Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Peter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peter

  1. Czeka mnie teraz wymiana oleju i w zwiazku z tym rozmawialem z wlascicielem jedengo z lepszych serwisow u mnie w miescie. Powiedzial ze olej na ktorym teraz jezdze (Liqui Moly 5w40) jest dosc slabym olejem, powiedzial ze to taki hipermarketowy olej sprzedawany na zachodzie. O Motulu wyrazil sie ze byl popularny 10 lat temu, a teraz uzywany w glownej mierze w motocyklach. Zdziwilo mnie to bo na forum AKP w wiekszosci zachwalali sobie ten olej :? Polecil mi olej Castrola i dodal ze w porownaniu do tych 2 pozostalych firm jest o klase lepszy.
  2. Chyba wydaje mi sie ze to B5
  3. Ja tez mam taki problem... Taki dzwiek slysze po szybszej jezdzie np. autostrada.
  4. Peter odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    No LataY w naszym miescie dorgi wygladaja jak ser szwajcarski i sam sie boje zakladac fele zeby ich nie pogiac :? A co do zawiechy to jeszcze nie zdecydowalem, dopiero po zalozeniu felg cos wykombinuje.
  5. Jeszcze inna opcja :mrgreen: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=92348637
  6. A to ja tez nie bede gorszy 8) OZ Palladio 225/45/17. Ale nie wiem jak wygladaja na moim aucie, bo dopiero okaze sie to na wiosne
  7. Wojtas odradzam zalozenie gazu... Auto troche zamuli, a chcesz jeszcze felgi 17" zalozyc Przeciez nie robisz takich ogromnych ilosci kilometrow zeby oplacalo ci sie gaz zakladac. Tym bardziej ze ceny gazu wzrosly.
  8. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    No roboty jest troche z tym, a cena chyba troche wysoka (ok 10000zl). Jeszcze jest mozliwosc zeby kupic silnik 1.8T
  9. 16" nie kupuj bo bedziesz potem tego zalowal. 17" jest chyba najlepszym kompromisem miedzy wygladem a komfortem. Jezeli kupisz jakies dobre felgi to wydaje mi sie ze nie powinno byc problemow ze znieksztalceniem sie felg(jezeli urzytkujesz je z glowa). A co do obnizenia auto to bede wiedzial dopiero na wiosne, ale wydaje mi sie ze obnizenie o 30 mm i powinno byc OK.
  10. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Upsss :? sorry, faktycznie
  11. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Maksymalny moment obrotowy masz przy 5800, dlatego trzeba go wysoko krecic zeby jakos jechal
  12. Peter odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Moje amortyzatory chyba nie sa nowiotkie, ale sprawoja sie bardzo dobrze, wiec nie znam ich stanu. Nie wydaje ci sie ze bedzie za twardo przy calym kicie :?: Bo nie chce zeby mi potem cala deska rozdzielcza trzeszczala. Twoj kumpel co ma w swojej ofercie :?:
  13. Peter odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    hehehe właśnie go oglądałem na allegro - straszne cudo blee to juz wiem jak bedzie moja audica wygladala po zalozeniu felg 17" :|
  14. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Najlepiej zrobic wolny wydech bez zadnej strumiennicy bo to sie tylko w samolotach stosuje
  15. Peter odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Dexter dzieki za odpowiedz Jeszcze nie zarabiam wiec z kasa nie jest tak dobrze, wiec zdecyduje sie na poczatek na sprezyny Weitec'a obnizajace o 30mm. Pozniej jezeli juz seryjne amortyzatory nie wytrzymaja dokupie sportowe.
  16. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Madre to :?: :|
  17. pewnie teraz to wydmuszka kolega RS2 tak niedawno wybebeszył...ze wszystkiego, no prawie bo silnik, buda i koła są oj aż mi serce ścisnęło jak to robił Czego nie robi sie dla osiagow...
  18. ciekawe jak takim czyms po ulicach sie jezdzi
  19. Znalazlem na stronce Koraszewskiego NA sprzedaz : Audi A4 3.0 Bi-Turbo quattro Rok produkcji - 2005/2006 Pojemność silnika [w cm3] - 3000 Silnik - 3.0 BITURBO Cena: do uzgodnienia Moc 650 KM Wyposażenie: fotele kubełkowe Recaro, skrzynia 6 biegów, pojazd dopuszczony do ruchu, prędkość maksymalna ponad 300km/h, przyspieszenie od 0-100km/h(3,2sek), przyspieszenie od 0-200km/h(9 sek), hamulce 385mm, koła 19"... Ale to musi miec kopa http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-4.jpg http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-2.jpg http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-3.jpg Wogole bardzo fajne Audiczki maja na sprzedaz http://www.koraszewski.com/komis.htm
  20. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Bierze wogole benzyne przy ogrzewaniu na rozgrzanym silniku :?:
  21. Peter odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Kurcze widze ze nikt nie odpowiedzial na moje pytanie :? Jak auto bedzie sie prowadzilo na serynjnych amortyzatorach i sprezynach obnizajacych :?: Ile takie amortyzatory wytrzymaja przy twardszych sprezynach :?:
  22. Ja smigam na oleju Liqui Moly i narazie nie mialem zadnych problemow Ale ja jeszcze oleju nie wymienialem
  23. Peter odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Dzisiaj bylem sie w sklepie popytac i zaoferowali mi sprezyny -30mm Weiteca za 800 zl albo cala zawieche za 1900 zl. Myslicie ze to dobra propozycja :?:
  24. Peter odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Eeee w zyciu 16" :? zalowalbym tego potem bardzo, ale i tak 17"czekaja juz na zalozenie ale moze ktos powie jaka zawieche warto kupic :?:
  25. Peter opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Na wiosne czeka mnie wymiana stalowek (15") na felgi (17"). Obawiam sie, ze auto po tej wymianie bedzie stalo bardzo wysoko. 1. Jakie polecacie kity (amortyzator + sprezyny) :?: 2. I co myslicie na temat sprezyn obnizajacyh do seryjnych amortryzatorow :?: 3. Jakie obnizenie proponujecie zeby zachowac jakis komfort i uzyskac niezly wyglad optyczny :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.