Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Jak masz włącznik z B7 z końcówką "D" to trzeba przepiąc jeden pin (nie pamiętam w tej chwili który) i przeciąc/odpiąc cienki czarny przewód we włączniku świateł. Ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z Twoim problemem Schemat z tematu Grześka jest dobry. MCE zakodowałeś? Sprawdziłem, ten czarny kabel to właśnie pin1, trzeba go przeciąc. Jeśli masz włącznik z B7 to: 1. mostkujesz piny 7 i 16 we włączniku 2. przepinasz żółty kabelek z pin11 w pin13 Edit 2: Przyjrzałem się schematowi według którego robiłeś (wcześniej nie zerkałem za dokładnie), i we włączniku CLH nie widzę zaznaczonego podłączenia masy iluminacji pin5 (ja łączyłem z pin10 włącznika auto). Poza tym według mnie schemat poprawny.
  2. Wychodzi na to,według mnie, że soczewki nie ustawiłeś dokładnie/prawidłowo w tej lampie. Jak pewnie sam wiesz nie ma niezależnej regulacji długie i mijania. No chyba, że żarówka nie siedzi prawidłowo w oprawce. Ale to raczej bardzo mało prawdopodobne. Korzystając z okazji spytam jakie soczewki udało Ci się "upchnąc" do zwykłego xenon'u?
  3. Niestety często takie nieprzyjemne niespodzianki się trafiają na parkingach ja do tej pory jeżdżę z popękaną prawą tylną lampą i lekko przetartym błotnikiem przy lampie. W moim przypadku też nikt namiarów na siebie nie zostawił
  4. Bazując na foto,które wkleiłeś w koyo będzie po drugiej stronie. Namierzasz wgłębienie,wkręcasz dłuższą śrubę, i tyle. Do kasowania służy ta sześciokątna trochę wyżej/od góry po lewo/prawo.
  5. Wykręcasz śrubę którą zaznaczyłem (i o której pisał wyżej Kolega), lokalizujesz wgłębienie na listwie (szukasz blisko pozycji środkowej), wkręcasz dłuższą śrubę i masz magiel zablokowany w pozycji środkowej. W maglu Koyo ta śruba jest chyba po lewej stronie (jeżeli przyjąc, że ta zaznaczona jest po prawej), ale nie jestem pewien.
  6. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam z końcówką D i "AUTO" świeci na pomarańczowo w trybie auto, na zielono świeci dioda/kontrolka włączonych pozycji/świateł mijania. Nie jestem pewien, ale napisy auto są chyba zdeka inne we włącznikach B6 i B7.
  7. Z tym właśnie jest różnie, zależy od producenta/marki gwintu. Czasem jest jeden gwint do wszystkiego, a czasem jest to mocno zróżnicowane. Pozdr
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzanie, składanie, fotochrom. Tak mi się zdaje.
  9. Trochę kasy, malowania i roboty by było/poszło by. Szary,który masz to i tak najładniejszy (według mnie) szary kolor w którym można kupić b6 W sumie szara nawet ładniejsza, bo szybsza
  10. Skoro tak, to trza by poprzekladać co najlepsze graty do czarnej
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ograniczająca nagrzewanie wnętrza chyba.
  12. No właśnie felga feldze nierówna,zasadniczo trzeba przymierzać. Mam teraz takie 17tki w których średnica bębna jest niewiele większa niż w biedronkach. BBS był pewno z rantem skręcany? Pozdr
  13. Jak się zmieni sprężynki ręcznego na te z hebli pod 288mm, to 300mm wchodzi pod biedronkę, a nawet wchodzi mi pod stalówkę 16" z zapasu.
  14. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki
  15. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto robił Ci te lampy/wkładał soczewki z C7-mki? Jakie palniki palniki idą do tej soczewki?
  16. Skoro masz równo to daj amorek 1BE
  17. Rozpórkę masz między firewall'em a akumulatorem.
  18. Cabrio ogólnie jest ciężkie,a w szczególności w quattro. Ja bym ryzykował jedynie gwint dedykowany do avanta w quattro coby tył nie leżał, i została jeszcze jakaś możliwość regulacji. Pozdr
  19. Nie załapałem o co kaman z tym siedziskiem Dokładnie, z oparciem jest podobno problem, myślałem o oparciu, a napisałem siedzisko. Jak już zwróciłem głowę to spytam o soczewki, czy da radę wsadzić je do zwykłego xenonu według Ciebie? A fura konkret!
  20. Tak jest kanapa sie szykuje, juz z niej nawet poszycie schodzi, zeby maty dolozyc. Tez bym chcial miec chociaz troche takiego luzniejszego czasu na spokojnie, dzisiaj sie wyrwalem, bo moja pojechala z Córą to mówie coś se podziałam, wracam z garażu i zjebka, ze w domu nic nie zrobione, a ja garazuje. Siemka, oparcie też zamierzasz robić grzane? Pytam bo i mi chodzi po głowie pomysł na grzany tył, tylko chciałbym grzaną całość. A czytałem że z siedziskiem jest problem.
  21. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam zrobione podobnie, tyle, że końce nie są już oryginalne. Zrobiłem/wygięłem je chyba ze zbyt twardego drutu bo wraz pękają mimo, że drut jest grubszy. Ogólnie wkurw.. mnie to już
  22. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka, posiada ktoś fotele sporty na części? Potrzebny mi ten felerny drut regulacji lędźwi. Znowu jebł :-\
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właścicielem pierwszej jest "emilk89" z tego forum jak mi się zdaje.
  24. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, takie pytanko. Da radę zdjąc tapicerkę z oparcia tylnych siedzeń celem dołożenia maty podgrzewania? Coś szukałem na szybko i wychodzi na to,że z siedziskiem nie ma problemu, ale oparcie trzeba by "pruc"/znaczy nie da się dołożyc maty. Ktoś/coś na ten temat? Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.