Treść opublikowana przez staniek
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Jak masz włącznik z B7 z końcówką "D" to trzeba przepiąc jeden pin (nie pamiętam w tej chwili który) i przeciąc/odpiąc cienki czarny przewód we włączniku świateł. Ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z Twoim problemem Schemat z tematu Grześka jest dobry. MCE zakodowałeś? Sprawdziłem, ten czarny kabel to właśnie pin1, trzeba go przeciąc. Jeśli masz włącznik z B7 to: 1. mostkujesz piny 7 i 16 we włączniku 2. przepinasz żółty kabelek z pin11 w pin13 Edit 2: Przyjrzałem się schematowi według którego robiłeś (wcześniej nie zerkałem za dokładnie), i we włączniku CLH nie widzę zaznaczonego podłączenia masy iluminacji pin5 (ja łączyłem z pin10 włącznika auto). Poza tym według mnie schemat poprawny.
-
regulacja światła mijania a drogowego w jednej lampie bi xenon
Wychodzi na to,według mnie, że soczewki nie ustawiłeś dokładnie/prawidłowo w tej lampie. Jak pewnie sam wiesz nie ma niezależnej regulacji długie i mijania. No chyba, że żarówka nie siedzi prawidłowo w oprawce. Ale to raczej bardzo mało prawdopodobne. Korzystając z okazji spytam jakie soczewki udało Ci się "upchnąc" do zwykłego xenon'u?
-
[B6 AVF] Eibach Pro-Kit/ LED Interior/ BNS 5.0/ S-Line Exterieur/Led DRL
Niestety często takie nieprzyjemne niespodzianki się trafiają na parkingach ja do tej pory jeżdżę z popękaną prawą tylną lampą i lekko przetartym błotnikiem przy lampie. W moim przypadku też nikt namiarów na siebie nie zostawił
-
Jak wycentrować maglownicę mechanicznie?
Bazując na foto,które wkleiłeś w koyo będzie po drugiej stronie. Namierzasz wgłębienie,wkręcasz dłuższą śrubę, i tyle. Do kasowania służy ta sześciokątna trochę wyżej/od góry po lewo/prawo.
-
Jak wycentrować maglownicę mechanicznie?
Wykręcasz śrubę którą zaznaczyłem (i o której pisał wyżej Kolega), lokalizujesz wgłębienie na listwie (szukasz blisko pozycji środkowej), wkręcasz dłuższą śrubę i masz magiel zablokowany w pozycji środkowej. W maglu Koyo ta śruba jest chyba po lewej stronie (jeżeli przyjąc, że ta zaznaczona jest po prawej), ale nie jestem pewien.
- B7 Crew
-
A4b7 Cabrio gwint z innej wersji nadwozia
Z tym właśnie jest różnie, zależy od producenta/marki gwintu. Czasem jest jeden gwint do wszystkiego, a czasem jest to mocno zróżnicowane. Pozdr
-
B6 DIVISION
Grzanie, składanie, fotochrom. Tak mi się zdaje.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Trochę kasy, malowania i roboty by było/poszło by. Szary,który masz to i tak najładniejszy (według mnie) szary kolor w którym można kupić b6 W sumie szara nawet ładniejsza, bo szybsza
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Skoro tak, to trza by poprzekladać co najlepsze graty do czarnej
-
B6 DIVISION
Ograniczająca nagrzewanie wnętrza chyba.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No właśnie felga feldze nierówna,zasadniczo trzeba przymierzać. Mam teraz takie 17tki w których średnica bębna jest niewiele większa niż w biedronkach. BBS był pewno z rantem skręcany? Pozdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak się zmieni sprężynki ręcznego na te z hebli pod 288mm, to 300mm wchodzi pod biedronkę, a nawet wchodzi mi pod stalówkę 16" z zapasu.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Kto robił Ci te lampy/wkładał soczewki z C7-mki? Jakie palniki palniki idą do tej soczewki?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Skoro masz równo to daj amorek 1BE
-
A4b7 Cabrio gwint z innej wersji nadwozia
Rozpórkę masz między firewall'em a akumulatorem.
-
A4b7 Cabrio gwint z innej wersji nadwozia
Cabrio ogólnie jest ciężkie,a w szczególności w quattro. Ja bym ryzykował jedynie gwint dedykowany do avanta w quattro coby tył nie leżał, i została jeszcze jakaś możliwość regulacji. Pozdr
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Cóż poradzić, polska rzeczywistość :-(
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Nie załapałem o co kaman z tym siedziskiem Dokładnie, z oparciem jest podobno problem, myślałem o oparciu, a napisałem siedzisko. Jak już zwróciłem głowę to spytam o soczewki, czy da radę wsadzić je do zwykłego xenonu według Ciebie? A fura konkret!
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Tak jest kanapa sie szykuje, juz z niej nawet poszycie schodzi, zeby maty dolozyc. Tez bym chcial miec chociaz troche takiego luzniejszego czasu na spokojnie, dzisiaj sie wyrwalem, bo moja pojechala z Córą to mówie coś se podziałam, wracam z garażu i zjebka, ze w domu nic nie zrobione, a ja garazuje. Siemka, oparcie też zamierzasz robić grzane? Pytam bo i mi chodzi po głowie pomysł na grzany tył, tylko chciałbym grzaną całość. A czytałem że z siedziskiem jest problem.
-
B6 DIVISION
Mam zrobione podobnie, tyle, że końce nie są już oryginalne. Zrobiłem/wygięłem je chyba ze zbyt twardego drutu bo wraz pękają mimo, że drut jest grubszy. Ogólnie wkurw.. mnie to już
-
B6 DIVISION
Siemka, posiada ktoś fotele sporty na części? Potrzebny mi ten felerny drut regulacji lędźwi. Znowu jebł :-\
-
B6 DIVISION
Właścicielem pierwszej jest "emilk89" z tego forum jak mi się zdaje.
-
B6 DIVISION
Panowie, takie pytanko. Da radę zdjąc tapicerkę z oparcia tylnych siedzeń celem dołożenia maty podgrzewania? Coś szukałem na szybko i wychodzi na to,że z siedziskiem nie ma problemu, ale oparcie trzeba by "pruc"/znaczy nie da się dołożyc maty. Ktoś/coś na ten temat? Pozdr