Treść opublikowana przez KOval81
-
Paul Walker nie żyje ...
Ech szkoda szkoda, bo ja również, jak i większość tutaj śledziła z zapartym tchem F&F Ponoć ta przejażdżka miała być nagrodą w jakiejś akcji charytatywnej, w której zbierano pieniądze na rzecz ofiar kataklizmu na Filipinach - szczytny cel, bezsensowna i niepotrzebna śmierć (*)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
moskal widzę, że już trzewiki się grzeją w przedpokoju do biegu Zmieniasz X'a na PS4? ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- A ja właśnie dorwałem stary hit na X'a, czyli RDR'a w wersji GOTY z dodatkiem zombie od razu - za***isty klimat ma ta gra
-
Sprezyny h&r
co fakt to fakt, ale najgorsze było, jak wpadałem szybko na kiepską drogę i się żona, albo gorzej mamuśka "dławiła" podczas rozmowy - w sumie można to stosować, jak Cię partnerka denerwuje Dodam tylko na marginesie, że ja miałem przód skręcony na około 50-60% twardości a tył na około 80%, więc można było spokojnie zejść z miękkością w dół i poprawić komfort.
-
Sprezyny h&r
Powiem tak - przez 3,5 roku użytkowania auta (1,5roku 16" 205/55 i 1BE i 2 lata KONI Sport+H&R 18" 225/40) nie zrobiłem w zawieszeniu ani jednej gumki i nie miałem jakiegokolwiek luzu w którymkolwiek z elementów zawieszenia. Może to dlatego, że jeździłem ostrożnie i nie wjeżdżałem tam, gdzie się nie da, a może dlatego, że założony zestaw świetnie wybierał nierówności - ciężko powiedzieć. Od siebie mogę tylko polecić, ale trzeba uważać, bo jest dośc nisko i zaryć można. ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Ale na nierównościach i paskudnych drogach trzeba przyznać, że budą podrzucało, czego nie mogła znieśc moja żona
-
Sprezyny h&r
8x18" Et 43 RONAL ori Audi S-Line DTM
-
Sprezyny h&r
Tak wyglądała moja na KONI Sport+ H&R:
-
Zawieszenie S LINE jak rozpoznac ?
Kurna, teraz patrzę - rzeczywiście to ja przysnąłem przy pierwszym poście - "czuję praktycznie każdą dziurę" zinterpretowałem po swojemu, że chcesz zmniejszyć dziurę
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Nie wiem, czy tam na górze nie nastąpiło małe zamieszanie i nie sa mylone dwa rodzaje felg - Rotory i Rotiformy No - chyba, że rotor juz jest aż tak rzeczywiście oklepany (bo na forum tego coraz więcej rzeczywiście)
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
No stara, ale jara - mi się one też za..biście podobały zawsze
-
Czy ta A4 B8 jest na oryginalnym zawieszeniu
A mi się wydaje, że to max S-Line, ale z jakimś dużym profilem opony, stąd takie wypełnienie nadkola.
-
Zawieszenie S LINE jak rozpoznac ?
A i owszem piszę, bo najpierw napisałeś, że masz 1BE i chciałbyś coś poprawić w jego pracy, dodatkowo zmniejszając prześwit - zasugerowałem założyć Pro-Kit do amorów 1BE, bo one są przeznaczone do pracy z krótszą sprężyną. Później się dopytujesz, czy sprężyny od 1BA (wysokiego, komfortowego zawieszenia) będą dobrze pracować z amorami usportowionymi z zawieszenia 1BE, prawdopodobnie, aby poprawić komfort jak mniemam - zasugerowałem więc w TAKIEJ SYTUACJI, nie robić takich druciarstw, tylko w celu poprawy (zdecydowanej) komfortu zmienić całość na 1BA. Mam nadzieję, że teraz moje przesłanie zrobiło się zrozumiałe
-
Zawieszenie S LINE jak rozpoznac ?
Nie będą - jeśli chcesz zamieniać na 1BA, to tylko i wyłącznie kompletne amory+ sprężyny
-
Gwint TUNING ART
Ale to jest używka niewiadomej firmy CCC jakby nie patrzeć
-
Lancer EVO X
A na koniec kupi jakieś gówno i napisze, że to tylko chwilowo, bo nie miał czym jeździć
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Śfagrowa A7 3.0TFSI wciąga średnio ok. 13-13,5l/100km - raczej nie z delikatną nóżką, więc nie jest źle - ale to nie S5 jak wiadomo, więc różnica na pewno jakaś będzie
-
Lancer EVO X
W sumie kto bogatemu zabroni - się gra się ma ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Ale na M3 e92 bym się popatrzył bardzo chętnie
-
Zawieszenie S LINE jak rozpoznac ?
Ja tak samo miałem w B6 - 205/55 R16, zawieszenie 1BE i była mega padaczka - rzucało gablotą strasznie i bardzo sztywno wybierało nierówności - najgorzej poprzeczne
-
Obniżenie zawieszenia - jakie ?
Kolego - napisz np. do Czaki22'ego - ma pełno zawsze takich rzeczy w cenie połowy zawieszenia przedstawionego powyżej w aukcji. Niestety, jak pisał WRC, B8 ma ten sam problem co B6/B7 - przód sterczy wyżej nieco niż tył, co można zniwelować innymi sprężynami.
-
Zawieszenie S LINE jak rozpoznac ?
Zostaw amory 1BE i zmień sprężyny na Pro-Kit chociażby - najtańsza opcja poprawy resorowania i różnica będzie dość wyraźna.
-
Lancer EVO X
Nie ma 335xD, chyba, że w budzie f30, ale to nie za 100k:decayed:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mała perswazja siłowa i Hammer od razu zdanie zmienił
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
I też masz przeyebane jak i Pawlo a Hammer to już na maxa ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- miron może być, że spawane dziadostwo kupiłeś, bo jak wiadomo, na swoich tnie się najlepiej oczywiście te kilka postów to żart, jakbym i ja miał mieć przesrane
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
XL ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- Spoko - Pawlo - za takie teksty w moim kierunku jeszcze nigdy nie doszło do bójki - zawsze kończyło się przelewem Przelewem krwi...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:polew: miron - ja bym mu zayebał na zlocie Oczywiście nie chcę Cię podpuszczać .....
-
zawieszenie sportowe H@R do jakich aut bedzie pasowac?
Do innych pasować raczej nie będzie po tym,co napisałeś, chyba, że amory lub sprężyny są identyczne w innych modelach Audi. Jak sobie nie sprawdzisz na stronie producenta oznaczeń i kompatybilności, to nikt tego za Ciebie nie zrobi - szukanie nie boli