Treść opublikowana przez maciekg
-
Niunia obrobiona
A miales alarm?
-
Wykres z hamowni - opinie
Co ja widze :eek: Turbo pali mniej niz zwykly 1.8 ? Silnik 0-100 km/h Prędkość maks. Zużycie paliwa 1.6 12,4 s 190 km/h 8 l/100km 1.8 10,6 s 205 km/h 8,6 l/100km 1.8 T 8,4 s 221 km/h 8,2 l/100km Dane z wikipedii.
-
B5 1.8 AGR - nie odpala silnik
Po zdiagnozowaniu awarii przez mechaników prosimy o wiecej informacji. AGR to chyba ten sam silnik co ADR ?
-
Wykres z hamowni - opinie
Ile kosztuje takie badanie? Predkosc 221 km?
-
Opony 195 55 r16 kto ma?
Oswieccie mnie, bo do tej pory zylem w bledzie. Jaki rozmiar jest tej oryginalnej alufelgi? Czy da sie na nia zalozyc oponę r15?
-
Opony 195 55 r16 kto ma?
Wyglada na to, ze ma byc 195 50 R16 ? Czy taka gume mozna zalozyc na te felgi?
-
Opony 195 55 r16 kto ma?
Obecnie mam zalozone oryginalne alufelgi z oponami 205 55 r 16. W zimie jezdzilem na 195 r 15 i stwierdzam, ze jazda jest bardziej wygodna, samochod byl bardziej zwrotny i nie wykreca kierownicy na koleinach. Czy na oryginalne alufelgi mozna zalozyc opony 195 55 R 16 ? Czy ktos z Was jezdzi na takim rozmiarze?
-
Kolejne zabezpieczenie
Rewelacyjny artykuł ))
-
Kolejne zabezpieczenie
Kradziez na zywca w biały dzien to juz inna sprawa. Dalej nie moge sobie wyobrazic zlodzieja alfa i omege, ktory najpierw rozwala alarm, pozniej immo, a nastepnie bezszelestnie zdejmuje blokade. Taki fachura zawracalby sobie glowe 3-5 tys. zl. za nasze skradzione auto? Ciekawy link: http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=9
-
Kolejne zabezpieczenie
Jaki jest koszt zalozenia bearlocka? W jaki sposob zlodziej odblokuje pedaly? Wybija podlogę? Przecina rurkę?
-
a4 1.8 125PSvs2.0 115 opel vectra
Czekamy na rewanż z zalaczonym filmikiem!
-
Audi A4 - podsumowanie kosztów w I roku użytkowania
Chciałem jeszcze dodac, ze samochod byl sprowadzony z Wloch , a ja jestem I wlascicielem w Polsce.
-
[B5 1.8] sekwencja czy zwykła
Co co co? zrezygnowali z tej wrzesniowej podwyzki? Gdzie o tym pisze?
-
Kolejne zabezpieczenie
A blokady na kierownice sa skuteczne czy nie ?
-
Kolejne zabezpieczenie
http://moto.allegro.pl/item182987371_solidna_blokada_na_pedaly_oryginal_solex_.html Co o tym myslicie? Zaraz ktos napisze, ze prawdziwy złodziej to..... ble ble ble, ale to nastepna, trudna przeszkoda do zlamania, oprocz alarmu oraz immo. Dodatkowo za smieszne pieniadze.
-
Od czego poszedł pasek?
ahary: W ubieglym roku mechanik wymianil mi wlasnie to lozysko oraz pasek, ale zapomnial o napinaczu. Pojezdzilem kilka miesiecy i pasek sie zerwał. Niech mechanik sprawdzi stan napinacza. [ Dodano: 16-04-2007, 07:02 ] A tak w ogóle to: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=69356&highlight=&sid=43c95ea4e5dd0b7a03ca3ce232b302c0#69356
-
Audi A4 - podsumowanie kosztów w I roku użytkowania
Jako, że mija rok od czasu kupna samochodu wklejam wszystkie koszty jakie ponioslem z tego tytulu. Ogolna kwota troche mnie przerazila, ale i tak ogolnie jestem happy i nigdy nie zmienię tej marki Swoja drogą to polecam wszystkim zalozenie segregatora z fakturami na kazdą usterkę, wiadomo wtedy co sie zapsulo, jakie czesci zostały zalozone i za ile. Nie mówie juz o gwarancji. c.d.n.
-
Zakup kontrolowany 3 - Audi Allroad
Ogladal ktos dzisiaj ten program? Kuuu..... ale fura... Pojemnosc 2,7 ponad 300 KM. Za 10 lat kupuje ten samochod.
-
Autoalarm rozładowuje akumulator?
Po instalacji alarmu Seo Dolphin w ciagu 3 dni akumulator jest tak rozladowany, ze nie mozna uruchomic samochodu. Czy powodem takiej sytuacji moze byc nieprawidlowa instalacja alarmu? A moze to norma i co drugi dzien mam uruchamiac auto, zeby akumulator sie podladowal? Podkreslam, ze akumulator jest nowy na gwarancji, a samochód to Audi 100 C4
-
(B5 1.8T)no i sie popsul!
W ksiazce "Sam naprawiam..." jest napisane, ze lancuszek rozrzadu w ADR wymienia sie po 200 tys. km, a moj mechanik powiedzial, ze w ogole sie go nie wymienia. Jaka jest Wasza teoria?
-
[B5 1.8 ADR LPG] Przewody wysokiego napięcia
Jakie sa objawy przebicia przewodów ? Co takiego sie dzieje jak beda do wymiany?
-
Jakie tarcze polecacie na przód i tył
Czy ktos moze sprawdzic nr czesci: tarcze i klocki: przod tarcze i klocki: tył W niedalekiej przyszlosc czeka mnie wymiana i powoli kalkuluję koszty. Moj wybor padł na ATE.
-
Macie jakiś sposób na wyciszenie wnętrza?
U mnie gwizdze z tego miejsca jak na rysunku, mam wyregulowac ramę?
-
Jakiego typu i za ile LPG do roznych silnikow- Ekonomia:))
Ile razy jeszcze trzeba napisac, ze nie oszczedza sie na instalacji.
-
[B5 1.8] Wymiana "szklanek"
Kolego Ikar33: nie widzę na stronie ELF`a oleju ELF EXCELLIUM LDX 10W40 jest tylko ELF COMPETITION STI 10W40, ktory rowniez bardzo chwalę. Obawiam tylko sie czy silnik bedzie tak samo cichy po przejechaniu okolo 10 tys. km. Jaki masz przebieg, ze lejesz olej syntetyczny?