Treść opublikowana przez KOval81
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
Fly - kupuj BBS LM - są na alledrogo te same co miał kolega na B6 Sedan (Dare LM) 8" przód, 9" tył i będzie koksik Ja się właśnie zastanawiam do siebie nad czymś takim A te Sportec są też w replice - koksiarsko na aucie wyglądają
-
Jaki telefon dotykowy wybrać ?
Nie porównujmy Panowie telefonu za 1000pln do IPhone'a4 za 3000-35000pln, bo to troszkę nie za bardzo IPhone zapoczątkował pewną erę w dziedzinie telefonii komórkowej i tego się ukryć nie da, ale osobiście uważam, że 3GS'a rozłożył na łopatki skutecznie HTC HD (pod względem możliwości, osiągów, ceny, może nie koniecznie pod kątem jakości wykonania, choć nie mam mu nic do zarzucenia) Co do baterii, to miałem kilka Samsungów i nie narzekałem - prawda jest jednak taka, że tylko stara poczciwa Nokia 6310 ma dobrą baterię, a nie telefony z kolorowymi, LED'owymi wyświetlaczami powyżej 3" i z taką ilością bajerów. Korzystam z telefonu na tyle dużo, że każdy trzyma mi jakieś 2-3 dni. Cały czas włączony BT + kilka godzin dzwonienia dziennie może skutecznie rozładowywać baterię
-
Jaki telefon dotykowy wybrać ?
A ja wczoraj dostałem z wymianki Samsunga Wave S8500 do testowania i powiem że fajna zabawka Sceptycznie podchodziłem do niego i raczej byłem przeciwnikiem telefonów dotykowych, ale jak na chwilkę zabawy to jest jak najbardziej ok. Bardzo eleganckie wykonanie, świetne spasowanie elementów i wzornictwo Przede wszystkim rewelacyjny wyświetlacz, bardzo szybki telefon (procek 1GHz) i dyzo możliwości. Bardzo ładnie i precyzyjnie reaguje na dotyk, aż jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do niego Ciekaw jestem, jak się będzie rozwijał nowy system operacyjny Samsung'a oparty na Linux'ie - czas pokaże.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bo na spota dla "obcokrajowców" należało założyć plakietki informacyjne Prawda jest taka, że większość zna się po nick'ach a nie widziała się na oczy nigdy
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
Polecam: http://www.opony.net/narzedzia/zamienniki-opon.html Wszystko włącznie z zawyżaniem/zaniżaniem prędkości na poszczególnych prędkościach
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
Z tego bym się tak nie cieszył, ładna sztuk, dawaj foty wnętrza Fotki dodane ) Już za 2 tygodnie będzie chips ciekawe ile seria wyniesie przy tym przebiegu Nie tyle przebieg, co fakt jak dziadek auto traktował będzie miało największe znaczenie. Wysoka seria nie oznacza wcale wielkiego przyrostu, więc się na 300KM nie nastawiaj
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
edmondo - to wciągasz tego kaszlaka co stoi na zdjęciach?? :polew:
-
[B6 AWX] Gwint
Dobra cena - taniej chyba nigdzie nie kupisz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Uderz do Poźka - kiedyś dawał jakieś info o warszawskiej chyba firmie, która świetnie ogarniała tego typu autka- [B6 AWX] Gwint
Bo te z niskiej półki to są odpowiedniki jakościowe i funkcjonalne TA oraz MTS - czyli badziew (w oczach bogatych) a "dobra" alternatywa do obniżenia auta dla mniej zamożnych.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja jestem ciekaw, co Ty byś robił, gdybyś nie musiał Nosb'owi części dowozić i Ci się eSka nie trafiła :polew:- [ALL B7] Felga 19x8.5 opona 245/35/19 spasuje?
