Treść opublikowana przez fusse
-
[B5 AFN] Ciekawy problem z doładowaniem (logi na chipie i na serii
witam mam problem z doladowaniem w aucie. co moge napisac odrazu: sztanga chodzi BEZ PROBLEMU w calym zakresie i wiem jak wyglada zapieczona sprezarka i na logach i organoleptycznie. podmienialem zawor n75 z n18 i jest nadal ta sama sytuacja, po kilku przegazowaniach( np po logowaniu) nadal jest to samo(nic sie nie poprawia), logi wrecz wygladaja identycznie. na pokladzie siedzi turbo awx i wtryski 216. jeszcze miesiac temu po zamontowaniu tego zestawu wszystko bylo ok, cisnieine trzymalo sie idealnie, teraz to patrzcie sami: logi na programie: Grupy: 004,011 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44338.html Grupy: 003,011 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44339.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44340.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44341.html wywalalo blad 519 w czasie logowania, lecz nie wywalalo 575. logi na serii: Grupy: 011,003 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44382.html Grupy: 011,010 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44383.html Grupy: 011,003 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44384.html ostatni log po podmianie zaworow, efekt ten sam: http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44385.html bledow zadnych na serii nie wywala. zwróccie uwage jak sie dziwnie zachowuje na programie ,a jak na serii. na serii , do 3k obrotow powiedzmy trzyma sie ok, od 3k stopniowo sobie rosnie. na programie to juz w ogole jaja sie dzieja. myslalem,ze n75 swiruje, ale na n18 nadal to samo. czy uszkodzony czujnik cisnienia w kompie moze powodowac taki stan? (zaolejony nie jest) prosze o pomoc, troche kumam, ale tutaj wymiekam.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
chyba moj ojciec w maju pogoni do gdanska i do rodzinki, planuje przy okazji zrobic chipsa.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
nie jedz miszczu do nich , padaka na maksa. nawet hamowni dobrej nie maja. jak chcesz to dawaj do gdanska do roberta.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie, gdzie w koszalinie dobrze zbieznosc ustawia i tanio? tylko nie u makulskiego.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
- [ALL] Spoty w Koszalinie?
na piastowskiej jest amfiteatr, tam jest taki duzy parking, tam bedziemy ;>- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie, kto jeszcze bedzie dzis na amfiteatrze? chyba do 17 wytrzeźwieje po wczorajszej libacji- [ALL] Spoty w Koszalinie?
no to po swietach- [ALL] Spoty w Koszalinie?
PANOWIE, DZIS O 18 ROBIMY SPOTA NA AMIFITEATRZE, KTO SIE PISZE?- Muzyka w naszych autkach
tez bym reflektowal na taki zestaw sieczek ma ktos moze?- [B5 AHH] Wykres AHH
moze cos niedomaga? problem z doladowaniem? zaczalbym od wykonania logow i diagnostyki, jesli bedzie ok, bedziemy myslec dalej.- [B5 AFN] Twardo chodzący silnik 1.9 TDI
zrob Basic Settings grupa 000, log statyczny przez pare sekund. auto ma byc nagrzane na ful. (90stopni) a najlepiej to sobie kup kabel z allegro za 20zl ,a nie latac jak glupi do mechanika z pieniedzmi w zebach.- [B5 AFN] Twardo chodzący silnik 1.9 TDI
na prace silnika rowniez ma wplyw. ja tez stawiam na kąt wtrysku. za malo doczytales- [B5 AFN] Twardo chodzący silnik 1.9 TDI
to wrzuc te logi tutaj, inaczej, nie pomozemy Ci.- [B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
jak masz wybierac medzy turbo awx ,a 216 to bierz wtryski. swoim afn te 1,2-1,3 dmuchniesz;) jak sie wysra, to kupisz awx:0- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ale z pieniedzmi, czy z bąkiem?- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
armi daj sobie spokoj z tym azotem, lepiej mi na piwo wyslij to co masz zaplacic. pic na wode azot. ja tez moge ci wyslac w słoiku bąka dla lepszego napelnienia- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
fajny dywan dobry zakup! czekam na fotki- [ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
tak moze byc jak zrobiles. najwazniejsze to tylko nie skrecac na maksa bez opuszczania, bo tak to tuleja moment poleci.- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
co to w ogole jest?- Nimbus Grau Perl Effekt
rogal nie pitol, jak sie lata? niuton cos nie za duzy, ale jest plasko i to wazne, choc mozna bylo moim zdaniem na miasto cos przyjebac koksu w peaku, skoro masz takie sprzeglo mocne, po co te wszystkie akrobacje z radzikiem itd , jak z tym co teraz masz to zwykle sprzeglo z 1z'ta sobie poradzi.- [B5 AFN] czy ktoś używał takich środków
gdzie ty chcesz tym psikac?- [ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
przeciez on mowil o czyszczeniu wyciagnietej sprezarki, a nie o mordowaniu sie z zapieczonymi srubami za przyslowiowe 4 piwa- [ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Co przez to rozumiesz? Nie masz gdzie usiąść z Turbiną, paroma kluczami i papierem ściernym? daj spokoj, nie ma o czym gadac. Kylo , jedz i zaplac mechanikowi i przestan tu plakac.- [ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
wez zabieraj te turbo od nich i nie rob jaj, sam mozesz przeciez zlapac za wirnik i zobaczyc jaki ma luz. jak nie schodzi z bagnetu to poprostu chca Cie znowu naciagnac. a te 1000km jak napisales, to napewno recznie rozruszali na sile sztange i to bylo wszystko. pewnie nawet nie rozbierali jej. - [ALL] Spoty w Koszalinie?