Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Kolor felg do czarnej B5??
Dokladnie tak jak pisze Keżor,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Adam Małysz jezdzi piekna czarna B7 Avant
Jest ktos z Wisly??Moze byc Zakopane ...jak nie ma ludkow z tych rejonow no to jada Panowie z Kraka :twisted:
-
[A4 B5] Lampy - tuż przed wymianą
Ja u siebie zadnych uchwytow nie dorabialem poniewaz lampa trzyma sie mocno i pewnie , jezeli ktos chce dodac 3 uchwyt moze to zrobic ja nie widzie potrzeby :twisted:
-
czy zuzyte świece moga wpływac na zuzycie paliwa?
częstsze wymiany kabli zapłonowych i świec, i ustawianie przerwy bo do gazu powinna być mniejsza niż standardowo, droższy przegląd, szybsze niszczenie oleju, wydechu, sondy lambda = częstsza ich wymiana, wypalanie źle ustawionych zaworów i gniazd = szybka śmierć całego silnika, strzały mogące zniszczyć np. przepływomierz, który w przeciętnym aucie jest wart kilka tyś. zł (nowy), serwisowanie instalacji (czyszczenie, wymina membran itd.), możliwość uszkodzenia cewki zapłonowej czy tranzystorów mocy (do przeskoku iskry jest potrzebne wyższe napięcie) która też sporo kosztuje, ogólne problemy wiążące się z montażem w kiepskim zakładzie - czasem auto nie chce nawet zapalić, zapiekanie się wtryskiwaczy (jeśli są nieużywane), jeśli jest źle odłączona to też niszczenie pompy paliwa, no i koszt samej instalacji; jeśli auto jest nowoczesne, to często użytkowanie go na gazie powoduje większe koszty niż jazda na benzynie - szczególnie, gdy ktoś chce by gazu paliło tyle co benzyny (co jest nienaturalne, bo powinno ok. 20% więcej) - wtedy śmierć silnika szybka (przegrzewanie, wypalanie, pierwsza pewnie uszczelka głowicy padnie) - bilans i fizyka są nieubłagalne - silnik albo pali paliwo, albo siebie Troszke zboczylem z tematu ale moze sie przyda
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Ja bym oszukal troche z moca , podal bym zanizona
-
Adam Małysz jezdzi piekna czarna B7 Avant
Pomysl swietny tylko jak go teraz zrealizowac :twisted:
-
Czy taka felga podejdzie pod B6?
ET35
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Daro1,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Czy taka felga podejdzie pod B6?
Rowniez mam fele 8'' i wszystko jest OK , do B6 podejdzie bez problemu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
Tylko polak mogl na to wpasc
-
[B5 1.9 AJM] poszukiwany dobry serwis w krakowie
Dokladnie tak jak pisze Piotr
-
Xenony do B5 '95r
zaden problem podlaczyc wtyczki
-
[2.5 TDI AKN '99] Słaba dynamika:(
Posprawdzaj gumowe wezyki tak lubia powstawac dziurki :twisted:
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Bez problemu
-
[A4 B5] Moja Niunia 2
ładna A4 no i silniczek miodzio :twisted:
-
[B5 1,9TDI] Zgrzytanie trzeciego biegu
sprawdz poziom oleju , mozliwe ze synchronizator pada
-
[B5 1,9TDI] Moja Mała A4 1.9 TDI :D
ładnie sie prezentuje ten Twoj 1Z
-
jaki jest orientacyjny koszt rozrządu do 1,9 TDi (1Z)
pablo666, dolicz sobie i bedziesz wiedzial :twisted:
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
Jestem dokladnie tego samego zdania :twisted:
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
tylne lampy nawet ladne , ogolnie auto nawet ladne tylko nie potrzebne te dokladki i naklejka na masce :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka Tuniu,
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
tyl mi sie ogolnie nie podoba to samo wydech i progi reszta jako tako :twisted: