Treść opublikowana przez fusse
-
Szukam tunera 1,9TDI AVG Dolnośląskie, Wielkopolskie, Lubuskie
odezwij sie do mnie na PW . zrobie Ci profi program za taka kasę.
-
Trasa z Rzeszowa do Koszalina
przed bialym borem jest pas startowy, zawsze tam wszyscy depczą, a stoja teraz tam z suszarką.
-
Launch Control - Kontrola staru
w msa15 idzie ogarnąć LC? czy dopiero edc15 ?
-
Duzy problem po, czyszczeniu EGR A4B5
nieszczelnosć w dolocie. szukaj nieszczelnosci na wezach grubych, gdzies jest dziura stad syk i czarny dym. na jalowym nie ma obciazenia stad nie zdolasz wytworzyc duzego cisnienia w dolocie, dlatego gazujesz i nic sie nie dzieje. ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- dla pewnosci jak masz mozliwosc wrzuc log grupy 011.
-
Zakładanie FMIC
czy nie dalo sie umiejscowić go posrodku?tylko tak przekoszony musi byc? na dniach bede wrzucal taki sam fmic z a5.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
i udalo wam sie ominąć cło i resztę kosztów? kurde jak bedziesz kupować daj znaka, z checia kupie tez ta gumę bedziesz malował sprayami czy pistoletem?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ale tam jest za grosze, ale jak dojdzie clo i inne oplaty to wychodzi drogo, a Tobie to kupil jakis kolega tam, tak?
-
Gaśnie, podwiesza zawory,dymi
podlane wiadrem a dmuchniete jak do swieczki zrob remap, przede wszystkim korekcja doladowania oraz mapy dynamicznego kąta wtrysku. to trzeba ustalic. jakbys reflektował moge Ci taki remap zrobic, reszta na PW.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ok, nie widzialem wczesniej tego tematu, dopiero wczoraj zobaczylem, tak to bym tez sie odezwal. ile wychodzi wtedy za litr tej gumy? Jak Ci z malowania zostanie troche czarnej, daj znaka, odkupie to zobacze jak to na lusterkach bedzie wygladac,bo chce eszcze dach pomalowac na czarno tą gumą. chyba,ze to nie bedzie drogo wychodzilo to w gre wchodziloby jeszcze cale auto na bialy mat:)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ale juz zakupione? duzo tego kupiles? idzie cos od Ciebie odkupic choćby na lusterka na próbę?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Patryk, kupowales juz moze tego plasticdipa z ameryki?
-
Gaśnie, podwiesza zawory,dymi
aaa to teraz masz z afna. to wymaga korekty program. odezwij sie na PW mozemy sie dogadac. oraz pokaz logi zobaczymy co to za program.
-
Gaśnie, podwiesza zawory,dymi
powiedz najpierw dlaczego chcesz zmieniac pompe. jak wrzucisz do ahu pompe od afna, to troche bedzie to kulalo, w pompie afn jest inna tarczka oporowa, bedzie potrzebna zmiana w programie silnika. silnik dzialac bedzie, ale nie tak jak powinien. jesli chcesz zmienic pompe bo np Ci dymi, to zaczalbym od pozadnej diagnostyki silnika. wystarczy dziurka w dolocie, to dymu czarnego bedzie,ze hej . co do pompy ahu 1z, to te same pompy, afn sie rozni juz.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja CIebie po chwili skumalem, jak przypomnialo mi sie,ze passkiem latasz teraz pozdro!
-
Czyszczenie turbinki w trakcie PILNE PARE PYTAN ZDJECIA
jak nie masz sily to zaloz turbo brd od 2.0tdi,bez problemu podchodzi na kolektor wydechowy . kompletnie inna zasada dzialania geometrii, nie ma mozliwosci zabrudzenia lopatek. do tego jakis program i bedziesz zadowolony na lata. wiem co mowie,czulem to samo .jakby cos to pisz PW do mnie .
-
Olej w zbiorniku wyrównawczym
uszczelka pod glowicą?
-
Gaśnie, podwiesza zawory,dymi
dla ciekawosci wrzuc 004 dynamiczny.
-
Gaśnie, podwiesza zawory,dymi
co wy pierdo*** normalnie reguluje sie cisnienie wewnatrz pompy.jak macie bzdury pisac gdzies uslyszane od kogos,to lepiej zamilknijcie i nie siejcie zametu. u Ciebie autora tematu cisnienie w pompie jest napewno za male, po zmianie sekcji ,cisnienie wewnetrzne spada, poniewaz wydatek paliwowy sie zwieksza. cisnieine mierzy sie wpinajac sie manometrem w pompe, np zamiast sruby ktora jest wkrecona w blok pompy. na postoju przy 4tys obrotow. powinno wynosic 12-13bar . napewno masz mniej . wrzuc log grupy 004. powinno sie sporo wyjasnic. dynamiczny oczywiscie. co do tego czym sie rozni pompa afna od 1z/ahu, nizsza ciut fala, lagodniejszy najazd fali oraz ciut mniejsze cisnieie wewnetrzne pompy,inna mapa dynamicznego kąta wtrysku w programie silnika. reszta jest taka sama. tutaj masz foto adaptera wykonanego przezmnie: na wolnych cisnienie bywa rózne. ja mialem okolo 4 bary inni mieli 8bar, zalezy od zdrowia pompy wstepnej. tutaj foto zaworka, ktorym reguluje sie cisnienie(wbija sie go) http://img59.imageshack.us/img59/2928/94580775.jpg zawr regulacji cinienia.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
działo ,pomalowalem felgi na zloto
-
1z plus hybryda pompa 10/11
jak to jeszcze cos wniesie, to przy robieniu hybrydy na 99procent nikt nie korygowal wewnetrznego cisnienia w pompie. bedzie niskie cisnienie, nigdy nie wysterujesz kąta, bedzie zawsze dymic. cisnienie w pompie powinno byc w okolicach 12-13bar. po zmianie tlokorozdzielacza, spada cisnienie, mozesz obecnie miec 8-10bar, a to zbyt malo by w pelni wysterować kąt . ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- aa zapomnialem najwazniejsze. ciekawe jaka masz tam fale, jak z dawcy to masz troche problem. bo mapa kata wtrysku w programie napisana jest pod konkretna fale. stad moze byc mul i duzo dymu.
-
Uszkodzony zawór n 75
chlodnicy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
dwie powinny swiecic. do ogarniecia masz przestawienie kabelka w kostce kolo kierownicy. na forum powinien byc opis jaka to kostka i ktory pin. swieca wszystkie zarowki wtedy. i jak podoba Ci sie na depo? owiele lepiej pewnie swiecą. ja jak zmienialem to róznica byla mega:) a ja Panowie mam inne pytanko, bede wymieniac tuleje tylnej belki na dniach, czy moze ktos z was robil juz to i ma moze pozyczyc jakis sciagacz do tych tuleji?
-
Moja Sunia Mousunia czyli Muzyczny AJM Jancysia...
wrzuc foto, a od kolektora moc Ci sie nie podniesie. musialbys czipa zrobic by podniesć moc. jakby co to wal na PW.
-
a4 b6 1.9tdi avf chip
zle ustawiony rozrząd
-
a4 b6 1.9tdi avf chip
1,5 bara na made in italy.