Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Dokladnie tak jak pisze Keżor,
  2. Jest ktos z Wisly??Moze byc Zakopane ...jak nie ma ludkow z tych rejonow no to jada Panowie z Kraka :twisted:
  3. Ja u siebie zadnych uchwytow nie dorabialem poniewaz lampa trzyma sie mocno i pewnie , jezeli ktos chce dodac 3 uchwyt moze to zrobic ja nie widzie potrzeby :twisted:
  4. częstsze wymiany kabli zapłonowych i świec, i ustawianie przerwy bo do gazu powinna być mniejsza niż standardowo, droższy przegląd, szybsze niszczenie oleju, wydechu, sondy lambda = częstsza ich wymiana, wypalanie źle ustawionych zaworów i gniazd = szybka śmierć całego silnika, strzały mogące zniszczyć np. przepływomierz, który w przeciętnym aucie jest wart kilka tyś. zł (nowy), serwisowanie instalacji (czyszczenie, wymina membran itd.), możliwość uszkodzenia cewki zapłonowej czy tranzystorów mocy (do przeskoku iskry jest potrzebne wyższe napięcie) która też sporo kosztuje, ogólne problemy wiążące się z montażem w kiepskim zakładzie - czasem auto nie chce nawet zapalić, zapiekanie się wtryskiwaczy (jeśli są nieużywane), jeśli jest źle odłączona to też niszczenie pompy paliwa, no i koszt samej instalacji; jeśli auto jest nowoczesne, to często użytkowanie go na gazie powoduje większe koszty niż jazda na benzynie - szczególnie, gdy ktoś chce by gazu paliło tyle co benzyny (co jest nienaturalne, bo powinno ok. 20% więcej) - wtedy śmierć silnika szybka (przegrzewanie, wypalanie, pierwsza pewnie uszczelka głowicy padnie) - bilans i fizyka są nieubłagalne - silnik albo pali paliwo, albo siebie Troszke zboczylem z tematu ale moze sie przyda
  5. Ja bym oszukal troche z moca , podal bym zanizona
  6. Pomysl swietny tylko jak go teraz zrealizowac :twisted:
  7. Rowniez mam fele 8'' i wszystko jest OK , do B6 podejdzie bez problemu
  8. Tylko polak mogl na to wpasc
  9. Dokladnie tak jak pisze Piotr
  10. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zaden problem podlaczyc wtyczki
  11. Posprawdzaj gumowe wezyki tak lubia powstawac dziurki :twisted:
  12. ładna A4 no i silniczek miodzio :twisted:
  13. sprawdz poziom oleju , mozliwe ze synchronizator pada
  14. ładnie sie prezentuje ten Twoj 1Z
  15. pablo666, dolicz sobie i bedziesz wiedzial :twisted:
  16. Jestem dokladnie tego samego zdania :twisted:
  17. tylne lampy nawet ladne , ogolnie auto nawet ladne tylko nie potrzebne te dokladki i naklejka na masce :twisted:
  18. tyl mi sie ogolnie nie podoba to samo wydech i progi reszta jako tako :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.