Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. wskaźnik poziomu paliwa pin 5 kostka niebieska przewód fioletowo-czarny
  2. Możliwe że coś jest nie tak z licznikiem jeżeli airbag się nie świeci, natomiast niezapięte pasy jeżeli są wyłączone to się nie zapalą żeby ją włączyć trzeba zmienić kodowanie licznika dodając +02 do pierwszych dwóch pozycji czyli jeżeli masz np kodowanie 00142 to zmieniasz na 02142. Sama kontrolka działa w taki sposób że nie sygnalizuje niezapiętych pasów tylko przypomina i ich zapięciu czyli jeżeli masz nie zapięte to i tak zgaśnie po chwili.
  3. Kontrolki od pasów może nie być, ale można ją włączyć vagiem, puść test zegarów wtedy kontrolka os poduszek powinna się zapalić jeżeli nie to ktoś mógł grzebać w liczniku żeby ukryć usterkę, sprawdź też czy niema błędów w sterowniku airbag.
  4. Klimatronik pamięta czy klima była włączona lub wyłączona więc jeżeli za każdym razem macie włączona klima po odpaleniu to coś jest nie tak. Nawet jeżeli mamy włączoną klimę i zgasimy silnik to przy następnym uruchomieni sprężarka nie jest zasprzęglona przy odpalaniu włącza się dopiero po chwili jak silnik już pracuje.
  5. 1- +12V 2- masa 3- wyjście sygnału na licznik (pin 15 zielona wtyczka)
  6. Możliwe ze kwestia kodowania niestety nigdy u siebie tego nie sprawdzałem
  7. U mnie mam ori sterowanie radiowe i oczywiście jak zamyka się pilotem to mrugają ale jak kluczykiem w zamku to już nie mruga, więc możliwe że mrugają tylko przy sterowaniu radiowym
  8. Przy takim podłączeniu akumulatorów przez przewody rozruchowe zaczyna płynąć maksymalny prąd zwarcia, dużo też zależy od samych przewodów jeżeli były jakieś lepszej jakości czyli o dużym przekroju to też popłyną przez nie duży prąd co właśnie mogło doprowadzić do uszkodzenia akumulatora.
  9. Tak, informacja idzie po CAN-ie a piny w liczniku do których w a4 są podłączone krańcówki w liczniku z A6 nie są do niczego podłaczone
  10. bin85 odpowiedział(a) na msuchecki90 temat w Audi A4 B5
    Tak, łączysz się z licznikiem i klikasz Output test
  11. o ile dobrze pamiętam to na kanale 30 można zmienić wartość między 120 a 136 - domyślna to 128[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 18:32_________________________________________________ A no właśnie, Jadąc do Chorwacji w Austrii przejechałem 40 kilosów na rezerwie, a wracając w Czechach mi się skończyło paliwo po około 5 kilometrach od zapalenia kontrolki. Dziwne . Będę musiał sprawdzić pływak.... Po takich objawach to chyba jednak coś z pływakiem
  12. Nie dygną bo w liczniku z zegarkiem analogowym nie są diagnozowalne dopiero te z cefrowym zegarkiem są Można też prędkość i obroty wyświetlić na klimatroniku
  13. macie diesle więc te wartości są w połowie jak puścisz test w angliku to zobaczysz ze prędkościomierz nie zatrzyma się w połowie screen z serwisowego manuala
  14. A z czego tak wnioskujesz ?, sprawdziłem to u siebie i nie mają stać w połowie tylko na 3000, tym bardziej ze nawet tak jest napisane w serwisowym manualu
  15. zaraz zejdę do samochodu to sprawdzić bo coś mi się wydaje że tak ma być[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 17:24_________________________________________________ Dobra, wszytko masz dobrze wskazówka ma się zatrzymywać na 3000 obr/m a prędkościomierz na 100km/h a to że w dieslu te wartości są w połowie to tylko zbieg okoliczności, pozostałe wskaźniki zatrzymują się w połowie
  16. A jak wgrałeś wsad od 880N to jak łączyłeś się vagiem to również taki numer licznika się pokazywał?
  17. Na to by wskazywało ewentualnie jakiś odbiornik który ma bezpiecznik w innym miejscu, nie wiem jak w b7 ale w b5 są jeszcze bezpieczniki pod kolumną kierownicy
  18. Witam, jeżeli wypiąłeś bezpieczniki oraz moduł komfortu to prąd 0,06-0,1A jest w dalszym ciągu troszkę za duży, sprawdzałeś może jaki jest pobór jeżeli wszystko jest podłączone, ale wszystkie bezpieczniki są wypięte teoretycznie powinno spaść do 0.
  19. Wsad do 8D0 919 880 N http://www.sendspace.pl/file/95d75e7f02387e08015a78d
  20. Bo wcale nie musi się zapalać, ale jeżeli ktoś grzebał w zegarach i nie podłączył tej kontrolki to vag powinien wyrzucić błąd, ale jeżeli błędu nie będzie to prawdopodobnie u ciebie po prostu niema tej kontrolki i jest to normalne.
  21. Ja mam z takim numerem jak na tej aukcji, pierwszy raz jak zamontowałem też myślałem ze nie działa bo 2 dni musiałem czekać, wczoraj odłączałem akumulator i po kilku minutach złapało. Na kanale 19 w liczniku da się synchronizacje wyłączyć ale akurat u siebie ten kanał miałem nieaktywny -> Channel 19 (Misc) xxxx?: Remote Clock 0 - Remote Clock not active 1 - Remote Clock active[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________
  22. Na poprzedniej stronie wrzuciłem link z modułem odbiorczym
  23. Miałem licznik z A6 z zamiarem zamontowania ale go spaliłem :> i różnił się tym od a4 że chyba miał wbudowany ten moduł to była cewka z rdzeniem ferrytowym coś takiego jak antena fal długich w radiu, bo właśnie na takich jest nadawany sygnał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.