko na vagu bedą odczyty odwrotne pasażer kierowca
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja nie wiem czy wyrobie
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,973461,4,
-
[B5 AFN] Sprawdzenie katalizatora
jest na forum wbij się w a wszystko tam jest na ten temat
-
[B5 AFN] Sprawdzenie katalizatora
nie można zajrzeć w kata od AFN-a nie da rady
-
[B5 AFN] Sprawdzenie katalizatora
raczej nie
-
[B5 ADP] Czy po wymianie wahacza (górny tył) trzeba ustawiać zbieżność ?
jeżeli przed wymianą wahacza czy wahaczy kierownica była ustawiona idealnie na wprost do kierunku jazdy a po wymianie coś się zmieniło to znaczy że trzeba pojechać na zbieżność
-
[ALL B5] Coś szumi z tyłu (quattro)
łożyska do wymiany
-
[B5 AFN] Problem z temperaturą silnika - słaba wydajność ogrzewania
było na ten temat i to dużo razy
-
[B6 ALT] Czujnik temperatury, olej, wiatrak i kilka innych problemów z autem
elektronicz termostat elektroniczny :shocked: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
boniu za niedługo bedziesz miał najdroższe A4-B5
-
[B5 ADP] Czy po wymianie wahacza (górny tył) trzeba ustawiać zbieżność ?
kolega pisze wyraźnie że koło kierownicy jest inaczej ułożone niż przed wymianą wahacza
-
[B5 ADP] Czy po wymianie wahacza (górny tył) trzeba ustawiać zbieżność ?
tak coś sie musiało przestawić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
GRATULACJE Boniu :thumbup:coś mi sie wydaje że w środe bedzie pempkowy spocik :drunk:
-
[B5 AFN] Czy tak powinno być z rurką biegnącą do chłodnicy klimatyzacji ?
napewno nie
-
[B5 AHL] Wysoka temperatura płynu chłodzącego po wymianie termostatu na ORI
a może po prostu czujnik zawyża temp :doh1:
-
[B5 AHL] Wysoka temperatura płynu chłodzącego po wymianie termostatu na ORI
wyglada jakby pompa dawała słaby obieg
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o jaki skromny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za odzew. We wtorek jeszcze się przypomnę, może któryś z kolegów z vagiem znajdzie chwilę. Proton az sie pali do tej roboty zna sie na tym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak bede to wezmę a z reguły jestem :>