Treść opublikowana przez Hauzer
-
Serwer
Było by fajnie jakby ktoś zasponsorował koszty forum wzamian za reklame (troszke ponad 1k potencjalnych klijentów). Jeśli chodzi o zamykanie działów to niewidze w tym nic złego jeśli będą zamknięte tylko te działy, które odnoszą się tylko do klubu (np sprawy związane ze spotami). Forum techniczne powinno być otwarte dla wszystkich.
-
Serwer
Zgadza się szczególnie, że koszt niebędzie az taki duży, jak będzie kilkanaście osób.
-
powoli zimówki
A co myślicie o takiej http://www.opony.com/opony/1470_pirelli_sottozero.html troche drogie ale czy warte?
-
[RS6] Audi RS6
Super samochodzik
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
ufff teraz mi sie autko podoba
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
Chyba sie kid zwal światelka mi sie niepodobaja ;/
-
[B5 1.9 TDI 90KM] nowe felgi w avancie z 97 roku ...
okela mi sie widza
-
Chromowana Ramka pod Rejestracje.....Co o tym sadzicie???
Mi sie podoba, bardzo fajnie to wyglada
-
Neony?
Wszystko zalezy od tego co sie komu podoba, dla mnie to jest kicz no ale .. Mozna takie cuda montowac ale nie wolno tego uzywac podczas jazdy.
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
no prosze to moze masz jakies wtyki i zalatwisz wycieczke po fabryce :mrgreen: bo słyszalem ze nie ma tam wstępu hahah nie mam az takich znajomosci ale wiem ze mozna tam bylo pojechac jako pracownik kontraktowy naszej firmy
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
Ja pracuje w firmie ktora modernizowala fabryke w inglostadt a nigdy tam niebylem z checia pojade Teraz budujemy dla audi nowoczesna linie montazu koncowego w fabryce w Neckarsulm
-
Zmiana oleju
Zle. 15 - mineral 10- polsyntetyk 5 - syntetyk ok dziekuje za informacje
-
Zmiana oleju
Nie wstydze sie pytac o cos czego nie wiem ;/ Mam rozumiec ze 15w to full syntetyk, 10w polsyntetyk?
-
Zmiana oleju
A mogłby mnie ktos oswiecic w oznaczeniach olei co to dokladnie oznacza np 10w40 ?
-
Zmiana oleju
Ja w następnym tygodniu bede zmienial olej tylko nie wiem jaki ;/ jak kupilem niunie to miala zalany castrol 10w/40 na co zmienic ?
-
Paliwo (jakie i gdzie)
Ja leje 98 ze stacji kolo super marketu i jakos jedzie wczoraj na probe wlalem na shellu v power ten 100 oktanowy i zdecydowanie lepiej silnik pracuje niestety cena jest zabujcza za 50zl niecale 10l :/
-
[B5 1.8] Sprzęgło
to dobrze ze jeszcze nie jest tak zle bo kasy nie mam zawiele a musze opony zmienic i to letnie i zimowe do tego przeglad i tlumiki eh zeby tak ze 3k zarabiac ;/ mysle ze wytrzyma do nowego roku malo smigam samochodem bo tylko 500 km miesiecznie
-
[B5 1.8] Sprzęgło
a czy taka wymiana jest pilana czy nie musze sie spieszyc bo jak bede tak jezdzil to czy cos gorszego niewyskoczy i jaki jest koszt wymiany ?
-
[B5 1.8] Sprzęgło
Właśnie go przetestowałem i jedzie na 3 ;/
-
[B5 1.8] Sprzęgło
tzn dodawac gaz czy tylko puscic sprzeglo
-
[B5 1.8] Sprzęgło
Ja tak sie doczepie do pytania jak sprzeglo lapie na samej gorze to jest zle ? (jestem zielony w tych sprawach)
-
[B5 1.8 ADR] Nierowna praca silnika ;/
hmm a drogie to to jest ?
-
[B5 1.8 ADR] Nierowna praca silnika ;/
Czesc Mam problem z nierowna praca silnika (a przynajmniej mi sie tak wydaje ze to silnik) a mianowicie na 'luzie' i na niskich obrotach czuc miarowe drgania 'budy' boje sie ze to silnik nierowno 'chodzi' patrzac na niego nie widac duzych ruchow ale zeby idealnie pracowal to tez bym niepowiedzial (porownanie mam z oplem mojego taty ) ma ktoś jakis pomysl co to moze byc bo naprawne jest to denerwujace szczegolnie jak sie stoi na swiatlach. Dodam jeszcze ze jest bardzo glosny ( 1.8 ADR 96r + gaz )
-
Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
nie, tylko pytam czy nie bedzie jeszcze gorzej i jak to prawnie wyglada bo chyba jest wymagany katalizator ale pewny nie jestem ;
-
Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
No dobra ale jak wstawie rurke zamiast strumienicy to czy emisja spalin bedzie miescila sie w normie teraz na gazie to tak jest juz prawie pod max jeśli chodzi o spalinki.