Treść opublikowana przez staniek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podpytaj Wandeja'a może podpowie/pamięta jaka długośc, BeyerBrown też chyba ma tył na zacisku T5.
-
B6 DIVISION
Z reguły jest tak, że jak nie szukasz to jest, a jak już szukasz to ne ma
-
B6 DIVISION
Aaa to lipa, myślałem, że dopiero po uruchomieniu silnika. Dzięki
-
B6 DIVISION
Mi akurat na czujniku deszczu niekoniecznie by zleżało, bardziej na ori DRL z regulacją mocy świecenia. To jeszcze dodatkowe pytanie. Czy w B7 DRL odpala po kluczyku/zapłonie, czy dopiero po uruchomieniu silnika? No właśnie tak mam, przełącznik auto + DRL (z Łodzi) w długich na 30% i według mnie świeci to sporo za mocno, a regulacji brak. Poza tym mój moduł DRL przy włączniku ustawionym na auto, gubi się czasami, i po odpaleniu świateł mijania przez czujnik zmierzchu nie zawsze wyłącza światła dzienne Może moduł trefny, ale jest lipa bo nawet się nie wie co się świeci aktualnie.
-
B6 DIVISION
Dzięki czyli ewentualne przejście będzie miało miejsce przy ewentualnej wymianie szyby MCE F mam aktualnie.
-
B6 DIVISION
Taka sprawa, takie pytanie. Czy lusterko foto z czujnikiem światła z B6-tki (zasadniczo chodzi o sam czujnik światła) będzie współpracowało z MCE z B7-mki i CLH będzie działało? Sporo osób przechodzi na MCE z B7 to pewnie ktoś wie
-
"Ciekawy" problem z zapalniczką
Na 99% trzeba przełożyc piny we wtyczce zapalniczki/zamienic miejscami podświetlenie i zasilanie. Miałem podobnie jak wymieniałem na obracaną, nawet nie pomyślałem żeby sprawdzic, a po wymianie jaja
-
B6 DIVISION
Potrzebujesz jeszcze osłony tarcz,tarcze muszą być od S4.Zaciski pasują. Jeśli poszukasz zacisków na własną rękę, kupisz taniej
-
B6 DIVISION
Zaciski tak, tarcze nie.
-
B6 DIVISION
Kiedyś kupiłem taki za niewiele ponad stówkę,i tak chyba chodzą. Chyba, że będziesz sprzedawał jako stabilizator z RS4, bo były takie 20mm również w RS4,to cena przynajmniej x2
-
B6 DIVISION
Spora część RS4 ma 20mm tak jak S4. Zależy od zawieszenia, bo były dwa rodzaje.
-
B6 DIVISION
Takie pytanie, czy da radę wyciągnąc pierścień/ring z poduszki powietrznej. Chciałbym podmienic z brzydkiego na trochę mniej brzydki Poduszka od standardowej kierownicy czteroramiennej z B6. Ktoś, coś? Pozdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
8E0 ,ale jeśli nie planujesz w przyszłości nic większego niż 300mm to kup te pod 288mm, nie trzeba kombinować i wiercić nowych otworów. I wyglądają nawet lepiej.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Przeca widać czemu, żeby nie wdepnąć po nocy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nic tylko brac i dziękowac jeszcze
-
B6 DIVISION
Schowki pod pełną elektrykę są szersze z tego co się orientuję.wizualnie może być trudno rozróżnić,porostu dopytaj sprzedającego.
-
B6 DIVISION
Podejdą, ale muszą byc pod fotele manualne. Te z foteli pod pełną elektrykę nie podejdą.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W łuku to raczej normalne. Tyle,że Ty masz za słaby tył względem przodu. Skoro obawiasz się, że 300mm będzie za mocne, to zakładaj do kompletu 288mm, albo 300mm na zacisku z transportera T5, który ma mniejszy tłoczek 41mm. Dużo ludzi jeździ na 320/300 i 345/330 i nikt nie narzeka na balans,nawet w ośkach. Miałem podobne obawy, i finalnie mam 320 (nawet niecałe bo jakieś 317) na czterotłoku z q5 na przodzie i 300 z eSy na tyle. Jeździ się normalnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wszystko będzie OKi, problemem może byc jedynie dostępnośc zestawu 300mm na tył w sensownej cenie.
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Dzięki, chyba mnie przekonałeś Powiedz mi jeszcze czy miałeś jakieś problemy ze zmieszczeniem soczewki w lampie? Jeśli się zdecyduję to właśnie na hella3, albo na intemo (ale to chyba prawie taka sama soczewka jeśli chodzi o wielkośc). Widzę jeszcze inny mod o którym myślę -> dokładka B7 Zazdraszczam szybra
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Kolego, jak oceniasz światła mijania po zmianie projektorów, duża różnica względem seryjnego xenon'u? Tak podpytuję, bo sam powoli przymierzam się do takiego moda Jedynie to rozklejanie lamp, a dokładniej problemy z rozklejaniem, trochę mnie zniechęca.
-
[1.9TDI AWX] Katalizator won, downpipe z aluminium?
To jest stal aluminizowana (czy jak tam się to pisze). Z tego co się czyta sporo osób z forum zakłada te zamienniki od gruchota.
-
B6 DIVISION
chyba dwie O "klekota" się rozchodzi?
-
B6 DIVISION
Użytkownik Blachu ma takie zrobione na ori led'ach z A6 C6 czy też RS6 C6. W jego temacie są zdjęcia jak to wygląda.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Schemat masz dobry, tylko nie widzę na nim podłączonej masy włącznika CLH pin5.