Treść opublikowana przez Peter
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Czeka mnie teraz wymiana oleju i w zwiazku z tym rozmawialem z wlascicielem jedengo z lepszych serwisow u mnie w miescie. Powiedzial ze olej na ktorym teraz jezdze (Liqui Moly 5w40) jest dosc slabym olejem, powiedzial ze to taki hipermarketowy olej sprzedawany na zachodzie. O Motulu wyrazil sie ze byl popularny 10 lat temu, a teraz uzywany w glownej mierze w motocyklach. Zdziwilo mnie to bo na forum AKP w wiekszosci zachwalali sobie ten olej :? Polecil mi olej Castrola i dodal ze w porownaniu do tych 2 pozostalych firm jest o klase lepszy.
-
[1.8 ADR] Słabe przyspieszenie
Chyba wydaje mi sie ze to B5
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
Ja tez mam taki problem... Taki dzwiek slysze po szybszej jezdzie np. autostrada.
-
Zawieszenie
No LataY w naszym miescie dorgi wygladaja jak ser szwajcarski i sam sie boje zakladac fele zeby ich nie pogiac :? A co do zawiechy to jeszcze nie zdecydowalem, dopiero po zalozeniu felg cos wykombinuje.
-
Czy gril do A3 będzie pasował do A4 (B5)?
Jeszcze inna opcja :mrgreen: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=92348637
-
[ALL] Jakie felgi
A to ja tez nie bede gorszy 8) OZ Palladio 225/45/17. Ale nie wiem jak wygladaja na moim aucie, bo dopiero okaze sie to na wiosne
-
[ALL B5] GAZ
Wojtas odradzam zalozenie gazu... Auto troche zamuli, a chcesz jeszcze felgi 17" zalozyc Przeciez nie robisz takich ogromnych ilosci kilometrow zeby oplacalo ci sie gaz zakladac. Tym bardziej ze ceny gazu wzrosly.
-
TURBINA
No roboty jest troche z tym, a cena chyba troche wysoka (ok 10000zl). Jeszcze jest mozliwosc zeby kupic silnik 1.8T
-
[ALL] Jakie felgi
16" nie kupuj bo bedziesz potem tego zalowal. 17" jest chyba najlepszym kompromisem miedzy wygladem a komfortem. Jezeli kupisz jakies dobre felgi to wydaje mi sie ze nie powinno byc problemow ze znieksztalceniem sie felg(jezeli urzytkujesz je z glowa). A co do obnizenia auto to bede wiedzial dopiero na wiosne, ale wydaje mi sie ze obnizenie o 30 mm i powinno byc OK.
-
[B5 ADR] problem z 1.8 (???)
Upsss :? sorry, faktycznie
-
[B5 ADR] problem z 1.8 (???)
Maksymalny moment obrotowy masz przy 5800, dlatego trzeba go wysoko krecic zeby jakos jechal
-
Zawieszenie
Moje amortyzatory chyba nie sa nowiotkie, ale sprawoja sie bardzo dobrze, wiec nie znam ich stanu. Nie wydaje ci sie ze bedzie za twardo przy calym kicie :?: Bo nie chce zeby mi potem cala deska rozdzielcza trzeszczala. Twoj kumpel co ma w swojej ofercie :?:
-
Strefa Śmiechu
hehehe właśnie go oglądałem na allegro - straszne cudo blee to juz wiem jak bedzie moja audica wygladala po zalozeniu felg 17" :|
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Najlepiej zrobic wolny wydech bez zadnej strumiennicy bo to sie tylko w samolotach stosuje
-
Zawieszenie
Dexter dzieki za odpowiedz Jeszcze nie zarabiam wiec z kasa nie jest tak dobrze, wiec zdecyduje sie na poczatek na sprezyny Weitec'a obnizajace o 30mm. Pozniej jezeli juz seryjne amortyzatory nie wytrzymaja dokupie sportowe.
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Madre to :?: :|
-
Niezly monster ! A4 3.0 BITURBO
pewnie teraz to wydmuszka kolega RS2 tak niedawno wybebeszył...ze wszystkiego, no prawie bo silnik, buda i koła są oj aż mi serce ścisnęło jak to robił Czego nie robi sie dla osiagow...
-
Niezly monster ! A4 3.0 BITURBO
ciekawe jak takim czyms po ulicach sie jezdzi
-
Niezly monster ! A4 3.0 BITURBO
Znalazlem na stronce Koraszewskiego NA sprzedaz : Audi A4 3.0 Bi-Turbo quattro Rok produkcji - 2005/2006 Pojemność silnika [w cm3] - 3000 Silnik - 3.0 BITURBO Cena: do uzgodnienia Moc 650 KM Wyposażenie: fotele kubełkowe Recaro, skrzynia 6 biegów, pojazd dopuszczony do ruchu, prędkość maksymalna ponad 300km/h, przyspieszenie od 0-100km/h(3,2sek), przyspieszenie od 0-200km/h(9 sek), hamulce 385mm, koła 19"... Ale to musi miec kopa http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-4.jpg http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-2.jpg http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-3.jpg Wogole bardzo fajne Audiczki maja na sprzedaz http://www.koraszewski.com/komis.htm
-
ogrzewanie
Bierze wogole benzyne przy ogrzewaniu na rozgrzanym silniku :?:
-
Zawieszenie
Kurcze widze ze nikt nie odpowiedzial na moje pytanie :? Jak auto bedzie sie prowadzilo na serynjnych amortyzatorach i sprezynach obnizajacych :?: Ile takie amortyzatory wytrzymaja przy twardszych sprezynach :?:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja smigam na oleju Liqui Moly i narazie nie mialem zadnych problemow Ale ja jeszcze oleju nie wymienialem
-
Zawieszenie
Dzisiaj bylem sie w sklepie popytac i zaoferowali mi sprezyny -30mm Weiteca za 800 zl albo cala zawieche za 1900 zl. Myslicie ze to dobra propozycja :?:
-
Zawieszenie
Eeee w zyciu 16" :? zalowalbym tego potem bardzo, ale i tak 17"czekaja juz na zalozenie ale moze ktos powie jaka zawieche warto kupic :?:
-
Zawieszenie
Na wiosne czeka mnie wymiana stalowek (15") na felgi (17"). Obawiam sie, ze auto po tej wymianie bedzie stalo bardzo wysoko. 1. Jakie polecacie kity (amortyzator + sprezyny) :?: 2. I co myslicie na temat sprezyn obnizajacyh do seryjnych amortryzatorow :?: 3. Jakie obnizenie proponujecie zeby zachowac jakis komfort i uzyskac niezly wyglad optyczny :?: