Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Taką fele ROTA w złotawym kolorze mam w NFSie na czarnym EVO Wygląda kozak
  2. Może dodacie jeszcze na którym biegu były robione pomiary ?
  3. Ty chyba za mały silnik masz. Możliwe :gwizdanie: Wiesz auto nawet jedzie ale tak nie dokońca jak bym chciał Chyba jakieś duuużo większe turbo by się przydało i jakieś 450KM
  4. Te moje kucyki to starczyły na ok miesiąc Masa robi swoje...
  5. Colo nie wszystkich moze stac na kupno GTRS od razu. Co prawda te hybrydy to mnie tez nie przekonuja ale jak ktos chce to czemu nie. Ale jak sie rozleci hybryda to koszta ida do gory Kolektor wydechowy ci nie potrzebyny. Na tej hybrydzie to nie licz ze zrobisz wiecej jak 230 Skoro planuje iść wyżej to jaki jest sens ładować tą hybrydę a później się zdziwić ? Colo nie wszystkich moze stac na kupno GTRS od razu. Co prawda te hybrydy to mnie tez nie przekonuja ale jak ktos chce to czemu nie. Ale jak sie rozleci hybryda to koszta ida do gory Kolektor wydechowy ci nie potrzebyny. Na tej hybrydzie to nie licz ze zrobisz wiecej jak 230 Skoro planuje iść wyżej to jaki jest sens ładować tą hybrydę a później się zdziwić ? Hybrydę będę zakładał ponieważ praktycznie nic mnie nie kosztowała w innym przypadku nawet bym jej nie zakładał, co do wyników po strojeniu tego wszystkiego też nie podejrzewam że się zawiodę bo nie mam konkretnych wymagań. Cały ten mały projekt traktuję bardziej jako pewną naukę i zdobycie pewnego doświadczenia na własnej skórze. Większą turbinę ( GTRS-a ) założę jeżeli się rozpadnie ta hybryda lub po strojeniu wszystkiego okaże się że nie wyszło nawet 210Ps Spoko loko ale pewnie szybko stwierdzisz, że powiedzmy 230ps to mało Aaaa zapomniałem dodać...Powodzonka i założ temat jak zrobisz autko
  6. Colo nie wszystkich moze stac na kupno GTRS od razu. Co prawda te hybrydy to mnie tez nie przekonuja ale jak ktos chce to czemu nie. Ale jak sie rozleci hybryda to koszta ida do gory Kolektor wydechowy ci nie potrzebyny. Na tej hybrydzie to nie licz ze zrobisz wiecej jak 230 Skoro planuje iść wyżej to jaki jest sens ładować tą hybrydę a później się zdziwić ?
  7. Duży bład... Odrazu zapodaj GTRS jak już... Sprzedaj tą hybrydę...
  8. A czy w ogóle jest sens pchać kasę w kolektor przy k04 ? ile na tym ugra KM ? Ktoś to sprawdzał ?
  9. od czego przepustnica ???? jakaś Scania ??? AWT mysle ze wymiana wtryskow i ponowna regulacja LPG nie przyniesie jakich oszałamiających efektow zobaczymy cfaniaczku jak zalozys lpg, jakie u ciebie beda efekty Jak narazie w 1.8T sprawuje sie wyśmienicie 1.8T to przeszlosc w twoim przypadku wiec... Pozatym 2.7bit tez bedziesz chcial zmierzyc na LPG ?
  10. mysle ze wymiana wtryskow i ponowna regulacja LPG nie przyniesie jakich oszałamiających efektow zobaczymy cfaniaczku jak zalozys lpg, jakie u ciebie beda efekty
  11. Taaaa z samym ecu i przepustnica to napewno Bez takich Jeszcze pare gracikow i ponownie strojonko
  12. ME 7.5 Ooo nieee....seria nigdy Chce miec lepiej wystrojone auto, to raz. A dwa to ECU bedzie juz gotowe na wieksze turbo w przyszlosci...jak $ pozwoli
  13. <a href="http://picasaweb.google.com/lh/photo/5PiaKx3qvCU02KZMhHi71Q?feat=embedwebsite"><img src="http://lh3.ggpht.com/_g_jkIjrDNOA/TMGlYz_KKCI/AAAAAAAAAVI/tLDrCgnKiLE/s400/P221010_16.30.JPG" /></a><a href="http://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=113499513562651150519&target=ALBUM&id=5469762796808158913&feat=embedwebsite"></a> Przyszły nowe graciki
  14. Pojedź do NOSBa on wszystko ogarnia :> NOSB powiedzial ze mnie nie lubi i mi nie zalozy, zebym sie walil na cyce i jeszcze cos tak gadal... jak zawsze bezposredni
  15. Pojedź do NOSBa on wszystko ogarnia :>
  16. Jak na serie 250KM wyszlo swietnie... Oby mod sie udal, powodzonka
  17. w Twoim sztruclu kazda sie wygnie Oj tam...szukam wlasnie takiej pancernej Ma sie nie wyginac
  18. Dobra to ja się podepne pod temacik. Jakie Felusie 17 nie gna sie jak glupie ? OZ, ori S4...co jeszcze ?
  19. esa chyba poniżej 1500kg :> Ojjj zdziwisz się Moja 1450kg Jest temat na SR gdzie kilka osób ważyło eSy...
  20. Tak jest klubowa klubowa i pierwszy raz taką widziałem No i silniczek się zgadza
  21. Dziś na Bródnie brązowa ? b5 na WJ.... pod podgrodziem na krasnobrodzkiej. Ktoś Ty ? Pozdr
  22. CoLo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Hehe no właśnie
  23. Gratuluje auta Tylko te fotele za ciężkie Rozumiem że jakieś plany na k04 będą aby auto zaczęło jeździć ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.