Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. bin85 odpowiedział(a) na aprox99 temat w Audi A4 B8
    No chyba że wtyczka żel wpięta lub uszkodzona taśma przy demontażu. Jeżeli zapłon nie był włączany przy demontażu poduszki to kontrolka nie powinna się zapalić, tak czy inaczej bez kompa nic nie zrobisz.
  2. To jest rurka odprowadzająca gazy z akumulatora
  3. Gdzie tego prądu nie masz? na wtyczce od głośnika? tam nie będziesz miał żadnego prądu. Sprawdź przejście między wtyczką głośnika a wtyczką wzmacniacza, jeżeli przejście będzie to może się okazać że uszkodzony jest wzmacniacz
  4. bin85 odpowiedział(a) na dany224 temat w 2.0TDI
    Bardziej obstawiam że skrzypi łapa od łożyska oporowego, sam wysprzęglik jest plastikowy, więc raczej niema co w nim skrzypieć
  5. bin85 odpowiedział(a) na Wojciech1987 temat w 2.0TDI
    Tak, skrzyni nie trzeba wyjmować, w skrócie wygląda to tak: - odkręcasz imbusa od piasty - potem śruby łączące przegub wewnętrzny z flaszą skrzyni i wyciągasz całą półoś - następnie 3 śruby widoczne na filmiku które trzymają łożysko wałka - zaopatrz się od razu w nową kapę dociskająca łożysko która jest poprawiona i lepiej trzyma łożysko + ewentualne podkładki dystansujące w zależności jaki luz ma łożysko w obudowie skrzyni - wyprasowujesz łożysko z wałka i składasz w odwrotnej kolejności
  6. Odłącz czujnik stopu i zobacz czy dalej będą świecić
  7. Obstawiam że problem leży w samych zegarach
  8. W B8 zrobisz wszytko VCDS ale musisz mieć inny kabel
  9. bin85 odpowiedział(a) na k-roll temat w Audi A4 B8
    Jesteś pewny ze klema dobra ?, przecież masz błąd że klema jest wystrzelona
  10. Gdyby była włączona blokada to nie było by słychać silniczka, możliwe że spadło cięgno.
  11. Jeżeli nie trzyma ciśnienie może być też zawór regulacji ciśnienia na listwie CR
  12. Prawdopodobnie nieprawidłowo podłączone zasilanie do radia, niefabryczne radia mają dwa zasilania: główne i pamięć i pewnie one są podłączone odwrotnie dlatego wyjęcie kluczyka powoduje odcięcie zasilania pamięci.
  13. Odpowiadając na pytanie, na liście bloków pomiarowych jest wyszukiwarka więc wystarczy że wpiszesz "synchro", jak dobrze pamiętam to blok pomiarowy nazywa się "synchro angle"
  14. Poszło na PW
  15. Zestawienie montażowe - pasek zębaty.pdf
  16. Tak jest podgląd syncho, wchodzisz w zaawansowane bloki pomiarowe, po wymianie rozrządu warto sprawdzić jaka jest synchronizacja.
  17. Zdejmij ramie wycieraczki z osi i zamontuj ponownie w poprawnej pozycji.
  18. Poniżej schemat, rozumiem że chodzi Ci o pompę która jest obok filtra paliwa.
  19. Schemat j540.pdf
  20. bin85 odpowiedział(a) na AndrzejewskiA4B8 temat w 2.0TDI
    Kasuje się wartości wyuczone zaworu, ale nie robiąc tego nie powinno się nic dziać. Na starym zaworze były opiłki ?
  21. bin85 odpowiedział(a) na Kosa64 temat w Audi A4 B8
    Alarm np Tytan DS512 lub inny współpracujący z B8. Co do sprawdzenie czy moduł obsługuje alarm to niestety nie posiadam listy modułów z opisami co każdy obsługuje
  22. bin85 odpowiedział(a) na Kosa64 temat w Audi A4 B8
    Możliwość zawsze jest tylko po co ?, fabryczny alarm nie jest oddzielnym modułem tylko zintegrowany w module komfortu jeżeli twój moduł tego nie obsługuje należy liczyć się z wymianą modułu kodowaniem i zdjęciem ochrony komponentu + koszty syreny czujników itp. Według mnie lepiej będzie zamontować jakiś dedykowany alarm z powiadomieniem na telefon
  23. Wewnętrzne jak podasz zasilanie to będzie działać
  24. bin85 odpowiedział(a) na ŁUKASZ9203 temat w Audi A4 B8
    Stawiam na uszkodzony sterownik wentylatora

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.