Dla porównania: na 18x8" feldze opona Nexen N3000 nie osłania kompletnie rantu i wystaje on jeszcze bardziej niż u Kenia na górze, Conti SC2 osłania mocno, a Dunlop Sport Maxx już mniej Wszystkie z rantami ochronnymi- [ALL B6] Amortyzatory - pytanie
kolego a powiedzmi zawiecha 1-be to jest sport czy standard jeszcze pozdr[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 21:35_________________________________________________ewentualnie z bilsteina odpowiednik cos bys poradzil bo mam dylemat jak napisał dziadek - 1BE to pseudo sportowe zawieszenie, tzw usportowione - lekko utwardzone (-20mm). Bardziej sportowe jest 1BV, które jest naprawdę sporo twardsze od 1BE. Na allegro jest w tej chwili komplet nowych z naklejkami za 1200pln - bardzo dobra cena jeśli chcesz Niedawno sprzedawał je za 1600pln i jak widać nie poszły Jeśli chodzi o Bilstein'a, to masz do wyboru jedynie B4, albo B6. Pierwsze to zwykłe gazówki - odpowiednik standardowych, natomiast drugie to już wyższa półka i cena (ok 1600pln/kpl) Do wyboru masz jeszcze B8, ale to już amorek o skróconym skoku do obniżających i progresywnych sprężyn. Dodam tylko, że B6 już jest twardy- [ALL B6] Amortyzatory - pytanie
Sachs Advantage to amortyzator do modelu A4 B5 - w B6 występuje jedynie Super Touring do zawieszenia standardowego albo sportowego TOM77 ma jak dotąd najlepsze ceny - pozdrawiam- Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
IPhone 3GS- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Karva fa - to auto chyba nigdy nie przestanie być piękne Prześliczna - bardzo dobrze, że będzie lalunia z niej, a nie kolejny zapierdalacz na 1/4 mili- Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
Sąsiad kupił jakiś czas temu Touareg'a 5.0 V10 w ślicznym pakieciku zewnętrznym i miodnym jaśniutkim środeczkiem - jak dla mnie BMW może się chować (nie umniejszając nikomu) Kiedyś miałem okazję takie kupić, tylko 3.0tdi w świetnych pieniądzach, a teraz jak patrzę na to, jak się jeździ obniżonym, utwardzonym autem, to za podobną myślą tęsknię bardzo- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
Gęstym do góry tak ma być- [B6 AWX] Gwint
FK AK Street to ta sama półka jakościowa i cenowa co TA oraz MTS - rozmawiałem z dystrybutorem jak chciałem założyć do siebie. Na allegro sa jeszcze komplety TA za 999pln jak poszukasz - więc zawsze to taniej troszkę. Co do trzeciego linka, to FK swojego czasu robiło zawieszenia na wkładach KONI i to są jedne z lepszych zestawów - nie wiem tylko w jakim stanie jest pokazany przez Ciebie.- Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
Pipa - to ja wolałbym zapodać sobie te roletki, które pokazał Silent bob Ma ktoś numery i ceny tego ustrojstwa w ASO?- Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
Po 3g to zostaje jedynie HTC HD2 z tych co podałeś. Napisz no na PW ile za tego IPhone'a sobie liczysz- [ALL B6] PROSZĘ O OPINIE AMORTYZATORÓW KAYABA i gwińcie TA Technix
Na TA jeździło już kilka osób na tym forum i nie narzekało - jak za tą cenę dobry sprzęt z możliwością regulacji wysokości. Jeden z użytkowników forum nawet z tym samym motorem jeździł na tym, a teraz sprzedaje na allegro za chyba 700pln - zagadaj jak się chcesz coś dowiedzieć. Co do KYB'a, to porównywalne z Sachs'em - niestety do A4 nie ma AGX a to wielka szkoda- Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
Jak najbardziej można pisać samymi palcami, jeśli jak napisałem wcześniej nie masz rąk jak bochenki chleba- Jaki aparat do 3.000 pln
Skończmy ten OT w temacie aparatów foto - jeśli masz coś do napisania do mnie, to się wypowiedz na PW, ale mądrze, a tutaj przedstaw mi racjonalne uwagi na temat wyższości Nikon'a nad Canon'em, bo jak na chwilę obecną puszysz się jak paw i rozwodzisz się nad moim profesionalizmem w dziedzinie fotografii. Chcesz logicznej i profesionalnej dyskusji na temat Nikon czy Canon, czy może coś innego, to się trzymaj tematu i przedstawiaj wszystkie "za i przeciw". Ja nie krytykuję tego, że wyraziłeś swoje zdanie, tylko uważam, że jest ono nie obiektywne i mam prawo tak sądzić. Akurat większość moich znajomych foci na 30d, 50d, 5d, a nawet mogę Ci podesłać (jeśli znajdę link) portfolio człowieka, który pracował na body 350d i wcale nie najlepszych szkłach na rynku jakie wychodziły i wierz mi, że nie nazwał byś tego pseudo profesionalizmem... Ale co ja się tam znam - mnie nie było stać na Nikon'a (pewnie wg Twojego myślenia), to sobie kupiłem 30d i eLkę - [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]