Treść opublikowana przez adamFox
-
Xenon do lamp firmy Sonar
panowie a jakby przerobić te H1 na H7 lub H4????? chyba się da?? może wtedy by co pomogło
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
przepiękna <love>
-
LINK4-co o tym sądzicie?-opłaca się??jakies haczyki??
a tu w tym AXA jakieś haczyki??
-
LINK4-co o tym sądzicie?-opłaca się??jakies haczyki??
witam kończy mi sie niedługo OC i chciałbym zmienić ubezpoieczyciela bo tu troszkę zbyt dużo płacę jak cfzytam i się doppytuje dzwoniłem do LINK4 i powiedzieli mi 200zł taniej niż u teraźniejszego ubezpieczyciela razem z NW!! co sądzicie o tej firmie-LINK4?? warto w to wchodzić?? czy może są jakieś haczyki?? dzięki za odpowiedzi, podpowiedzi i sugestie pozdro for all....adamFox
-
Czy forum uzależnia?
i to bardzo
-
( 1,9 tdi 110ps) 140kmh nic wiecej
wiesz co... ja miałem podobnie ale wymieniałem cały rozrząd i co się okazało...............gość u którego kupowałem pasek źle dobrał do mojego modelu pasek, miał inny skok czy coś takiego.....i co się okazało? pasek o mało co się nieprzerwał =zaczęly się "kruszyć" te ząbki na pasku..... po wymianie paska (i dośc ostrej wymianie zdańz sprzedawcą :bicz3:) problem znikł
-
Czas urlopów.gdzie?
my może wyjedziemy (9 sierpnia) do KRYNICY ZDRÓJ lub ZAKOPANEGO na dwa szybkie dni=>takie expresso
-
czerwone "i" w TDI a moc silnika...
hehehehheh :oklaski:
-
zakup auta (ford)
ja bym niebrał ...... wstzrymał bym się i doskładał jeszcze trochę a jak juz tak bardzo jest napalona to ( with ME baby )... ....... wybrałbym coś innego np golfa jak Yelo proponuje
-
architekt- potrzebny
oki już wszystko wiadomo ...właściwy facet się zgłosił...możemy zamykać :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
architekt- potrzebny
MURZYN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty:
-
architekt- potrzebny
witam !!koledzy!! jak w temacie potrzebuję kogoś do podpowiedzi i poradzenia sie a jak mi wyjdzie to dalsza droga=> czyli wynajecie takiej osoby do wiadomo jakiego celu czekam na "oferty" i pomoc gg, mail ... obojętne gg=> piszcie nawet jak jestem niedostępony z góry dziękuję i pozdraiwam...adamFox :notworthy: :notworthy:
-
głośniki w drzwiach bocznych!!!!!
i wszystko jasne :> zamykamy ps zawsze chciałem to napisać :dance:
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
:oklaski: :oklaski: pomysł popieram i dołączam się do grona wspierających kulturę na drodze chociaż => => trudno będzie
-
Jak wam się podoba projekt polskiego samochodu Warszawa we współczesnej wersji
kawał dobrej roboty koleś odstawił :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Strefa Śmiechu
www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14688.0.html tam został ten watek zamknięnty bo pewnie był nie w tej kategorii co powinien być
-
Blachara lubi się pokazać
no co....jedni lubią ople ....drudzy wolą fordy.... a inni w beemkach się kochają . . . ONLY AUDI :notworthy:
-
prawie popłakałem się z radości!! :D
ucz się ucz bo nauka to potegi klucz :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
znaczenie znaczka AUDI = :)
witam wczoraj wieczorkiem byłem w sosnowcu no i spotkałem paru kumpli .... jeden z nich chce kupić auto=>OPLA no i jeden z nich namawia go na AUDI :th: ( a wszyscy stoimy koło mojej niunki) rozmowa: (cytuje) ... -a ty wiesz wogóle co oznaczają te kółeczka na grilu te cztery??? - no to jest znaczek audi -to ty gówno wiesz!(śmiech) -a co to niby oznacza? - każde jedno kółeczko oznacza każde 100tys bezawaryjnej jazdy.... a że ma aż ich cztery to chłopie 400tys!!! ... a ile ma OPEL??? -...?? - jedno!!! i to jeszcze PRZEKREŚLONE !!!!!!!!!!!!!! - :/ .... ale żem się usmiał :thumbup: :polew: :D niepowiem że już tego niesłyszałem ale jak to tłumaczył kolesiowi to tamtego aż rwało!! heheheheh i wszyscy się z niego nabijali ... kolesiowi aż "gule" chodziły bo obstawia za OPLEM... oczywiście każdy ma swoje zdanie ...ale....
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
z AUDI KLUB POLSKA :thumbup: :th:
-
Przymusowa praca Euro 2012
:mysli: ... ja mogę powozić parę ludzi tu i tam ... :th:
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
ja mam kolego tylko że mam zielone :] i wygląda to za***iście szczegolnie w nocy
-
Strefa Śmiechu
dojebane!!!! aż żem się popłakał ....a moja to niewiedziała co mi się dzieje :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
piękne autko i te kuce
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
niecałe 7