Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciekg

  1. A miales alarm?
  2. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Co ja widze :eek: Turbo pali mniej niz zwykly 1.8 ? Silnik 0-100 km/h Prędkość maks. Zużycie paliwa 1.6 12,4 s 190 km/h 8 l/100km 1.8 10,6 s 205 km/h 8,6 l/100km 1.8 T 8,4 s 221 km/h 8,2 l/100km Dane z wikipedii.
  3. Po zdiagnozowaniu awarii przez mechaników prosimy o wiecej informacji. AGR to chyba ten sam silnik co ADR ?
  4. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ile kosztuje takie badanie? Predkosc 221 km?
  5. Oswieccie mnie, bo do tej pory zylem w bledzie. Jaki rozmiar jest tej oryginalnej alufelgi? Czy da sie na nia zalozyc oponę r15?
  6. Wyglada na to, ze ma byc 195 50 R16 ? Czy taka gume mozna zalozyc na te felgi?
  7. Obecnie mam zalozone oryginalne alufelgi z oponami 205 55 r 16. W zimie jezdzilem na 195 r 15 i stwierdzam, ze jazda jest bardziej wygodna, samochod byl bardziej zwrotny i nie wykreca kierownicy na koleinach. Czy na oryginalne alufelgi mozna zalozyc opony 195 55 R 16 ? Czy ktos z Was jezdzi na takim rozmiarze?
  8. Rewelacyjny artykuł ))
  9. Kradziez na zywca w biały dzien to juz inna sprawa. Dalej nie moge sobie wyobrazic zlodzieja alfa i omege, ktory najpierw rozwala alarm, pozniej immo, a nastepnie bezszelestnie zdejmuje blokade. Taki fachura zawracalby sobie glowe 3-5 tys. zl. za nasze skradzione auto? Ciekawy link: http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=9
  10. Jaki jest koszt zalozenia bearlocka? W jaki sposob zlodziej odblokuje pedaly? Wybija podlogę? Przecina rurkę?
  11. Czekamy na rewanż z zalaczonym filmikiem!
  12. Chciałem jeszcze dodac, ze samochod byl sprowadzony z Wloch , a ja jestem I wlascicielem w Polsce.
  13. Co co co? zrezygnowali z tej wrzesniowej podwyzki? Gdzie o tym pisze?
  14. A blokady na kierownice sa skuteczne czy nie ?
  15. http://moto.allegro.pl/item182987371_solidna_blokada_na_pedaly_oryginal_solex_.html Co o tym myslicie? Zaraz ktos napisze, ze prawdziwy złodziej to..... ble ble ble, ale to nastepna, trudna przeszkoda do zlamania, oprocz alarmu oraz immo. Dodatkowo za smieszne pieniadze.
  16. ahary: W ubieglym roku mechanik wymianil mi wlasnie to lozysko oraz pasek, ale zapomnial o napinaczu. Pojezdzilem kilka miesiecy i pasek sie zerwał. Niech mechanik sprawdzi stan napinacza. [ Dodano: 16-04-2007, 07:02 ] A tak w ogóle to: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=69356&highlight=&sid=43c95ea4e5dd0b7a03ca3ce232b302c0#69356
  17. Jako, że mija rok od czasu kupna samochodu wklejam wszystkie koszty jakie ponioslem z tego tytulu. Ogolna kwota troche mnie przerazila, ale i tak ogolnie jestem happy i nigdy nie zmienię tej marki Swoja drogą to polecam wszystkim zalozenie segregatora z fakturami na kazdą usterkę, wiadomo wtedy co sie zapsulo, jakie czesci zostały zalozone i za ile. Nie mówie juz o gwarancji. c.d.n.
  18. Ogladal ktos dzisiaj ten program? Kuuu..... ale fura... Pojemnosc 2,7 ponad 300 KM. Za 10 lat kupuje ten samochod.
  19. Po instalacji alarmu Seo Dolphin w ciagu 3 dni akumulator jest tak rozladowany, ze nie mozna uruchomic samochodu. Czy powodem takiej sytuacji moze byc nieprawidlowa instalacja alarmu? A moze to norma i co drugi dzien mam uruchamiac auto, zeby akumulator sie podladowal? Podkreslam, ze akumulator jest nowy na gwarancji, a samochód to Audi 100 C4
  20. maciekg odpowiedział(a) na pietro temat w Audi A4 B5
    W ksiazce "Sam naprawiam..." jest napisane, ze lancuszek rozrzadu w ADR wymienia sie po 200 tys. km, a moj mechanik powiedzial, ze w ogole sie go nie wymienia. Jaka jest Wasza teoria?
  21. Jakie sa objawy przebicia przewodów ? Co takiego sie dzieje jak beda do wymiany?
  22. Czy ktos moze sprawdzic nr czesci: tarcze i klocki: przod tarcze i klocki: tył W niedalekiej przyszlosc czeka mnie wymiana i powoli kalkuluję koszty. Moj wybor padł na ATE.
  23. U mnie gwizdze z tego miejsca jak na rysunku, mam wyregulowac ramę?
  24. Ile razy jeszcze trzeba napisac, ze nie oszczedza sie na instalacji.
  25. Kolego Ikar33: nie widzę na stronie ELF`a oleju ELF EXCELLIUM LDX 10W40 jest tylko ELF COMPETITION STI 10W40, ktory rowniez bardzo chwalę. Obawiam tylko sie czy silnik bedzie tak samo cichy po przejechaniu okolo 10 tys. km. Jaki masz przebieg, ze lejesz olej syntetyczny?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.